Rychlá půjčka na exekuci

Držíte exekuční příkaz v ruce a nevíte, co honem rychle podniknout? Chcete zachránit veškerý svůj majetek? I když byli věřitelé rychlejší než vy se splacením dluhu, pořád máte ještě šanci, jak se s celou nepříjemnou záležitostí vypořádat. Exekuce v každém případě vyžaduje především akční řešení, proto musíte neprodleně podniknout patřičné kroky na záchranu a nic zbytečně neodkládat. Abyste se exekuce jednou provždy zbavili, musíte ji zaplatit, jinak se s vámi potáhne dál a nikdo vám ji neodpáře. Většina dlužníků ale velmi často opomíjí fakt, že původní dlužná částka neustále narůstá o další sankce a úroky, takže v konečném výsledku se mnohonásobně zvýší. V případě exekuce to navíc znamená zaplacení všech nákladů exekučního řízení. A tak se například z tisícikorunové pokuty za černou jízdu v tramvaji stane rázem jízdenka skoro za deset tisíc. Co naplat, minulost už nezměníte, teď musíte řešit exekuci. Pokud nemáte nikoho v okolí, kdo by vám finančně vypomohl, nezbývá nic jiného, než požádat o půjčku a exekuci urychleně vyplatit.

Půjčka lidem v exekuci

Lidé v exekučním řízení se nachází v poměrně složité situaci i při žádosti o půjčku, avšak na druhou stranu to neznamená, že by vám automaticky nemohla být poskytnuta půjčka. Pro mnoho úvěrových společností spadáte mezi problémové klienty a od tohoto faktu se odvíjí také podmínky poskytnutého úvěru. Vzhledem k tomu, že máte exekuci, můžete být registrováni v negativním registru dlužníků, což je například pro bankovní společnosti důvodem k zamítnutí žádosti o půjčku. Poměrně více benevolentní jsou poskytovatelé půjček v nebankovním sektoru, kteří se prioritně zaměřují na osoby, pro něž je získání bankovního úvěru naprosto nemožné. Mezi ně patří právě i lidé v exekuci.

Požádat o půjčku

Půjčka bez registru

U nebankovních poskytovatelů půjček naleznete specifickou kategorii úvěrů, která je určena především lidem v exekučním řízení. Nabídku jednotlivých půjček si lze porovnat pomocí různých online srovnávačů, kde se vám vše přehledně zobrazí na jednom místě. Půjčky se navzájem liší nejen výší úrokové sazby, dobou splatnosti, ale také dalšími parametry. I nebankovní společnost se snaží riziko poskytnutého úvěru co nejvíce minimalizovat a z toho důvodu je každá žádost posuzována individuálně. Některé společnosti vyžadují záruky splacení v podobě ručení třetí osobou nebo zástavou majetku, což se týká zejména vyšších částek. U malých úvěrů se zpravidla vyžaduje doložení pravidelného měsíčního příjmu a záznamu v registru dlužníků není přikládán až tak velký význam. Samozřejmě pouze v případě, pokud se nejedná o člověka, který spadá mezi chronické neplatiče a v jehož silách absolutně není další půjčku splatit.

Rychlá online půjčka

Pokud je už exekuce v plném proudu, máte obstavený bankovní účet či exekuci na plat, musíte jednat rychle. Proto se nebankovní společnosti snaží žadatelům o půjčku celý proces co nejvíce usnadnit. O půjčku požádáte přímo na webových stránkách poskytovatele, vyplníte jen krátký online formulář, kde zadáte požadované parametry a jakmile jej odešlete, následně ihned je zpracován plně automatizovaným systémem a vy jste neprodleně informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, peníze okamžitě odchází na bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. Poté už nic nebrání tomu, abyste celou exekuci zaplatili a dál budete splácet dle svých možností jen jednu půjčku, kterou jste si sjednali. Tím pádem budete mít opět přístup ke svému bankovnímu účtu, zaměstnavatel vám vyplatí celou výplatu a budete moct dál nakládat se svým majetkem. Zbavíte se obrovského balvanu a váš život bude daleko klidnější.

Jestliže požadujete jen malou půjčku na exekuci v řádu několika tisícovek či desítek tisíc, můžete peníze držet v ruce ještě týž den, kdy o půjčku požádáte. Schvalovací proces zpravidla probíhá po dobu 24 hodin, 7 dní v týdnu a k výběru hotovosti lze využít i různé alternativní způsoby. Pro peníze si můžete zajít třeba do trafiky nebo zajet na nejbližší benzinku. Vždy mějte na paměti, že čím dříve se dluhu zbavíte, tím také méně zaplatíte.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.