Půjčky pro všechny kde opravdu půjčí

Máte problém s půjčkou? Podepsala se na vás neblahá finanční minulost a ta je důvodem k tomu, proč vám zamítají jednu půjčku za druhou? Nevěšte hlavu, pořád je tu řešení. Na trhu totiž existují půjčky, které půjčí opravdu všem. Přesvědčte se sami. Je samozřejmé, že takovou půjčku nikde v bance nenajdete, musíte o kousek dál do soukromé sféry, která je klientům více nakloněna. Tam mají pochopení pro kdekoho a je jim jasné, že akutní nedostatek financí vzniká zejména u lidí s exekucí, nezaměstnaných, matek na mateřské, důchodců, začínajících podnikatelů nebo studentů. Pro takové osoby zůstávají dveře k bankovnímu úvěru zcela uzavřené. Tradiční bankovní domy jsou v poskytování půjček velmi opatrné, a tak jsou pro ně lidé s dalšími nesplacenými závazky či bez pravidelného příjmu ze zaměstnání méně bonitními klienty o něž nemají zájem. Nehledě na to, že si každého žadatele důkladně proklepnou v registru dlužníků. Zda jste se do evidence dostali vlastní vinou či jen shodou životních náhod a okolností, to je celkem nepodstatné. Jednou jste označeni za problémového klienta a těm banky prostě své peníze nepůjčují.

Půjčky pro problémové klienty

Řada lidí se někdy dostane do problémů s penězi, čemuž nahrává i dnešní složitá doba. Stačí jen, aby se zaměstnavatel opozdil s termínem výplaty nebo jste onemocněli a už je problém na cestě. A nebo přijdete o práci, firma se rozpadne, případně nastanou jiné personální změny a vy si musíte sbalit věci. Výplata podpory v nezaměstnanosti či sociálních dávek se pak zákonitě neshoduje s termínem výplaty na který jste byli zvyklí, a tak peněz postupně ubývá. V takových případech pak nastávají při placení zcela jiné priority a velmi často se stane, že na splátky půjček už prostě nezbývá. Dluhy začnou narůstat a věřitelé se brzy přihlásí se svými požadavky. Pak máte dvě možnosti, buď budete hrát roli mrtvého brouka a počkáte jak vše časem dopadne a nebo si sjednáte půjčku a budete se snažit celou situaci zvládnout. Dlužníci jsou ale evidováni v různých bankovních i nebankovních registrech, což může při žádosti o další půjčku způsobit nemalý problém. Pak takoví lidé často neví jak si poradit, když už jim nikdo nechce půjčit. Z toho důvodu je dobré řešit veškeré finanční záležitosti včas a snažit se dluhům předcházet. Řešením může být třeba i konsolidace nebo refinancování půjček.

Chci půjčku

Půjčky bez registru

Záznam v registru dlužníků je velmi častým důvodem k tomu, proč vám finanční společnost nechce schválit žádost o půjčku. Všechny společnosti si musí dle zákona ověřit platební schopnost žadatele a k tomu využívají převážně registry. Jakmile zjistí, že jste zadluženi až po uši a máte na svém kontě řadu nesplacených závazků, další půjčku vám zamítnou. Činí tak vlastně ve vašem zájmu, jelikož se vás snaží ochránit před dluhovou pastí. Ale ne každá soukromá firma volí stejný postup. Nebankovní společnosti naštěstí posuzují každou podanou žádost individuálně, a tak se vám může stát, že ve vašem případě nad vámi přimhouří oko a půjčku vám schválí. To může nastat tehdy, pokud zjistí, že sice záznam v registru máte, ale veškeré závazky jsou již uhrazeny a vaše jméno zde přetrvává jen z důvodu několikaleté evidence. Ono totiž i když jakoukoli půjčku jako dlužník splatíte se všemi sankcemi a úroky navíc, neznamená to automaticky, že vás z registru hned vymažou. Na to si počkáte ještě řadu let. Jen když potom chcete další úvěr, mohou nastat tyto komplikace. Řešením může být půjčka, která nevyžaduje kontrolu registru dlužníků. Takovou naleznete u nebankovních společností v speciální sekci půjček bez registru. Zpravidla se jedná o malé rychlé mikropůjčky, ale ani úvěry v řádu desítek či stovek tisíc korun nejsou žádnou výjimkou. Je ovšem samozřejmé, že u vysoké půjčky budete muset poskytnout také odpovídající záruky splacení.

Půjčka bez příjmu

Být bez práce a tudíž bez stálého příjmu je v dnešní době zcela běžná věc a není člověk, který by se s tímto problémem v životě nesetkal. I když máte jen občasnou brigádu, přeci jen to není odpovídající příjem z klasického zaměstnaneckého poměru. Lidé bez příjmu se potýkají s nedostatkem financí daleko více než zaměstnaní lidé, a tak i potřeba půjček u nich stoupá. Z toho důvodu se snaží nebankovní společnosti podat lidem v nouzi pomocnou ruku a poskytují i půjčky bez doložení příjmu. Pokud si vystačíte třeba jen s pětistovkou nebo tisícovkou, můžete si rychle sjednat půjčku bez příjmu. Ta bývá ale úročena podstatně vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Když si budete chtít půjčit několik tisíc korun, zřejmě  se dotazu na váš příjem nevyhnete. Ale žádná komplikace to není. Většina společností je totiž ochotna akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem, který může mít i podobu výplaty sociálních dávek, mateřské, rodičovského příspěvku, důchodu, stipendia, podpory v nezaměstnanosti. Tím pádem se půjčka bez příjmu stává skutečným řešením pro široký okruh žadatelů. Zpravidla si takovou půjčku sjednáte na internetu za pár minut, nemusíte skenovat žádné doklady. Peníze jsou pak okamžitě vyplaceny na váš bankovní účet nebo v hotovosti na ruku. V každém případě platí, že peněžní prostředky máte k dispozici ještě týž den, kdy o půjčku požádáte.

Určitou alternativou nebankovních půjček jsou také půjčky od soukromých osob, u nichž si můžete vyjednat zcela individuální podmínky splácení. Půjčit si v rámci svých možností můžete kolik chcete, nikdo se vás neptá na co peníze využijete. Jen dejte pozor, aby se vždy jednalo o férovou půjčku.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.