SMS půjčky pro problémové klienty

Rychlá půjčka, to je určitě přesně to, co vám momentálně vytrhne trn z paty. Jenomže, kde ji vzít, když všude vám žádost o půjčku zamítli? Pak bude asi v něčem problém. Řada finančních institucí a zejména banky nepůjčují lidem, kteří spadají do kategorie problémových klientů. Tam jsou řazeni lidé s exekucí, se záznamem v registru, s nedostatečným příjmem. Podle novely zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech si musí každá finanční společnost dopředu ověřit platební schopnost žadatele. Jakmile zjistí, že máte na svém kontě nespočet nesplacených závazků a další půjčka by byla nad rámec vašich možností, žádost o půjčku vám zamítnou. Na jednu stranu je to i dobře. Velké certifikované společnosti, které poskytují solidní půjčky se tak snaží ochránit své klienty před dluhovou pastí a pečlivě dbají na to, abyste nespadli do ní nespadli. Pokud některá firma půjčí doslova každému a již dopředu počítá s tím, že jim půjčku stejně nesplatíte, určitě takovou půjčku nelze považovat za férovou. A právě takové společnosti díky novému zákonu neobstojí v nových podmínkách a musí ukončit svoji činnost. Ale ne každý žadatel o půjčku hned patří mezi chronického neplatiče, někdy úvěr nedostanete jen proto, že vaše jméno dlouhodobě přetrvává v evidenci dlužníků nebo momentálně máte nízké příjmy. V takových případech, i když jste označeni za problémového klienta, se dá najít východisko z nouze.

Rychlá SMS půjčka

SMS půjčka si zakládá na rychlosti, s jakou se peníze po podání žádosti dostanou až k vám. Celý proces sjednání půjčky je zkrácen na totální minimum, a proto je taková půjčka mezi  zákazníky ve značné oblibě. SMS půjčky ale poskytují jen nebankovní společnosti, mezi bankami tento finanční produkt nehledejte. I tak se jednotliví poskytovatelé zásadně liší podmínkami, za kterých úvěr poskytují. Někde vám nabídnou nízké úroky, jinde prodlouží dobu splatnosti a u některé společnosti získáte třeba i další benefity navíc. Například v podobě první půjčky zdarma nebo možnosti odkladu splátek či jednorázového splacení bez sankce. SMS půjčka je velmi často součástí tzv. mikropůjček, které jsou právě doménou nebankovních společností. Ty vám poskytnou třeba jen pětistovku do další výplaty nebo i několik tisíc korun. Jejich charakteristickým znakem, je to, že je vyřídíte za pár minut a nepotřebujete nic víc, než připojení k internetové síti a mobilní telefon. Stačí si jen vybrat vhodného poskytovatele, který dokáže naplnit vaše potřeby.

Chci půjčku

SMS půjčka na účet

Termínem SMS půjčky se většinou označují všechny rychlé úvěry sjednané na krátkou dobu. Některé společnosti umožňují přímo podání žádosti formou SMS zprávy, ale daleko větší uplatnění nalézá propojení internetu a mobilního telefonu. U takové půjčky je nutno se nejprve zaregistrovat na webových stránkách daného poskytovatele a vytvořit si svůj vlastní účet. Zde budou evidovány vaše kontaktní údaje, jméno a příjmení, a číslo bankovního spojení. Pokud pak žádáte o půjčku, stačí jen odeslat SMS zprávu v příslušném tvaru a vyčkat na schválení žádosti. Tato služba je bez poplatku. Jelikož vám k vyřízení žádosti stačí už jen mobilní telefon, můžete si půjčku vyřídit prakticky kdekoli, třeba i v parku na lavičce nebo v restauraci. Nikdo po vás nechce žádné doklady, nic nemusíte skenovat ani nikde shánět ručitele. Vše vyřídíte krátkou elektronickou cestou bez jakékoli obtěžující administrativy. Jakmile vám žádost o půjčku schválí, peníze okamžitě odchází na váš bankovní účet a nebo u některých společností lze požádat rovnou o výplatu v hotovosti. I ta zahrnuje další alternativní metody, kdy si pro peníze můžete zajet k čerpací stanici a nebo si je vyzvednete v nejbližší trafice. Případně i forma poštovní poukázky je možná, ta je už ale časově náročná a doba než se peníze dostanou až k vám se značně prodlužuje. Jinak platí, že peníze máte k dispozici ještě týž den, kdy o půjčku požádáte. Samotné vyřízení potrvá jen několik málo minut.

Půjčka bez příjmu a bez registru

Lidé se při žádosti o půjčku mnohdy potýkají s mnoha problémy, které jim samotný proces schválení půjčky pěkně komplikují. Velmi často  se jedná o nechvalný záznam v registru dlužníků, kam se dostanete nejen díky nesplaceným půjčkám a úvěrům, ale také pokud přestanete po tři měsíce hradit faktury dodavatelům energií nebo telefonnímu operátorovi. A to už evidují veškeré pohledávky nad 500 Kč. V takových případech je pak jedině řešení zvolit takového poskytovatele půjčky, který dokáže záznam v registru tolerovat a nebo do něj nenahlíží vůbec. U malých půjček v řádu tisícovky to zpravidla  ani není nutné. Zde je riziko poskytnutého úvěru vyváženo vyšší úrokovou sazbou nebo kratší dobou splatnosti. Přitom dobrou zprávou určitě je, že nebankovní společnosti posuzují každou podanou žádost individuálně, takže pokud máte nějaký malý škraloup z minulosti a ten jste už dávno splatili, pak případná evidence v registru nemusí být přímo na závadu. Stejně tak, pokud musíte k žádosti doložit i své příjmy. Jsou společnosti, které nezajímá kolik vyděláváte, nechtějí ani výpisy z účtu nebo výplatní pásky, naproti tomu jsou firmy, kde si ověří sami výši vašeho platu přímo na mzdové účtárně zaměstnavatele. A pak existují nebankovní společnosti, které akceptují jakékoli pravidelné měsíční příjmy. Může se jednat o sociální dávky, výplatu podpory v nezaměstnanosti, mateřské, důchodu, atd. Tím se rychlá půjčka vyřízená formou SMS zprávy stává snadno dostupnou téměř pro každého a má také poměrně vysoké procento schválených žádostí. Svoji šanci na úspěch podstatně zvýšíte také tím, když dle svých momentálních životních podmínek zvolíte odpovídajícího poskytovatele půjčky.

SMS půjčka je zpravidla rychlá půjčka, která je dostupná 24 hodin denně, během víkendu i ve svátek. Tím se stává pro žadatele okamžitým zdrojem financí a skutečnou pomocí v nouzi. K žádosti není nutno uvádět účel použití peněžních prostředků, tudíž peníze můžete použít na cokoli. V případě opakované žádosti, pokud jste předchozí půjčku řádně a včas splatili, může vám společnost nabídnout lepší úrokovou sazbu a přijatelnější podmínky splácení.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.