Rychlé půjčky bez doložení příjmu a nahlížení do registru online

Máte trable s půjčkou? Přitom všechny reklamní slogany kolem vás slibují okamžitou půjčku. Je to tak, peníze si můžete půjčit doslova za pár minut, jen o půjčku musíte požádat vhodnou úvěrovou společnost. Každá má totiž své podmínky a záleží tedy na tom, nakolik je dokážete naplnit. Máte-li na krku exekuci či jste v insolvenci, šance na úspěšné schválení úvěrové žádosti jsou sice mizivé, ale na druhou stranu ne nemožné. Existují úvěrové společnosti, které půjčí peníze i zadluženým lidem, se záznamem v rejstříku dlužníků a dokonce i bez doložení příjmu. Možná, že vaše dosavadní zkušenosti jsou zcela opačné, ale to můžete hned napravit. S výběrem správné půjčky vám pomůže online srovnávač půjček. Když na příslušných webových stránkách zadáte do systému vaše požadavky, okamžitě se před vámi objeví rozsáhlý seznam úvěrových produktů, a najednou nebudete vědět, kterou půjčku vybrat. Jednotlivé nabídky se zásadně liší podmínkami, za kterých jsou půjčky poskytnuty, a proto lze rozdíly shledat nejen ve výši úrokové sazby, ale také v době splatnosti či případně dalších benefitů navíc. Dle svých individuálních možností si tak můžete zvolit takovou půjčku, jaká bude vyhovovat jen a jen vám. Jak si tedy vybrat správnou půjčku, když máte záznam v registru a nemůžete doložit potvrzení o příjmu?

Chci půjčit

Jste vedeni v registru dlužníků?

Záznam v registru dlužníků je při žádosti o půjčku celkem zásadní problém. Pokud jste v registru vedeni, můžete rovnou zapomenout na jakoukoli formu bankovní půjčky. Tam si důkladně prolustrují každého žadatele a jakmile zjistí, že máte za sebou špatnou platební morálku, ohodnotí vás tak nízkou bonitou, že se schválení úvěrové žádosti nedočkáte. Přitom registr dlužníků nevypovídá jen o vašich současných dluzích, ale i minulých. I když totiž všechny své závazky, jež vás do evidence dovedly, jednoho dne splatíte, neznamená to automaticky, že jste okamžitě z registru vymazáni. V něm si pobudete ještě několik dalších let. A to je důvod, proč tolik lidí doplácí na problémy z minulosti. Přitom stačí tak málo. Dostanete se do problémů s financemi, na splátky půjček nezbývá, není na složenky a po třech měsících nezaplacených faktur vás už i dodavatelé energií a telefonní operátoři evidují v registru dlužníků. Když si nejste jisti, jak na tom aktuálně jste, je dobré před podáním žádosti napřed zjistit, zda jste v registru ještě vedeni. Naštěstí to není nijak složité, stačí odeslat krátkou SMS zprávu v požadovaném tvaru, poplatek se vám odečte rovnou z kreditu a stejným způsobem obdržíte do několika minut odpověď. Samozřejmě, že je možno o výpis požádat i na internetu a výpis si nechat zaslat emailem nebo v papírové podobě prostřednictvím české pošty. V každém případě platí, že když zjistíte, že jste v registru ještě stále vedeni, musíte tomuto aspektu přizpůsobit i sjednání vhodné půjčky. Pokud o půjčku požádáte rovnou nebankovní společnost, naděje na úspěch se podstatně zvyšují.

