Studentské půjčky bez dokladové totožnosti

Studujete a chcete půjčku bez dokladů? I to je možné. Dnešní elektronická doba přináší řadu možností, jak si rychle a efektivně sjednat půjčku aniž byste museli podstupovat složitou administrativní mašinérii. Studentské půjčky patří u finančních společností k typickým úvěrovým produktům. Spíš záleží na tom, na co si jako student chcete půjčit. Můžete využít rozsáhlé možnosti půjček studentům určených převážně na financování studia a nebo si lze sjednat prakticky jakoukoli běžnou spotřebitelskou půjčku. Podle toho musíte také zvolit vhodnou úvěrovou společnost, jelikož ne každá je právě půjčkám pro studenty nakloněna. Důvod? Ten je jednoduchý: jako student jste z hlediska finančních subjektů považováni za osobu bez příjmu, jelikož nejste zaměstnáni v klasickém zaměstnaneckém poměru. Občasná brigáda, práce na dohodu, to jsou jen různé formy přivýdělku, které jsou považovány za nedostačující příjem. Proto jsou studenti, co se týče půjček, řazeni mezi rizikovou klientelu a pokud se nejedná o typickou studentskou půjčku, jsou při poskytování úvěrů velmi opatrné. Přesto i jako student máte možnost prostřednictvím půjčky přijít k penězům.

Chci půjčku

Půjčka pro studenty

Klasické půjčky pro studenty nabízí celá řada bankovních domů, takže patří k jejich typickým úvěrovým produktům. Studentské půjčky slouží především k hrazení nákladů spojených se studiem, tedy zaplacení školného jak pro české tak i zahraniční školy. Studentské účelové půjčky však zpravidla vyžadují ručitele, což ve většině případů bývají rodiče studenta, kteří jsou schopni bance doložit své příjmy. Velkou předností studentských půjček je také jejich odklad splatnosti, kdy sám student začne půjčku splácet až po ukončení studií, kdy nastoupí do svého prvního zaměstnání. Tomuto faktu je rovněž přizpůsobena výše úrokové sazby, která se pohybuje v přijatelných mezích. Kromě půjček pro studenty si však student může sjednat jakoukoli běžnou půjčku, jejíž schválení se však odvíjí od standardních interních bankovních podmínek. Student stejně jako každý jiný žadatel projde lustrací v registru dlužníků a musí doložit své příjmy. Vzhledem k tomu, že jsou bankou příjmy z brigády považovány za nedostačující, většina žádostí končí neúspěchem. Avšak tím cesta k penězům zdaleka nekončí. Ještě je tu nebankovní sféra, která má pro studenty podstatně větší pochopení.

Nebankovní půjčka bez dokladů

Nebankovní finanční sféra nabízí rozsáhlé možnosti půjček a úvěrů pro každou nenadálou finanční tíseň. Studenti stejně jako nezaměstnaní, matky na mateřské, důchodci či začínající podnikatelé si mohou sjednat vhodnou půjčku. Nebankovní společnosti mají své půjčky a úvěry členěny dle kategorií a každá z nich odpovídá různé životní situaci. Proto zde najdete půjčky před výplatou, bez kontroly registru dlužníků, pro lidi bez doložení příjmu, kteří pobírají jen sociální dávky, jsou dlouhodobě na nemocenské nebo mají podporu v nezaměstnanosti. Ani půjčky pro studenty nejsou žádnou výjimkou. I u nebankovních subjektů je možno si sjednat účelovou půjčku na hrazení všech nákladů spojených se studiem, která stejně jako půjčka od banky vyžaduje doložení potvrzení o studiu ať už v tuzemsku nebo v zahraničí. Avšak studenti si mohou u nebankovních společností sjednat jakoukoli běžnou spotřebitelskou půjčku, a to v jakékoli výši. Může jít třeba jen o nezbytnou pětistovku do doby, než vám platba naběhne na účet a nebo o půjčku v řádu desítek či stovek tisíc korun, jejímž prostřednictvím lze financovat cokoli. Je samozřejmé, že tak velká půjčka bude vyžadovat ručení v adekvátní hodnotě a zpravidla se bez zástavy nemovitosti neobejde.

Sjednat půjčku

Rychlá online půjčka bez papírování

Pokud jste jako student v obtížné finanční tísni, můžete u nebankovních společností využít rozsáhlou nabídku velmi efektivních mikropůjček, které jsou schopny vám během několika málo minut připsat požadované peněžní prostředky na váš bankovní účet. Rychlá online půjčka se totiž obejde bez jakéhokoli zbytečného papírování, nemusíte skenovat žádné doklady a už vůbec mít ručitele. Některé finanční společnosti ani nenahlíží do registru dlužníků, to se týká zejména velmi malých půjček, jejichž splatnost je rozložena na několik dní až týdnů. Avšak riziko takto poskytnutého úvěru je na druhou stranu vyváženo poněkud vyšší úrokovou sazbou, takže je jen a jen na vašem uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli. Ovšem není výjimkou, že v rámci různých akčních nabídek narazíte právě na půjčku bez poplatku a úroku, kdy splatíte přesně tolik kolik jste si půjčili. Všechny tyto typy půjček vyřídíte jen v prostředí internetu, nemusíte kvůli tomu nikam chodit na pobočku. Vzhledem k tomu, že celý schvalovací proces probíhá jen pomocí plně automatizovaného systému, můžete si rychlou online půjčku bez dokladů sjednat prakticky kdykoli po dobu 24 hodin 7 dní v týdnu. Tím pádem se online půjčka stává efektivním řešením jakékoli nenadálé finanční krize i pro studenty.

Studentské půjčky náleží k typickým úvěrovým produktům a pro žadatele jsou rychlým zdrojem finančních prostředků. Půjčku si vždy sjednejte u certifikované společnosti, která poskytuje půjčky na základě jasné a transparentní smlouvy.

Komentáře jsou uzavřeny.