Půjčky pro zadlužené

Kdo v dnešní době nemá dluhy. Takového člověka snad ani nenajdete. Přitom dluhy nejsou jen doménou jedinců na pokraji sociální chudoby, dluží lidé z různých vrstev společnosti, majetní i nemajetní. Proto nelze na zadluženosti spatřovat nic neobvyklého. Ovšem jen do té doby, pokud nad vámi dluhy nezískají převahu a vy jim musíte podřizovat svůj každodenní život. Pak je určitě na místě něco s nimi udělat. Máte-li více půjček najednou, můžete požádat o konsolidaci úvěrů nebo jednotlivé půjčky refinancovat. Tím ušetříte mnoho finančních prostředků na poplatcích a podstatně snížíte svoji dluhovou zátěž. V případě, že jste předluženi nad více než únosnou míru, radikálním krokem může pro vás být osobní bankrot. Při něm během pěti let uhradíte jen třetinu svých závazků věřitelům a zbytek dluhů je vám jednou provždy odmazán. Jak si ale poradit v situaci, kdy jste zadluženi až po uši a potřebujete další půjčku? Třeba abyste odvrátili hrozbu exekuce, doplatili složenky, případně přežili do výplaty? Řešení existuje v podobě půjček pro zadlužené. Kde je hledat?

Máte závazky a chcete další půjčku?

Půjčky pro zadlužené jsou specifickou kategorií úvěrových produktů, kterou naleznete v nabídce nebankovních společností. Banky se zpravidla k dlužníkům staví zcela odmítavým přístupem. Už jen samotný fakt, že jako dlužník máte negativní záznam v registru dlužníků, je dostačující k tomu, aby vám žádost o půjčku zamítli. Navíc, máte-li malý příjem nebo jej nemůžete nijak doložit, jste nezaměstnaní, na mateřské, student, důchodce, začínající podnikatel,… to vše vaši šanci na bankovní půjčku sráží na totální minimum. Z toho důvodu se na tyto klienty zaměřují nebankovní společnosti, které mají pochopení pro zákazníky ve svízelných životních situacích.

Půjčka pro zadlužené

Půjčka pro zadlužené poskytuje finanční hotovost všem žadatelům, kteří momentálně splácí jiné půjčky či úvěry, nebo jsou zadluženi u jiné společnosti. Vzhledem k tomuto aspektu je zcela bezpředmětné nahlížet do registrů, a tak osoba žadatele není lustrována v seznamu neplatičů. Každá žádost o půjčku je posuzována na základě individuálních kritérií klienta, jelikož je zákonnou povinností všech finančních společností ověřit si platební schopnost žadatele. K tomu účelu firmy zpravidla volí posouzení výše příjmu nebo požadují záruky splacení. Celý schvalovací proces půjčky se však obejde bez jakékoli administrativní zátěže. Některé společnosti si sami ověří výši vašeho platu na mzdové účtárně u zaměstnavatele, jiným zcela postačí doložení jakýchkoli příjmů, nejen z klasického zaměstnání, ale akceptovatelné jsou také příjmy z brigád, mateřská, důchodový výměr, podpora v nezaměstnanosti, rozhodnutí o sociálních dávkách, atd. Půjčku pro zadlužené si zvládnete jednoduše vyřídit sami doma na internetu.

Chci půjčku

Půjčka od soukromých investorů

Půjčka ze soukromých zdrojů je určitou alternativou nebankovních půjček pro zadlužené. Dlužníci do ní zpravidla vkládají veškeré své naděje ve chvíli, kdy je všude jinde odmítli. Půjčka od soukromé osoby znamená, že vám peněžní prostředky poskytne investor z vlastních zdrojů. Je vlastně řešením pro obě strany, soukromá osoba tak zhodnotí svoje volné peníze a vy se dostanete k chybějícím penězům. Rozsáhlou nabídku půjček ze soukromých zdrojů naleznete na internetu na různých inzertních webových portálech. Avšak při výběru buďte velmi obezřetní a dříve než podepíšete smlouvu o půjčce, danou osobu si řádně prověřte. Poptejte se známých na zkušenosti, vyhledejte informace v diskuzních fórech a na sociálních sítích. Na základě relevantních informací se teprve rozhodujte. Úvěrovou smlouvu si řádně pročtěte a nikdy pod nátlakem finanční tísně nepřistupujte na nevýhodné podmínky.  

Půjčka se zárukou

I když dlužíte nebo splácíte další půjčky, neznamená to, že byste si nemohli sjednat další půjčku. Záleží ale také na tom, jak velkou sumu požadujte. Pokud vám chybí třeba jen tisícovka do další výplaty, zpravidla si takovou malou půjčku sjednáte rychle jen v prostředí internetu za pár minut. Peníze vám převedou na bankovní účet a nebo si je můžete nechat vyplatit v hotovosti. Když ale chcete vyšší úvěr, bude firma pravděpodobně vyžadovat také vyšší záruky splacení. Pokud je společnosti poskytnete, stoupne tak vaše důvěryhodnost a firma vám nabídne lepší podmínky splácení. Často stačí, když se za splacení půjčky zaručí třetí osoba  anebo využijete možnost zastavení nemovitosti. To vše záleží na dohodě a ochotě obou stran. I půjčku v řádu několika desítek či stovek tisíc si vyřídíte úplně jednoduše na internetu, nemusíte nikam na kamennou pobočku společnosti.

Půjčky pro zadlužené jsou k dispozici všem žadatelům, kteří musí okamžitě řešit jakoukoli neodkladnou finanční záležitost. S jejich pomocí můžete vyplatit exekuci, uhradit složenky nebo získat peněžní prostředky na pokrytí nezbytných výdajů. Nikdy neberte hned první půjčku co vám přijde pod ruku, nejprve si porovnejte nabídku úvěrových společností a pečlivě zvažte svoje možnosti.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.