Půjčky bez registru

Nebankovní společnosti se snaží být pro své klienty opravdovým pomocníkem v nouzi, a proto mají své úvěrové produkty řazeny do jednotlivých kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Proto není problém, aby si u nebankovní společnosti sjednali půjčku nezaměstnaní, matky na mateřské nebo důchodci. Pokud vám v bance nechtějí půjčku schválit kvůli tomu, že jste vedeni v registru dlužníků, vyberte si půjčku bez kontroly registru dlužníků. Ta má již předem nastaveny podmínky tak, aby jim dokázaly vyhovět i žadatelé, kteří jsou v registru evidováni. Některé společnosti nenahlíží do registru vůbec, což se týká zejména malých půjček tzv. mikropůjček, které jsou schopny vám půjčit třeba i jen pětistovku před výplatou. Avšak ani v druhém případě, kdy při podání žádosti si náhledem do registru nebankovní společnost ověří vaši platební schopnost to nemusí být žádný problém. Pokud máte veškeré své závazky uhrazeny a nejste zadluženi až po uši, může poskytovatel půjčky nad malým prohřeškem z minulosti přimhouřit oko a půjčku vám schválit. To se děje právě proto, že žádosti o nebankovní půjčku jsou posuzovány individuálně a dokážou tak zohlednit potřeby klienta. Z toho důvodu také na nebankovní půjčku mohou dosáhnout lidé v exekučním řízení či s insolvencí, pokud dokážou hradit své závazky a další půjčka by již nebyla nad jejich možnosti. Další možností, jak poskytnout nebankovní společnosti záruku splacení, přestože jste vedeni v registru dlužníků, je určitá forma ručení. Ta může být v podobě zástavy majetku a nebo ručitele, ten je vlastně potom spolužadatelem o půjčku. U nebankovní půjčky se vždy najde řešení adekvátně odpovídající vašim možnostem.

Sjednat půjčku

Půjčky bez příjmu

Další podmínkou pro schválení bankovní půjčky je doložení příjmu nejlépe z trvalého zaměstnaneckého poměru. Výše vašich příjmů zpravidla také rozhoduje o tom, v jaké výši je banka ochotna vám půjčku poskytnout. Pokud ale jste například momentálně bez práce, na mateřské, v důchodu nebo pobíráte sociální dávky, pak patříte pro banku mezi rizikové klienty, kteří mají velmi nízké příjmy. Nehledě na to, že lidem v exekuci či insolvenci banky nepůjčují vůbec. Je celkem logické, že nároky na půjčku stoupají spolu s malými příjmy, a tak se banky snaží ochránit před rizikovou investicí. Avšak i pro tyto žadatele existuje řešení v podobě nebankovní půjčky. U některých společností není nutno doklad o příjmu předkládat vůbec a pokud ano, pak je plně dostačující jakýkoli pravidelný měsíční příjem třeba i v podobě sociálních dávek či podpory v nezaměstnanosti. Z toho důvodu na nebankovní půjčku dosáhne podstatně širší okruh žadatelů a také lidé, kteří se náhle ocitli ve finanční tísni. Absence doložení příjmu u nebankovní půjčky je rovněž dána tím, že celou půjčku jste schopni si vyřídit jen online v prostředí internetu bez jakéhokoli papírování. Celý schvalovací proces probíhá jen za pomoci plně automatizovaného systému a na základě vámi poskytnutých informací. Nemusíte skenovat žádné doklady ani mít ručitele a půjčku máte schválenu do několika málo minut. I to je důvod, proč se nebankovní půjčka stává okamžitým pomocníkem v nouzi a s nadějí se na ni obrací řada klientů v nouzi.

Půjčky bez doložení příjmu a bez kontroly registru dlužníků nabízí řada solidních nebankovních společností, které se vyznačují vysokou kvalitou poskytovaných služeb. Půjčky jsou bezúčelové, tudíž vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli.

Komentáře jsou uzavřeny.

GoldMag.cz
Vyzkoušejte magazín o půjčkách, hypotékách a penězích.

Perfect Money půjčka
Rychlá půjčka Vám pomůže před výplatou. Získejte ihned zde!

Půjčky na směnku ihned
Podívejte se kde a jak si vypůjčit na směnku.

Rychlá půjčka na účet
OMEGA půjčka je tu skutečně pro každého. Využijte akční nabídku dnes.