Rychlá půjčka 24

Když chybí v peněžence peníze, čas hraje dost podstatnou roli. V takové chvíli se řada lidí spoléhá na rychlou půjčku. Klasické bankovní půjčky a úvěry jsou sice pěkná věc, ale ty vám každodenní problémy s financemi nevyřeší. Hodí se spíš pro dlouhodobé plánované investice, rekonstrukci nebo pořízení bydlení, dovolenou, na vybavení domácnosti, atd… Mnohem častěji ale lidé řeší běžný rozpočet domácnosti. Nahrává tomu i právě ne lehká doba. Jakmile jen onemocníte nebo přijdete o práci, hned se vám nabourá celé hospodaření s financemi. Výplata nemocenské, podpory v nezaměstnanosti či sociálních dávek se zcela zákonitě neshoduje s termínem výplaty, na který jste od zaměstnavatele zvyklí. Pokud nemáte alespoň něco málo odloženo bokem, jen stěží s penězi vyjdete. Na lednici se začnou hromadit nezaplacené složenky a zahrávat si s trpělivostí dodavatelů energií není právě dvakrát rozumné. Navíc, každá opožděná faktura je navýšena o další nemalé sankční poplatky a úroky z prodlení. Pokud ignorujete veškeré upomínky v poštovní schránce a nemáte snahu se s věřiteli na platbách dohodnout, tak jako tak dojde na exekuci, která původní dlužnou částku dokáže navýšit několikanásobně. Abyste předešli těmto zbytečným trablům, je daleko lepší si vypomoci půjčkou, která vás i s úroky vyjde výrazně levněji. Kam pro ni?

Půjčí banka rychlé peníze?

Máte-li v bance vedený bankovní účet jehož prostřednictvím spravujete své finanční záležitosti, asi vás jako první napadne podívat se do online bankovnictví, co vám banka může případně nabídnout. Pokud máte kreditní kartu nebo povolený kontokorent u běžného účtu, není v podstatě co řešit. Bankovní konto můžete přečerpat do minusu, tedy jen do výše předem sjednaného limitu a nejlépe v bezúročném období peníze opět zpátky vložit na účet. Pokud se s placením opozdíte, opět vám naběhnou úroky z prodlení. Proto je velmi dobré půjčit si jen takovou částku, kterou nezbytně nutně potřebujete a o níž víte, že ji v dohledné době dokážete taktéž splatit. Mnoho lidí už na dluhy z kreditní karet také doplatilo. Jenomže ne každý člověk má možnost využívat veškerý komfort bankovního konta. Třeba proto, že momentálně má účet obstavený exekutorem a tudíž k němu nemá ani dispoziční práva a nebo zůstatek na účtu je dlouhodobě tak nízký, že vám banka jednoduše žádost o vydání kreditní karty zamítne. V takovém případě se můžete po půjčce poohlédnout v nebankovní sféře, která nabízí spoustu možností. Mnohdy zde najdete tak výhodnou půjčku, že se tomu ani nebudete stačit sami divit.

Sjednat půjčku

Online půjčka vyplacená ihned

Nebankovní společnosti mají nabídku půjček a úvěrů daleko rozsáhlejší než tradiční bankovní domy. Tady najdete půjčku pro každou příležitost a řešení v každé životní situaci. Nebankovní společnosti mají své úvěrové produkty řazeny do jednotlivých kategorií a z nich si vyberete už jen takovou půjčku, kterou momentálně potřebujete. Najdete zde půjčky do výplaty, bez kontroly registru dlužníků, pro nezaměstnané, matky na mateřské, důchodce, začínající podnikatele, atd. Na své si přijde opravdu každý a ani rychlé půjčky vyplacené do 24 hodin nejsou žádnou výjimkou. U tohoto typu půjček je jejich extrémní rychlost sjednání dána především tím, že komplet celou půjčku si vyřídíte jen v prostředí internetu za pomoci mobilního telefonu. Nemusíte kvůli tomu chodit nikam na pobočku, vyplňovat stohy papírů a dokládat různá potvrzení. Okamžitou online půjčku si sjednáte během několika málo minut a následně ihned jsou peníze odeslány na váš bankovní účet. Dokonce si je můžete nechat i vyplatit v hotovosti a peněžní prostředky držíte v ruce za stejnou dobu, jako kdybyste  s platební kartou utíkali k nejbližšímu bankomatu. Hotovost vám vydají třeba v trafice na rohu co si běžně kupujete noviny a nebo na čerpací stanici. Přitom vše probíhá naprosto anonymně, peníze jsou vyplaceny obsluhou platebního terminálu jen na základě elektronického kódu, který jste obdrželi SMSkou. Nemusíte se ničím prokazovat a ani sám pracovník absolutně netuší, že vám vyplácí peníze z půjčky. Pro něj to je běžná finanční transakce.

Nebankovní půjčka bez registru a bez příjmu

Nebankovní společnosti nemají pro sjednání jakékoli půjčky takové striktní podmínky jako banky, a tak podmínkám jejich půjček dokáže hravě vyhovět opravdu každý. Proto mají také vyšší schvalovatelnost úvěrů. Obzvlášť v případě, kdy potřebujete jen malou půjčku. Nebankovní společnost je totiž schopna vám vyplatit například jen pětistovku do výplaty, nikdo vám nic neurčuje a nenutí zbytečně vysoký úvěr, který ani nevyužijete. Půjčit si samozřejmě můžete kolik chcete, ani půjčky v řádu několika tisíc či desítek nebo stovek nejsou žádnou výjimkou. Samozřejmě, že čím vyšší půjčka, tím bude i daná finanční společnost požadovat vyšší záruky splacení. U malé půjčky s pár tisícovkami se ale zcela obejdete bez ručitele. Avšak riziko takto poskytnutého úvěru je na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Ale některé společnosti nabízí půjčky s výhodnými benefity navíc, které lze vhodně využít. Třeba jako prvnímu žadateli je vám poskytnuta půjčka zcela zdarma, to znamená, že splatíte přesně tolik kolik jste si půjčili. A nebo získáte možnost jednorázového splacení bez sankce či odklad splátek na určitou dobu. U nebankovních společností se při sjednání půjčky často přihlíží k individuálním okolnostem klienta, a tak není problém si sjednat půjčku přesně dle svých potřeb.

Rychlé půjčky slouží k řešení jakéhokoli akutního finančního problému. Z toho důvodu jsou snadno dostupné širokému okruhu žadatelů a k dispozici po dobu 24 hodin denně včetně víkendu. Některé společnosti nevyžadují ani vlastnictví bankovního účtu a půjčku vám okamžitě vyplatí v hotovosti.  

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.