Rychlá půjčka v exekuci

Exekuce sama o sobě není nic příjemného a kdo ji nezažil na vlastní kůži neuvěří. Exekutor se vám doslova zjeví za dveřmi bytu právě ve chvíli, kdy to ani trochu nečekáte. Okamžitě vás zasype spoustou úředních vět a než se stačíte vzpamatovat, polepí vám žlutými nálepkami veškeré vybavení bytu. Pokud to k zaplacení dlužné částky nestačí, začne si brousit zuby i na další váš majetek. Do popředí zájmu se postupně dostává auto, byt, dům, chata, atd. V celém tom zmatku a chaosu si nestačíte ani uvědomit, zda ještě vůbec nějaká práva a jak se můžete bránit. Je to těžké, jakmile je exekuční řízení v plném proudu, nesete se na jeho vlně a abyste se neutopili, musíte začít neprodleně jednat. Záchranný kruh pořád ještě existuje. Možností máte několik. V prvé řadě je možno celou exekuci vyplatit a nebo požádat o osobní bankrot. Každá z nabízených variant má své přednosti a je na zvážení, co je pro vás v danou chvíli únosné. V každém případě, pokud exekuci ihned zaplatíte, zbavíte se problému okamžitě a zachráníte veškerý svůj majetek. Jenomže, kde vzít rychle peníze? Řešením může být pro vás rychlá půjčka na exekuci.

Kdo půjčí lidem v exekuci?

Zaplacení exekuce je radikální krok, kterým urychleně zprovodíte celou nepříjemnou záležitost ze světa a budete mít klid. Ideální je půjčit si peníze od rodiny, přátel, kolegů v práci, ovšem záleží také hodně na tom, o jakou částku se vlastně jedná. Exekuce není právě nejlevnější. Musíte zaplatit nejen samotnou dlužnou částku navýšenou o úroky, ale také poměrně vysoké náklady exekučního řízení, které původní dluh dokážou až zdvojnásobit. Půjdete-li rovnou pro půjčku do banky, jen stěží s žádostí uspějete. A už vůbec ne, pokud máte v té samé bance obstavené konto. Z něj si můžete maximálně jednorázově vybrat pár tisícovek. Vzhledem k tomu, že jste jako dlužník pravděpodobně veden i v některém registru a banka při jeho kontrole na tuto skutečnost narazí, je to pro ni zásadní kritérium na zamítnutí úvěru. Určitou šanci ale nabízí nebankovní sféra.

Sjednat půjčku

Nebankovní půjčka na exekuci

I nebankovní společnosti jsou při poskytování půjček lidem v exekuci velmi opatrné a nepůjčí automaticky každému. Jistou alternativou jsou půjčky od soukromých zdrojů, kde si nikdo neprověřuje osobu žadatele. Půjčky jsou tak sjednány na základě individuálních podmínek, ovšem v tomto případě buďte velmi opatrní, abyste nenarazili. Nikdy za půjčku neplaťte poplatky předem a dobře si prostudujte úvěrovou smlouvu než ji podepíšete. Jistotu kvalitních služeb budete mít u zavedených certifikovaných nebankovních společností, které ovšem budou vyžadovat záruky splacení. Případně lze využít služby investičních firem, které se přímo zabývají vyplacením exekuce. Poskytnou vám půjčku na exekuci, dlužnou částku rovnou převedou na účet exekutorského úřadu, vyřídí veškerou administrativu s tím spojenou a vy budete jen dál splácet půjčku dané společnosti. Je jen na vás jaké podmínky si dokážete vyjednat. Někomu stačí doložení pravidelného měsíčního příjmu, jiný vyžaduje další osobu jako spolužadatele a v případě vysokého úvěru třeba i zástavu nemovitosti. To vše ale záleží na konkrétním případu.

Okamžitá půjčka na exekuci

Pozastavení exekučního řízení vyžaduje v prvé řadě rychlé jednání, a proto abyste neztráceli čas, můžete si jen v prostředí internetu vyřídit rychlou půjčku na exekuci. Nemusíte nikam chodit na kamennou pobočku společnosti a vše osobně vyjednat. Stačí jen na internetu podat rychlou online žádost o půjčku, která je okamžitě vyhodnocena jen na základě elektronického zpracování. Je-li vám půjčka schválena, pak jste ihned kontaktováni pracovníkem zákaznického centra, se kterým se dohodnete na podrobnostech. Na vyplacení exekuce můžete použít vlastně jakoukoli neúčelovou půjčku, která v některých případech ani nevyžaduje potvrzení o výši příjmu. Avšak riziko poskytnutí úvěru je vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Proto především zvažte svoje možnosti a podle toho vybírejte půjčku, jaká vyhovuje právě vám. O půjčku můžete požádat kdykoli včetně víkendu.

Dříve než podepíšete úvěrovou smlouvu, vždy si řádně ověřte, kdo bude vašim potencionálním věřitelem. Zejména u půjček od soukromých investorů buďte obezřetní a ověřte si reference v různých internetových diskuzích, poptejte se známých na zkušenosti a teprve potom se k něčemu zavažte. Solidní úvěrové společnosti nikdy nepožadují žádné poplatky předem.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.