Půjčky s registrem a exekucí

Trápí vás exekuce? Nestačili jste splatit svoje dluhy včas a tudíž je exekuční řízení rozjeté v plném proudu? Potřebujete peníze a nevíte, zda-li je vůbec možné, aby vám ještě někde půjčili? Nemusíte se obávat, řešení skutečně existuje a ani brána k dalšímu úvěru není zcela uzavřena. Otázka je, co chcete financovat a k čemu peníze z půjčky využijete. Pokud uvažujete, že si vezmete půjčku, abyste mohli celou exekuci vyplatit, je to zcela jistě rozumné řešení. Nejenže budete muset zaplatit stávající dlužnou částku i s úroky, ale i poměrné vysoké náklady exekučního řízení. A jenom ty nejsou právě malé. V mnoha případech dokážou totiž celý dluh až zdvojnásobit. Navíc, máte-li kvůli exekuci rovněž obstavený účet v bance a nemůžete jej používat, je to jistě nemilé. Pokud vám na něj chodí celá výplata, jen stěží se k penězům dostanete. Pak nezbývá než se se zaměstnavatelem dohodnout, aby vám část platu zaplatil v hotovosti. Probíhající exekuční řízení přináší spoustu dalších dílčích problémů a nepříjemností, které se postupně kupí na sebe. Z toho důvodu je určitě dobré exekuci jednou provždy zprovodit ze světa. Nemáte-li v okolí nikoho, kdo by vám finančně vypomohl, můžete si sjednat půjčku. Jak na to?

Chcete půjčku v bance?

Jestliže se vydáte pro půjčku do tradičního prostředí banky, můžete se rovnou ve dveřích otočit a jít zpátky. Bankovní instituce nejsou dlužníkům příliš nakloněny a lidé s exekucí u nich zpravidla nemají žádnou šanci na získání úvěru. Jako dlužník máte totiž záznam v negativním registru neplatičů, což je pro bankovní domy zásadní kriterium pro schválení úvěru. Ale i přesto posuzují banky každou žádost individuálně, a tak pokud poskytnete dostatečně vysoké záruky na splacení úvěru, může se stát, že s žádostí někde uspějete. Ručit můžete jak nemovitostí, tak třetí osobou, která bude vašim spolužadatelem. Záleží ale také na tom, kolik peněz po bance požadujete. Dopředu počítejte s tím, že jen tisícovku do výplaty vám nikde nepůjčí. Bankovní úvěry jsou zpravidla v desítkách tisíc, a proto i vyřízení půjčky trvá delší dobu.

Podat žádost o půjčku

Nebankovní půjčka pro lidi v exekuci

Pokud vás v bance odmítli, přestože jste se ji snažili přesvědčit o svých platebních schopnostech, můžete využít nabídku nebankovních společností. Tady jsou ke svým žadatelům více benevolentní a nemají tak vysoké nároky. Většinou stačí jen prokázat pravidelný měsíční příjem. Záznamu v registru dlužníků nepřikládají nebankovní společnosti až tak veliký význam. Proto i když máte exekuci, můžete získat další půjčku. Navíc, výši půjčky si určujete sami, je tedy možné si půjčit třeba jen pětistovku na nezbytné výdaje. Tyto malé půjčky patří do kategorie krátkodobých úvěrů, u nichž je doba splatnosti na hranici jednoho měsíce. Půjčku si rychle sjednáte jen na internetu.

Rychlá online půjčka

Naléhavou potřebu finančních prostředků vám během chvilky vyřeší rychlá online půjčka. Vše vyřídíte na internetu během chvilky. Žádost podáte online, ta je v kteroukoli denní či noční dobu okamžitě zpracována a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, půjčka je vám okamžitě vyplacena na bankovní účet, případně si ji lze vyzvednout v hotovosti. K tomuto účelu slouží různé alternativní způsoby, kdy peníze máte rovněž ihned k dispozici. Takže v případě, že momentálně nedisponujete bankovním účtem (z důvodu obstavení exekutorem), není vyplacení půjčky žádný problém.

Rozmanitou nabídku půjček nebankovních společností naleznete převážně v prostředí internetu, kde pomocí různých online srovnávačů půjček si můžete porovnat podmínky jednotlivých úvěrů. Lépe tak vyberete půjčku přesně dle svých potřeb.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.