SMS půjčka ihned úplně každému

Máte starosti s financemi? Trápí vás exekuce nebo jste případně v insolvenci a kvůli těmto trablům vám nechtějí nikde půjčit? Nezoufejte, přesto pořád existuje řešení, které dokáže vaši finanční situaci rychle obrátit k lepšímu. Půjčky dnes fungují mezi lidmi jako na běžícím pásu a nelehká doba tomu jedině nahrává. Do problémů s financemi se můžete dostat jedna dvě. Stačí, aby se zaměstnavatel opozdil s termínem výplaty, případně jste přišli o práci nebo onemocněli a už se vezete. Složenky se začnou hromadit na dveřích od lednice a vy nevíte co napřed. Je potřeba zaplatit nájem, dodavatelé energií se hlásí o slovo, telefonní operátor pošle svoji pravidelnou fakturu a rodina si také žádá své. Takovou situaci už zažil kdekdo a věřte, že s pomocí malé půjčky ji hravě zvládnete. Máte-li v peněžence kreditní kartu, případně sjednaný kontokorent k běžnému účtu, pak není co řešit a je vyhráno. Ale co když takovými úvěrovými produkty vůbec nedisponujete a nebo ani účet v bance nemáte, případně je momentálně obstavený exekutorem, takže jakákoli dostupnost peněžních prostředků je naprosto nulová. Pokud je náhlá potřeba financí skutečně akutní, můžete se obrátit na nebankovní sektor a jednoduše využít jakoukoli formu půjčky sjednané na krátkou dobu.

Rychlá SMS půjčka

SMS půjčky naleznete v nabídce nebankovních společností, kde zpravidla spadají do kategorie rychlých půjček tzv. mikropůjček. Jelikož krátké SMS zprávy neslouží jen k běžné komunikaci mezi lidmi, dají se využít v mnoha jiných oblastech. Jejich prostřednictvím si můžete sjednat různé služby, zaplatit poplatky, podat inzerát a nebo třeba přímo sjednat půjčku. Některé nebankovní společnosti umožňují rychlé podání pouze jen pomocí krátké SMS zprávy a jiné využívají o něco málo pohodlnější podobu internetové žádosti. Avšak podání žádosti o půjčku prostřednictvím SMS zprávy nevyžaduje připojení k internetu, takže pokud jste mimo signál, je tato varianta pro vás schůdnější.

Chci půjčku

Některé nebankovní společnosti pod pojmem SMS půjčky zahrnují i takové úvěry u nichž je nutno se napřed zaregistrovat na webových stránkách dané společnosti a vyplnit krátký online formulář žádosti o půjčku. Ten odešlete a pokud je vám půjčka schválena, můžete ji začít čerpat tím, že odešlete SMS zprávu a tím dáte pokyn k tomu, aby vám byly peníze okamžitě převedeny na váš bankovní účet a nebo vyplaceny v hotovosti. Pokud žádáte o půjčku opakovaně a předchozí úvěr jste řádně a včas splatili, pak vám opět stačí podat jen rychlou žádost prostřednictvím SMS zprávy.

Malá půjčka pro každého

SMS půjčka má podobu okamžité finanční výpomoci a jako taková je schopna žadateli poskytnout úvěr v řádu několika tisíc korun. Můžete si půjčit třeba jen pětistovku do další výplaty nebo několik tisíc na zaplacení složenek, vyplacení exekuce či jiných dluhů nebo nenadálých výdajů. Vzhledem k tomu, že se jedná zpravidla o tak malé částky, není vyžadováno žádné ručení jak další osobou, tak majetkem. Avšak případné riziko návratnosti investic si finanční společnosti zohlední ve vyšší úrokové sazbě a kratší době splatnosti. Ta bývá zpravidla několik dnů až jeden měsíc.

Půjčka bez registru

Pokud chcete rychlou půjčku, můžete se vyhnout také kontrole registru dlužníků, kterou provádí jen některé nebankovní subjekty. I když si musí dle zákona každý poskytovatel úvěru dopředu ověřit platební schopnost žadatele, je zcela na něm, jak to učiní. Ani případný záznam v registru není jednoznačným signálem pro zamítnutí půjčky. Pokud máte veškeré své závazky uhrazeny a vaše jméno jen delší dobu přetrvává v registru dlužníků, může nad tímto faktem úvěrová firma přimhouřit oko a půjčku vám poskytnout. Jestliže je ale na první pohled evidentní, že jste zadluženi až po uši a další půjčka by byla jen přikládání pod kotel nesplacených úvěrů, pak vám žádost zamítne. Z toho důvodu je tedy každá žádost posuzována individuálně a vždy záleží na konkrétních okolnostech daného klienta.

Půjčka na cokoli

Někde se můžete zase setkat s požadavkem na doložení příjmu. Ale i zde nemusí jít jen o příjmy z běžného zaměstnaneckého poměru, můžete doložit příjmy z dočasné brigády, podnikání, výplatu podpory v nezaměstnanosti, mateřské, důchodu, nemocenské, sociálních dávek, prostě cokoli, co vám každý měsíc pravidelně naběhne na účet. Tím pádem se jakákoli malá SMS půjčka stává snadno dostupnou pro široký okruh žadatelů. Vzhledem k tomu, že se jedná o bezúčelovou půjčku, můžete vyplacené peněžní prostředky využít na cokoli. Dříve než si SMS půjčku sjednáte, seznamte se s nabídkou úvěrového trhu, jelikož poskytovatelé půjček se svými podmínkami dost razantně liší. Vždy vybírejte dle svých potřeb a možností. Pokud nestačíte půjčku splatit v dohodnutém termínu, je možno ji prodloužit, avšak opět za další poplatek, což vám v konečném výsledku úvěr značně prodraží.

SMS půjčky slouží jako okamžitý zdroj financí v nenadálých životních situacích, proto jsou k dispozici 24 hodin denně včetně víkendu a svátků. Jelikož se obejdou bez jakékoli administrativy a dokonce i připojení k internetu, půjčku si sjednáte jen za pomoci mobilního telefonu. Peníze si můžete nechat vyplatit nejen na bankovní účet, ale i rovnou v hotovosti. Půjčku si sjednejte vždy u certfikované nebankovní společnosti , která je pro vás zárukou kvalitních služeb.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.