Rychlé nebankovní půjčky bez registru

Jste evidováni v registru dlužníků? A kvůli tomu vám nikde nechtějí půjčit peníze? Nezoufejte, pořád máte šanci na úspěch. Je úplně jedno z jakého důvodu jste se do evidence dostali, zda vás do ní přivedla exekuce, nesplacené splátky spotřebitelských půjček a úvěrů a nebo jste jen nestačili zaplatit včas fakturu telefonnímu operátorovi či dodavateli energií. V životě se člověk dostane do různých situací, přijde o práci, onemocní nebo se rozejde s partnerem a najednou roky zaběhnutý domácí rozpočet dostane zcela jiný rozměr. Když pak nevíte co zaplatit dřív, začnou narůstat dluhy a už se vezete. Proto nelze také všechny dlužníky házet do jednoho pytle. Je rozdíl, zda se jedná o chronického neplatiče, který se zuby nehty vyhýbá svým závazkům a nebo prostě jen v současné době nemáte příjmy takové, abyste byli schopni všechny dluhy uhradit včas. Jenomže když jste v registru dlužníků jednou evidováni a chcete si půjčit peníze, je to u některých společností dost zásadní problém. Naštěstí tu ale existuje řešení. Půjčit si můžete, jen musíte vědět, kde vám s registrem půjčku dají.

Máte záznam v registru dlužníků?

Bankovní i nebankovní registr dlužníků slouží úvěrovým společnostem k tomu, aby si předem ověřily, zda žadatel o půjčku nepatří mezi chronicky zadlužené jedince. Těm podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech totiž dále půjčovat nelze. Proto jsou také lidé zmítající se na pokraji dluhové pasti bez šance. Na druhou stranu se je ale úvěrové firmy snaží ochránit před extrémní zadlužeností a je jenom v jejich vlastním zájmu, když jim společnost žádost o půjčku zamítne. Jenomže mezi dlužníky jsou i osoby, kterým vstupenku do registru zajistil třeba jen malý dluh, který vznikl v době, kdy jim příjmy výrazně poklesly a úhrada všech závazků nebyla pro ně prioritou. Přesto se takoví lidé, jakmile je to možné snaží ze všech sil dostát všem svým závazkům, aby dluhy ze světa zprovodili co nejdříve. Bohužel, záznam v registru je ale nemine a to dokonce na několik let. Pokud se totiž dostanete do finančních problémů kvůli kterým jste v registru evidováni a pak dluhy jednoho dne uhradíte, neznamená to automaticky, že vás hned z registru vymažou. Vaše jméno zde bude přetrvávat po několik dalších let. Takže když si pak v budoucnu chcete sjednat půjčku a máte všechny své dluhy uhrazeny, je to u některých úvěrových společností značný problém. Naštěstí na trhu působí nebankovní společnosti, které se na celou záležitost dívají poněkud jinak než banky. V určitých případech jsou schopni vám poskytnout půjčku i přesto, že vás registr dlužníků vede v evidenci.

Chci půjčku

Nebankovní půjčky bez registru

Nebankovní společnosti jsou v povědomí veřejnosti známy jako poskytovatelé jednoduchých půjček, které opravdu pomohou v jakékoli finanční krizi. Vyřízení půjčky u nich není tak složité jako v bance a nemají tak přísné podmínky. Pro větší přehlednost mají nebankovní společnosti své úvěrové produkty řazeny dle kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Najdete zde půjčky před výplatou, bez příjmu, pro ženy na mateřské a typickou sekcí jsou i půjčky bez kontroly registru dlužníků. Ty dokážou skutečnost, že jste v registru vedeni zcela opomenout, případně tolerovat. To je možné z toho důvodu, že každá nebankovní společnost posuzuje každou podanou žádost o půjčku individuálně. Když vidí, že nejste zadluženi až po uši a své závazky v pohodě splácíte a nebo je máte už dávno uhrazeny a i přesto vaše jméno přetrvává v registru, pak není důvod proč vám půjčku neschválit. Třeba i za cenu vyšší úrokové sazby a kratší doby splatnosti. Je jen a jen na vás, zda-li na takové podmínky přistoupíte či nikoli. A nebo na vás vznesou dotaz na vaše příjmy. V každém případě si mezi půjčkami bez registru jistě vyberete. Poskytovatelé půjček se navzájem předhání mezi sebou a každá společnost  se snaží nabídnout co nejlepší podmínky a zaujmout žadatele o půjčku třeba i nějakými benefity navíc. Není výjimkou, že narazíte například na možnost první půjčky zdarma úplně bez poplatku a úroku.

Půjčky bez příjmu

Půjčky bez registru nejsou nijak omezeny minimální ani maximální hranicí výše úvěru. Zkrátka půjčit si můžete kolik chcete, ale jen v rámci svých možností, abyste dokázali půjčku v budoucnu splatit. Pokud si vystačíte jen s pětistovkou do nejbližší výplaty, budou podmínky takového úvěru podstatně jednodušší než půjčky v řádu několika desítek či stovek tisíc korun. U malých drobných půjček zpravidla společnosti ani nenahlíží do evidence a riziko poskytnutého úvěru vyváží jen vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. V tom případě i exekuce není na závadu. U vysokých půjček je zase evidence v registru dlužníků vyvážena poskytnutou zárukou. Ta může být buď ve formě ručitele jako dalšího spolužadatele o půjčku a nebo zástavy nemovitosti. Některé společnosti také požadují informaci o vašich příjmech. Avšak ani v tomto případě to nemusí být žádný problém. Řada nebankovních společností nebazíruje jen na potvrzení ze stálého zaměstnaneckého poměru tak jako banky a plně si vystačí s jakýmkoli pravidelným měsíčním příjmem. Ten může mít podobu krátkodobé brigády, výplaty podpory v nezaměstnanosti, mateřské, důchodu, sociálních dávek, atd. Šanci na úspěšné získání půjčky tak mají lidé ze všech sociálních vrstev. Je samozřejmé, že nejjednodušším způsobem si vyřídíte půjčku v řádu pár tisícovek, která nevyžaduje žádného ručitele, obejde se bez jakékoli administrativy a navíc si ji kompletně vyřídíte jen na internetu.Taková půjčka bez registru pomůže v jakékoli finanční nouzi.

Půjčky bez kontroly registru dlužníků jsou neúčelové půjčky, které můžete využít v každé nenadálé finanční tísni. Ve své online podobě vám dokážou rychle pomoci a zajistit, aby se poskytnuté peněžní prostředky dostaly co nejdříve až k vám. Rychlé půjčky jsou dostupné po dobu 24 hodin i během víkendu.

Komentáře jsou uzavřeny.