Půjčky s exekucí

Máte financí plnou hlavu a nevíte, jak dostat rodinný rozpočet do rovnováhy? Exekuce na krku a sotva vám zůstává něco málo na živobytí? Hledáte vhodné řešení? Věřte tomu, že skutečně existuje. I v tak bezvýchodné situaci jakou se může exekuce na první pohled zdát. Pokud jste nezvládli v minulosti dostát svým závazkům a věřitelům již došla trpělivost, pořád máte velkou šanci, jak ochránit veškerý svůj majetek. Hrát mrtvého brouka co se dluhů týče se rozhodně nevyplácí, je jen otázkou času, kdy vás dostihnou. Zpravidla exekutor přichází ve chvíli, kdy vy žijete v domnění, že se na ten váš malý prohřešek už dávno zapomnělo. Nebo se už radujete nad tím, jak jste nad vším vyzráli. Životní realita vás pak velmi rychle srazí k zemi, jen se vám podstatně prodraží. Nejenže musíte nakonec celou dlužnou částku do poslední koruny zaplatit, ale i sankční poplatky, úroky z prodlení a navíc tučnou odměnu exekutorovi za jeho práci. Není tedy lepší řešit dluhy včas? Vyjde vás to podstatně levněji. Ale co naplat, i když už je exekuce v plném proudu, pořád jsou tu možnosti, jak domácí rozpočet oživit. I v exekuci si lze sjednat půjčku, jen musíte dopředu počítat s tím, že jen tak někdo vám nepůjčí.

Půjčka při exekuci

Samotná exekuce přináší řadu nepříjemností a omezení, která mohou samozřejmě každou další půjčku značně zkomplikovat. Máte-li v bance obstavený bankovní účet a nemůžete jím disponovat, musíte také vyřešit, jak si nechat půjčku vyplatit. Pokud si budete chtít založit běžný účet v jiné bance a přitom si sjednat půjčku, jen stěží s takovou žádostí uspějete. Z důvodu exekuce je zřejmě vaše osoba evidována v centrálním registru neplatičů, což snižuje vaši bonitu na totální minimum. Navíc žádná banka lidem v exekuci ani insolvenci prostě půjčku neposkytuje. Naštěstí jsou tu ale nebankovní společnosti, které se přímo zaměřují na problémové klienty a již dopředu počítají s variantou exekuce. Z toho důvodu je třeba možno si sjednat i půjčku bez bankovního účtu, kdy si peníze necháte vyplatit rovnou v hotovosti. Ale ne všechny nebankovní společnosti tento typ půjčky nabízí, proto musíte zvolit vhodnou společnost.

Chci půjčku

Půjčka pro každého

V dnešní době může exekuce postihnout kdekoho. Ani lidé ze středních a vyšších vrstev společnosti nejsou žádnou výjimkou. Stačí jedna neuvážená investice, špatný finanční odhad a už je v ohrožení třeba i vlastní střecha nad hlavou. Výjimkou nejsou ani lidé v důchodovém věku, které exekuce postihla ještě v době jejich aktivního zaměstnání a nestačili ji splatit. A nebo na sebe převzaly závazky za své potomky, kdy ručili za nějakou půjčku či úvěr. Pokud tedy značná část vašich příjmů podléhá exekučním srážkám, pak zcela jistě nemáte peněz nazbyt. Jakýkoli nenadálý výdaj pak dokáže zaběhnutý rozpočet pěkně rozhodit. Když vyčerpáte všechny možnosti, abyste si třeba půjčili od kamarádů nebo od rodiny, nezbývá nic jiného než další půjčka.

Rychlá nebankovní půjčka

Pokud máte exekuci a potřebujete si půjčit jen pár drobných, třeba tisícovku do výplaty, je vaše šance podstatně vyšší, než kdybyste žádali o úvěr v řádu několik desítek či stovek tisíc. Malá nebankovní půjčka zpravidla spadá do kategorie mikropůjček, které jsou doménou nebankovních společností. Půjčit si lze za podstatně jednoduchých podmínek. Některé společnosti nenahlíží ani do registru dlužníků nebo nevyžadují doložení příjmu ze zaměstnání. Riziko takové půjčky je na druhou stranu vyváženo podstatně vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Avšak malou půjčku si bez sebemenší administrativní zátěže dokážete sjednat jen v prostředí internetu. Nemusíte kvůli tomu nikam na pobočku, vše zvládnete sami doma. Dokonce i v kteroukoli denní či noční dobu, o víkendu nebo ve svátek. Přestože si všechny finanční instituce musí dopředu ověřit platební schopnost každého žadatele, přihlíží k individuálním okolnostem každého klienta.

Online půjčka bez registru

Když se porozhlédnete po finančním trhu, záhy zjistíte, že se půjčkami jenom hemží. Správně se v nich zorientovat není jen tak, ale výrazně vám mohou pomoci různé online srovnávače a kalkulátory půjček. Ty vám pomohou i s výběrem vhodné kategorie, takže pokud jste v exekuci, hledejte půjčky bez registru nebo se stejnojmenným názvem. Pokud byste zvolili půjčku, která neakceptuje klienta s exekucí a třeba má lepší úrokovou sazbu, stejně s žádostí neuspějete. Žádost o rychlou online půjčku podáte na webových stránkách poskytovatele. Zde vyplníte jednoduchý formulář, v něm uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní číslo. Zvolíte si výši úvěru, dobu splatnosti a formulář odešlete. O jeho zpracování se postará plně automatizovaný systém, který používá řada kvalitních renomovaných firem. Obratem jste informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, na mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj skutečný zájem o půjčku. Následně pak peníze ihned odchází na bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. Přitom nemusíte čekat na poštovní poukázku, můžete si pro ně zajet na nejbližší benzinku, případně zajít do trafiky.

Máte-li exekuci, pak lze také využít nabídku různých oddlužovacích firem, s jejichž pomocí můžete celou exekuci vyplatit a přitom si úvěr navýšit o potřebnou částku. Samozřejmostí takových služeb je i veškerý právní servis, který s exekucí souvisí.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.