SMS půjčky pro problémové klienty

Jste vedeni v registru? Nebo případně nemáte jak doložit svůj příjem? Pak pravděpodobně spadáte mezi problémové klienty a těm bohužel jen tak někdo nepůjčí. Na první zádrhel můžete narazit už v bance. Jakmile podáte žádost o půjčku, okamžitě si vás proklepnou v registru dlužníků. Pokud narazí na vaše jméno, už jen tato informace stačí k tomu, aby vám žádost zamítli. Je-li všechno v pořádku a bankovní i nebankovní registr klientských informací neeviduje vaše jméno, ještě to není důvod k radosti. Bance musíte prokázat své měsíční příjmy. A zde nastává zpravidla další problém. Tradiční bankovní domy jsou ochotny akceptovat jen potvrzení o příjmech ze stálého zaměstnaneckého poměru. Jestliže jste tedy momentálně bez práce, na mateřské, v důchodu nebo studujete a tím pádem nemáte jak své příjmy prokázat, je vaše bonita snížena na totální minimum, což je pro schválení půjčky naprosto nedostačující. Má tedy osoba s nevalnou finanční minulostí vůbec šanci na půjčku? Má, ale v prvé řadě musí vědět, na koho se s žádostí obrátit. Vhodná finanční společnost je základním kamenem úspěchu. Kam tedy pro ni? Přeci do nebankovní sféry, kde se to různými úvěrovými produkty jenom hemží.

Nebankovní půjčka

V povědomí lidí velmi často panuje názor, že nebankovní společnosti půjčí doslova každému a za jakýchkoli podmínek. Je to sice pravda, ale jen do určité míry. Nebankovní společnosti jsou sice co se týče posuzování úvěrových žádostí více tolerantní než banky a nemají na své klienty tak vysoké nároky, ale i přesto nepůjčí jen tak někomu. Dle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech si musí každá finanční společnost bez výjimky předem ověřit platební schopnost žadatele, avšak je zcela na ní jak to učiní. Z toho důvodu tedy i nebankovní společnosti nahlíží do registru dlužníků a požadují informaci o vašich příjmech. Rozdíl je však v tom, že každou podanou žádost posuzují individuálně a nedodržují žádné striktní podmínky. To znamená, že i žadatel se záznamem v registru může za určitých podmínek získat půjčku. Třeba za cenu vyšší úrokové sazby a kratší doby splatnosti. Je pak jen a jen na vás, zda vám takové podmínky vyhovují a jste ochotni na ně přistoupit. Úspěšnost závisí na vašich schopnostech, co si dokážete vyjednat. Pokud ale nebankovní společnost náhledem do registru zjistí, že jste zadluženi až po uši, doslova se topíte v exekucích a nevíte už kudy kam, ve vašem vlastním zájmu vám další půjčku neposkytne. Solidní nebankovní společnosti se tak snaží zákazníky ochránit před prohlubující se dluhovou pastí, z níž není často úniku. Posledním záchranným kruhem pro takové jedince bývá většinou už jen osobní bankrot, ale ani ten není pro každého. Má své jasné podmínky  a velmi přísná pravidla.

Chci půjčit

Snadné SMS půjčky

Chcete-li si sjednat rychlou půjčku a v bance jste se žádostí neuspěli, můžete se obrátit na nebankovní společnost. Ty poskytují řadu půjček a úvěrů a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Můžete si sjednat půjčku před výplatou, bez kontroly registru dlužníků, bez příjmu, půjčku pro ženy na mateřské, pro začínající podnikatele, atd. Půjčit si můžete kolik chcete, jejich výše není nijak omezena. Je však samozřejmé, že výši půjčky odpovídají ale také podmínky splácení. Je jasné, že půjčenou pětistovku do výplaty nebudete splácet několik let a ručit za ni vlastní střechou nad hlavou. Mezi klienty jsou velmi často požadovány malé drobné půjčky, které souvisí s jejich nenadálými výdaji. Je určitě jednodušší půjčit si jen několik tisícovek, které efektivně zprovodí daný finanční problém ze světa. U nebankovních půjček je prvořadým kriteriem rychlost. Nikdo nestojí o zdlouhavé vyřizování a čekání na peníze. Půjčka musí být vždy jednoduchá a rychle vyplacená, jen tak dokáže splnit svůj účel. Proto se nebankovní společnosti snaží nabízet své produkty co nejjednodušší formou. Rychlá SMS půjčka je právě jednou z nich. K jejímu vyřízení nepotřebujete nic víc, než připojení k internetové síti a mobilní telefon. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen krátký formulář. V něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní kontakt a posuvníkem na webu si zvolíte, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, o její okamžité zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji vyhodnotí a vás obratem informuje o výsledku. Je-li vám půjčka přiklepnuta, pak na svůj mobilní telefon obdržíte jen krátkou SMS zprávu s kódem. Ten přepíšete zpět do systému a tím dáte pokyn k vyplacení půjčky. A to buď na bankovní účet a nebo v hotovosti. V případě opakované žádosti se sjednání půjčky obejde už bez registračního kroku a plně si vystačíte jen s mobilním telefonem. Z něj odešlete krátkou SMS zprávu v příslušném tvaru, obratem jste stejnou formou informováni o schválení úvěru a peníze odchází ihned na váš bankovní účet. Pokud jste předchozí půjčku splatili řádně a včas, může vám tentokrát nebankovní společnost nabídnout lepší podmínky splácení nebo úvěr navýšit.

Online půjčka o víkendu

Vzhledem k tomu, že každou nebankovní mikropůjčku jste schopni si sjednat jen rychlým elektronickým způsobem bez jakékoli administrativní zátěže, jsou vám tyto půjčky k dispozici kdykoli i během víkendu nebo ve svátek. Na takovou půjčku se můžete spolehnout také kdekoli na cestách, jelikož u některých nebankovních společností není nutno k jejímu vyplacení využívat jen bankovní účet. Bez problému vám vyplatí peníze třeba v trafice nebo na čerpací stanici. Opět jen na základě elektronického kódu z SMSky. Nemusíte se nikomu prokazovat, tudíž vaše osoba zůstává po celou dobu v úplné anonymitě. Ani obsluha platebního terminálu absolutně netuší, že vám vyplácí peníze z půjčky. Pro něj to je běžná finanční transakce. Na rychlou SMS půjčku dosáhne široký okruh žadatelů, tudíž se na ni lze  spolehnout v jakékoli finanční tísni.

Půjčku si vždy sjednejte u velké certifikované společnosti, která je dlouholetou stálicí na trhu. Jen tak máte jistotu kvalitních služeb poskytnutých na základě jasné a transparentní smlouvy. Avšak dbejte na zásady zodpovědného půjčování a pohybujte se jen v rámci svých reálných možností.

Komentáře jsou uzavřeny.