Seriózní půjčky

Najít seriózní půjčku, pokud máte na krku exekuci, opravdu není jen tak. Avšak nic není nemožné, a proto lze půjčkou řešit jakoukoli naléhavou životní situaci. Třeba rovnou exekuci vyplatit a zbavit se tak problému jednou provždy. Přímo vyplácením exekucí se zabývají různé oddlužovací společnosti, které jsou schopny vám rovnou nabídnout veškerý poradenský a právní servis. Když si sjednáte jejich služby, nemusíte se vůbec o nic starat. Budou za vás vyjednávat s věřiteli, zastupovat na úřadech a komunikovat s exekutorem. Pokud si u nich sjednáte půjčku, zaplatí celou vaši dlužnou částku včetně poměrně vysokých nákladů exekučního řízení a vy jen dál budete splácet nově vyjednaný úvěr. Ale váš život se opět vrátí do normálních kolejí. Vaše mzda nebude pokrácena o exekuční srážky, nadále budete moct volně disponovat účtem v bance a váš majetek nebude v neustálém ohrožení, že o něj přijdete. Navíc si u nové půjčky můžete vyjednat i lepší podmínky. Dobu splatnosti  a výši měsíčních splátek si upravíte dle svých potřeb a pokud půjčku podložíte dostatečnou zárukou, může vám společnost nabídnout i lepší úrokovou sazbu, případně další benefity navíc. Můžete získat možnost jednorázového splacení půjčky nebo odkladu splátek na určitou dobu bez sankce či předčasné splacení bez poplatku. V každém případě získáte seriózní podmínky.

Kde hledat seriózní půjčku

Finanční trh je doslova zahlcen nabídkou různorodých úvěrových produktů natolik, že ani nevíte, jakou půjčku si máte vybrat. Když potřebujete rychle sjednat úvěr, jen těžko se dokážete rychle zorientovat. Proto existují na internetu různé online srovnávače a kalkulátory půjček, které jsou určeny k tomu, aby vám jednoduše pomohly nalézt nejvhodnější úvěr právě pro vás. Dříve než využijete těchto služeb, nejprve si uvědomte, jakou půjčku vlastně hledáte. Chcete půjčit jen pár tisícovek do výplaty a nebo hledáte úvěr v řádu několika desítek či stovek tisíc? Chcete dokládat účel k čemu bude půjčka sloužit? A jaké případné záruky jste ochotni poskytnout? Máte-li ve všem jasno, pak stačí na webových stránkách online srovnávače půjček zadat konkrétní parametry a ihned se před vámi zobrazí široká škála úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu. Na první pohled je patrné, že nabízené půjčky se navzájem liší nejen úrokovou sazbou, ale i celkovými podmínkami za půjčku. Jakmile naleznete svoji půjčku, jejíž podmínky jste ochotni akceptovat, můžete okamžitě podat online žádost.

Požádat o půjčku

Nebankovní online půjčka

Nebankovní společnosti zpravidla nabízí své služby převážně na internetu, jelikož je jim jasné, že v tomto prostředí jsou k zákazníkovi nejblíže. Přímo na webu dané úvěrové společnosti si kompletně půjčku vyřídíte. Nejprve podáte rychlou online žádost, ta má podobu krátkého formuláře, kde vyplníte jen své identifikační údaje, telefonní číslo, emailovou adresu a posuvníkem si navolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, obratem je plně automatizovaným systémem vyhodnocena a vy jste neprodleně informováni o výsledku. Je-li kladný, pak už jen další kroky závisí na charakteru dané půjčky. Pokud žádáte jen o malou mikropůjčku, peníze ihned odchází na bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. Když chcete vyšší úvěr, následně ihned po schválení půjčky jste kontaktováni pracovníkem zákaznického centra, s nímž se dohodnete na podrobnostech. V některých případech je možno, aby vás kurýr navštívil přímo u vás doma. Tam můžete celou záležitost dojednat, podepsat úvěrovou smlouvu a peníze vám vyplatí přímo na ruku. Jindy lze vše dořešit pouze elektronickou cestou. Požadované dokumenty lze naskenovat a vložit do systému, případně je zaslat poštou. Pokud na půjčku nespěcháte, můžete se také zastavit na kamenné pobočce společnosti a vše vyřídit na místě. Záleží tedy na vás, zda dáváte přednost osobnímu kontaktu a nebo raději vše řešíte pouze po telefonu nebo emailem.

Férová půjčka pro každého

Pokud si půjčku sjednáte u velké renomované společnosti, máte vždy záruku kvalitních služeb. Takové firmy zejména dbají na zásady zodpovědného půjčování, a tak stejně jako banky doslova nepůjčí každému, kdo si o půjčku požádá. Proto nahlíží do evidence dlužníků a jakmile zjistí, že zde máte několik nesplacených závazků a jste zadluženi až po uši, půjčku vám neschválí. Avšak vždy je to ve vlastním zájmu žadatele. Naopak je důležité podotknout, že každá žádost je posuzována individuálně, takže pokud máte jen malý prohřešek z minulosti a nebo další půjčku, kterou bez problému splácíte, může nad vámi společnost přimhouřit oko a úvěr vám přiklepne. V některých případech možná po vás budou požadovat doložení příjmu. Ovšem nemusí se jednat jen o příjmy z klasického zaměstnaneckého poměru. Řada společností je ochotna akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem, a tak se půjčka stává snadno dostupná doslova pro každého. Můžete doložit příjmy z brigády, výplatu podpory v nezaměstnanosti, mateřskou, rodičovský příspěvek, sociální dávky, důchod, stipendium,… prostě cokoli. Jen u vysokých úvěrů může společnost požadovat také vyšší záruky splacení a to v podobě ručení další osobou a nebo zástavou nemovitosti. U malých mikropůjček zase musíte počítat s vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti, zpravidla jeden měsíc.

Seriózní půjčka je každá půjčka, která je podložena jasnou transparentní smlouvou a nic před vámi neskrývá. Neplatíte poplatky předem a nemusíte nikomu sdělovat, na co získané peněžní prostředky využijete.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.