Rychlé půjčky bez doložení příjmu a nahlížení do registru online

Máte trable s půjčkou? Přitom všechny reklamní slogany kolem vás slibují okamžitou půjčku. Je to tak, peníze si můžete půjčit doslova za pár minut, jen o půjčku musíte požádat vhodnou úvěrovou společnost. Každá má totiž své podmínky a záleží tedy na tom, nakolik je dokážete naplnit. Máte-li na krku exekuci či jste v insolvenci, šance na úspěšné schválení úvěrové žádosti jsou sice mizivé, ale na druhou stranu ne nemožné. Existují úvěrové společnosti, které půjčí peníze i zadluženým lidem, se záznamem v rejstříku dlužníků a dokonce i bez doložení příjmu. Možná, že vaše dosavadní zkušenosti jsou zcela opačné, ale to můžete hned napravit. S výběrem správné půjčky vám pomůže online srovnávač půjček. Když na příslušných webových stránkách zadáte do systému vaše požadavky, okamžitě se před vámi objeví rozsáhlý seznam úvěrových produktů, a najednou nebudete vědět, kterou půjčku vybrat. Jednotlivé nabídky se zásadně liší podmínkami, za kterých jsou půjčky poskytnuty, a proto lze rozdíly shledat nejen ve výši úrokové sazby, ale také v době splatnosti či případně dalších benefitů navíc. Dle svých individuálních možností si tak můžete zvolit takovou půjčku, jaká bude vyhovovat jen a jen vám. Jak si tedy vybrat správnou půjčku, když máte záznam v registru a nemůžete doložit potvrzení o příjmu?

Chci půjčit

Jste vedeni v registru dlužníků?

Záznam v registru dlužníků je při žádosti o půjčku celkem zásadní problém. Pokud jste v registru vedeni, můžete rovnou zapomenout na jakoukoli formu bankovní půjčky. Tam si důkladně prolustrují každého žadatele a jakmile zjistí, že máte za sebou špatnou platební morálku, ohodnotí vás tak nízkou bonitou, že se schválení úvěrové žádosti nedočkáte. Přitom registr dlužníků nevypovídá jen o vašich současných dluzích, ale i minulých. I když totiž všechny své závazky, jež vás do evidence dovedly, jednoho dne splatíte, neznamená to automaticky, že jste okamžitě z registru vymazáni. V něm si pobudete ještě několik dalších let. A to je důvod, proč tolik lidí doplácí na problémy z minulosti. Přitom stačí tak málo. Dostanete se do problémů s financemi, na splátky půjček nezbývá, není na složenky a po třech měsících nezaplacených faktur vás už i dodavatelé energií a telefonní operátoři evidují v registru dlužníků. Když si nejste jisti, jak na tom aktuálně jste, je dobré před podáním žádosti napřed zjistit, zda jste v registru ještě vedeni. Naštěstí to není nijak složité, stačí odeslat krátkou SMS zprávu v požadovaném tvaru, poplatek se vám odečte rovnou z kreditu a stejným způsobem obdržíte do několika minut odpověď. Samozřejmě, že je možno o výpis požádat i na internetu a výpis si nechat zaslat emailem nebo v papírové podobě prostřednictvím české pošty. V každém případě platí, že když zjistíte, že jste v registru ještě stále vedeni, musíte tomuto aspektu přizpůsobit i sjednání vhodné půjčky. Pokud o půjčku požádáte rovnou nebankovní společnost, naděje na úspěch se podstatně zvyšují.

Půjčky bez registru

Nebankovní společnosti se snaží být pro své klienty opravdovým pomocníkem v nouzi, a proto mají své úvěrové produkty řazeny do jednotlivých kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Proto není problém, aby si u nebankovní společnosti sjednali půjčku nezaměstnaní, matky na mateřské nebo důchodci. Pokud vám v bance nechtějí půjčku schválit kvůli tomu, že jste vedeni v registru dlužníků, vyberte si půjčku bez kontroly registru dlužníků. Ta má již předem nastaveny podmínky tak, aby jim dokázaly vyhovět i žadatelé, kteří jsou v registru evidováni. Některé společnosti nenahlíží do registru vůbec, což se týká zejména malých půjček tzv. mikropůjček, které jsou schopny vám půjčit třeba i jen pětistovku před výplatou. Avšak ani v druhém případě, kdy při podání žádosti si náhledem do registru nebankovní společnost ověří vaši platební schopnost to nemusí být žádný problém. Pokud máte veškeré své závazky uhrazeny a nejste zadluženi až po uši, může poskytovatel půjčky nad malým prohřeškem z minulosti přimhouřit oko a půjčku vám schválit. To se děje právě proto, že žádosti o nebankovní půjčku jsou posuzovány individuálně a dokážou tak zohlednit potřeby klienta. Z toho důvodu také na nebankovní půjčku mohou dosáhnout lidé v exekučním řízení či s insolvencí, pokud dokážou hradit své závazky a další půjčka by již nebyla nad jejich možnosti. Další možností, jak poskytnout nebankovní společnosti záruku splacení, přestože jste vedeni v registru dlužníků, je určitá forma ručení. Ta může být v podobě zástavy majetku a nebo ručitele, ten je vlastně potom spolužadatelem o půjčku. U nebankovní půjčky se vždy najde řešení adekvátně odpovídající vašim možnostem.

Sjednat půjčku

Půjčky bez příjmu

Další podmínkou pro schválení bankovní půjčky je doložení příjmu nejlépe z trvalého zaměstnaneckého poměru. Výše vašich příjmů zpravidla také rozhoduje o tom, v jaké výši je banka ochotna vám půjčku poskytnout. Pokud ale jste například momentálně bez práce, na mateřské, v důchodu nebo pobíráte sociální dávky, pak patříte pro banku mezi rizikové klienty, kteří mají velmi nízké příjmy. Nehledě na to, že lidem v exekuci či insolvenci banky nepůjčují vůbec. Je celkem logické, že nároky na půjčku stoupají spolu s malými příjmy, a tak se banky snaží ochránit před rizikovou investicí. Avšak i pro tyto žadatele existuje řešení v podobě nebankovní půjčky. U některých společností není nutno doklad o příjmu předkládat vůbec a pokud ano, pak je plně dostačující jakýkoli pravidelný měsíční příjem třeba i v podobě sociálních dávek či podpory v nezaměstnanosti. Z toho důvodu na nebankovní půjčku dosáhne podstatně širší okruh žadatelů a také lidé, kteří se náhle ocitli ve finanční tísni. Absence doložení příjmu u nebankovní půjčky je rovněž dána tím, že celou půjčku jste schopni si vyřídit jen online v prostředí internetu bez jakéhokoli papírování. Celý schvalovací proces probíhá jen za pomoci plně automatizovaného systému a na základě vámi poskytnutých informací. Nemusíte skenovat žádné doklady ani mít ručitele a půjčku máte schválenu do několika málo minut. I to je důvod, proč se nebankovní půjčka stává okamžitým pomocníkem v nouzi a s nadějí se na ni obrací řada klientů v nouzi.

Půjčky bez doložení příjmu a bez kontroly registru dlužníků nabízí řada solidních nebankovních společností, které se vyznačují vysokou kvalitou poskytovaných služeb. Půjčky jsou bezúčelové, tudíž vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli.

Komentáře jsou uzavřeny.