SMS půjčky i pro lidi v registru

SMS půjčka je rychlý okamžitý úvěr, který je určen pro každého, kdo se nechce nebo nemůže zdržovat žádným složitým vyřizováním. Připadá vám to jako sen? Ale kdepak, nehledejte v tom nic neobvyklého. Vždyť i o aktuální výpis z registru můžete požádat jen prostřednictvím SMS zprávy. Dnešní doba moderní elektronické komunikace umožňuje využívat mobilní telefon a internet v mnoha oblastech. SMS půjčku určitě oceníte ve chvíli, kdy se před vámi náhle objeví nějaký nenadálý výdaj a vy jej už nemáte z čeho financovat. Složenky na ledničce mají také své datum splatnosti, a pokud se opozdíte s platbou nebo je nezaplatíte vůbec, můžete se časem objevit v seznamu neplatičů, což pak při další žádosti o půjčku může způsobit nemalé problémy. Proto jakmile vám chybí peníze v rozpočtu, určitě je dobré si vypomoci půjčkou na krátkou dobu, čímž předejdete mnoha dalším nepříjemnostem. Samozřejmě, že půjčit byste si měli opravdu jen tolik, kolik nezbytně nutně potřebujete. Neuvážené půjčování peněz je doslova hazardem, který vás v extrémním případě může dovést do spletitého kolotoče neustálých dluhů a půjček. Avšak je-li náhlá potřeba financí skutečně opodstatněná, není nejmenší důvod, proč ji nevyužít.

SMS půjčka na účet

Život přináší různé situace, a tak se vám může stát, že nebude mít možnost o půjčku žádat osobně nebo přes internet. V takovém případě pak rychlá SMS půjčka jistě přijde vhod. Osobní jednání o půjčce na pobočce finanční společnosti je zejména časově velmi náročné, což na druhou stranu neodpovídá akutní potřebě finančních prostředků. Také se vám může stát, že internet nebudete mít právě k dispozici, třeba vypadne signál nebo vás zradí technika. SMS půjčka si vystačí jen s mobilním telefonem, kdy o vyplacení peněz si požádáte jen prostřednictvím krátké SMS zprávy v předepsaném tvaru. Tomuto kroku samozřejmě předchází vaše registrace na webu společnosti, která SMS půjčky poskytuje. Tu stačí provést jen u první půjčky, uvedete zde své identifikační údaje, emailovou adresu, telefonní číslo, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Při opakované žádosti pak půjčku získáte jen odesláním příslušné SMS zprávy. Tím pádem jste připraveni pro všechny případy a s mobilním telefonem máte i půjčku neustále po ruce. Jakmile obdržíte potvrzující SMSku o schválení úvěru, peníze okamžitě odchází na váš bankovní účet. Celé to je záležitost několika málo minut, nemusíte ničím ani nikým ručit.

Chci půjčku

Rychlá půjčka bez registru

Máte-li záznam v registru dlužníků, je tato skutečnost na překážku nejen v bance, ale i u některých nebankovních společností. Vzhledem k tomu, že bankovní i nebankovní registry dlužníků evidují osoby po několik dalších let i po splacení všech jejich závazků, je určitě na místě si před podáním další žádosti o půjčku aktuálně zjistit, jak na tom právě jste. Nezapomeňte, že i neúspěšné schválení žádosti o úvěr je v registru zaznamenáno a to vás nestaví do právě příznivého světla. O výpis z registru lze požádat několika způsoby, jednak na příslušných webových stránkách, SMS zprávou, výpis si můžete nechat zaslat poštou či v elektronické podobě. Těch pár stokorun navíc určitě stojí za to. Pokud zjistíte, že jste v registru stále vedeni, nic s tím nenaděláte, ale musíte zabrousit do kategorie půjček bez registru, které jsou ochotny tento fakt tolerovat. Nebankovní společnosti totiž posuzují každou žádost o půjčku individuálně, a tak když máte veškeré své závazky uhrazeny a vaše jméno jen přetrvává v registru, máte velkou šanci na získání půjčky. Ovšem v případě, kdy i nebankovní společnost zjistí, že jste zadluženi až po uši, jedna exekuce stíhá druhou a vy pro dluhy nevíte už kudy kam, pak vám žádost o půjčku zamítne. Většina soukromých firem důsledně dbá na zásady zodpovědného půjčování a snaží se své klienty ochránit před dluhovou pastí. A to je dobře.

Půjčky přes SMS v hotovosti na ruku

Jestliže chcete půjčit jen pár tisícovek, a skutečně vás tlačí čas, pak j e SMS půjčka optimálním řešením. I když většina společností vyplácí půjčky na bankovní účet, není to podmínkou. Některé společnosti myslí i na klienty, kteří třeba momentálně nemají bankovní účet k dispozici, je například obstaven exekutorem, takže jej využívat nemohou. V takovém případě je nejvhodnější najít takového poskytovatele, který vyplácí peněžní prostředky v hotovosti. A věřte, že to není žádný problém. Na trhu existuje řada firem, které vám peníze zašlou formou poštovní poukázky a nebo nabídnou ještě více akční řešení a vyplatí vám rovnou hotovost v nejbližší trafice a nebo na čerpací stanici. K tomu potřebujete znát jen elektronický kód, který opět obdržíte SMS zprávou. Nemusíte se ničím prokazovat, nic dokládat, peníze vám předá přímo do ruky obsluha platebního terminálu. Avšak počítejte s tím, že u tohoto typu rychlých půjček poskytovatelé velmi často vyvažují riziko poskytnutého úvěru vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splacení. Pokud byste se dostali při splácení půjčky do dalších fnančních problémů, můžete za poplatek si půjčku prodloužit. V opačném případě při nesplácení jsou sankce poněkud vysoké a určitě úplně zbytečné. Všechny závazky je třeba řešit včas a pokaždé se nějaké řešení najde. Tímto způsobem určitě ušetříte nemalé peníze.

Rychlé SMS půjčky spadají do kategorie bezúčelových půjček, takže vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli. Můžete s nimi pokrýt nezbytné výdaje do výplaty, zaplatit složenky či financovat koupi nového spotřebiče do domácnosti. Za půjčku neplatíte předem žádné poplatky.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.