Rychlá půjčka pro dlužníky

Dlužíte? Věřitelé se čím dál častěji hlásí o svoji pohledávku a vy si nevíte rady? Pokud poštovní schránka přetéká pod náporem upomínek, pak je nejvyšší čas situaci pevně uchopit do svých rukou a začít ji řešit. Možností je spoustu, ale pokud budete hrát mrtvého brouka a tajně doufat, že tím věřitele odradíte, hluboce se mýlíte. V prvé řadě se můžete pokusit vyjednávat, oslovit věřitele a dát jim reálnou nabídku, jak můžete dostát svým závazkům vůči nim. Jestliže nebudou mít pro vás pochopení a na vámi navrhované řešení nepřistoupí, pak vám nezbude nic jiného, než celou dlužnou částku pokud možno jednorázově zaplatit. Tím totiž ušetříte nemalou sumu peněz, o kterou se vám dluh díky různým sankcím a poplatkům neustále navyšuje. Pokud by došlo až na exekuci, pak ještě budete muset uhradit poměrně vysoké náklady celého exekučního řízení. Proto je daleko efektivnější sjednat si rychlou půjčku a dluhy zaplatit. Tím pádem se zbavíte obrovského balvanu, který vás tíží a dál v pohodě dle splátkového kalendáře půjčku splatíte. Přitom si výši splátek nastavíte tak, aby vyhovovala vašim aktuálním potřebám. Váš majetek už nebude ohrožen exekucí a vy budete opět v klidu.

Kde půjčí zadluženým lidem?

Jste-li v pozici dlužníka, nemáte to na úvěrovém trhu právě jednoduché. Samotný fakt, že máte nesplacené závazky vás staví pro řadu finančních institucí do nedůvěryhodného světla a jen tak někdo vám půjčku neposkytne. Ovšem možnosti jsou, jen musíte oslovit tu správnou společnost. Pokud půjdete rovnou do banky, věřte, že jste cestu podnikli zcela zbytečně. Jakmile bankovní úřednice nahlédne do registru dlužníků, půjčku vám zamítne. A to ani nemusí dojít na vaše příjmy. I když máte odpovídající příjem, špatná platební morálka vám snižuje bonitu na minimum a banky takovým žádostem o půjčku zpravidla nevyhoví. Větší šanci na úspěch ale máte u nebankovních společností, ovšem i zde nepočítejte s tím, že dostanete půjčku všude, kam přijdete. Ani tato velmi silná bankovní konkurence neschvaluje žádosti automaticky, ale vždy případ od případu. Proto se vám může stát, že u jedné společnosti vám půjčku zamítnou a u druhé vám bez problému půjčí kolik chcete. Z toho důvodu je třeba pečlivě vybírat a zvolit vhodnou úvěrovou firmu.

Sjednat půjčku

Nebankovní půjčka pro dlužníky

Nebankovní společnosti mají pro dlužníky zcela specifickou kategorii úvěrových produktů, která je již dopředu svými podmínkami nastavena tak, aby jim dokázali zadlužení lidé vyhovět. Případně existují přímo oddlužovací společnosti, které nabízí půjčky zadluženým lidem například rovnou na vyplacení exekuce či jiných závazků. Kromě půjčky jsou schopny vám poskytnout veškerý právní a poradenský servis s tím spojený, a tak jistě stojí alespoň za úvahu, zda není vhodné využít jejich služeb. Obyčejný člověk se v právních kličkách jen stěží orientuje a navíc jsou i tyto služby u některých firem zdarma. Nabídku půjček pro dlužníky naleznete převážně v prostředí internetu, kde si můžete jednotlivé úvěrové produkty jednoduše porovnat a vybrat přesně dle svých potřeb.

Rychlá půjčka bez registru

Stejně jako speciální kategorie půjček pro dlužníky jsou pro zadlužené jedince vhodné půjčky bez registru. Ty totiž nenahlíží do bankovního i nebankovního registru dlužníků, případně toto kriterium není rozhodujícím faktorem pro schválení úvěrové žádosti. Vzhledem k tomu, že jako dlužník jste zde pravděpodobně evidováni, záleží na tom, jakého charakteru vaše závazky jsou. Důležité je, abyste nebyli extrémně předluženi a nepatřili mezi oběti tzv. dluhové spirály. Takovým jedincům v jejich vlastním zájmu už žádná společnost další půjčku neposkytne, jelikož je zřejmé, že není absolutně v jejich možnostech úvěr splatit. Tím pádem se i nebankovní společnosti snaží své zákazníky ochránit a dbají na zodpovědné půjčování.

Opravdová online půjčka

Chcete-li půjčku opravdu rychle, můžete si ji sjednat kompletně jen na internetu a nemusíte kvůli tomu na pobočku. Na webových stránkách poskytovatele podáte rychlou online žádost, o jejíž zpracování se postará plně automatizovaný systém. Ten je schopen žádost vyhodnotit během několika málo minut a obratem vás o výsledku informovat SMS zprávou nebo emailem. Jestliže je půjčka schválena, můžete zvolit způsob vyplacení. Ten lze provést rovnou na váš bankovní účet a nebo rovnou v hotovosti. Existují i společnosti, které nepodmiňují sjednání půjčky vlastnictvím bankovního účtu, takže pokud máte například momentálně konto obstavené v rámci exekučního řízení, můžete jej bez problému obejít  a požádat o vyplacení v hotovosti. To může proběhnout formou poštovní poukázky, případně vám peníze přiveze kurýr až k vám domů. Avšak některé společnosti využívají mnohem pružnější alternativní metody, kdy si pro peníze můžete zajít do nejbližší trafiky nebo zajet na benzinku. Peníze si vyzvednete na základě elektronického kódu na platebním terminálu, nemusíte předkládat žádné doklady, takže vše probíhá naprosto anonymně. Přitom časová náročnost je minimální. Pokud jste akční, peníze jsou připraveny k vyzvednutí do 15 minut. Navíc, online půjčka je snadno dostupná 24 hodin denně včetně víkendu, takže se na ni můžete kdykoli spolehnout.

Rychlá půjčka pro dlužníky je určena zejména těm žadatelům, kteří kvůli svým stávajícím závazkům nemají jinou možnost, jak půjčku získat. Půjčka je bezúčelová, tudíž vyplacené peněžní prostředky lez využít na cokoli.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.