Půjčky pro nezaměstnané na splátky bez doložení příjmu a bez 1 Kč

Jste momentálně bez práce nemůžete vyjít s penězi? Není se čemu divit, období nezaměstnanosti je značně náročné nejen po finanční stránce. Obvyklý rodinný standard se najednou díky nízkému příjmu podpory v nezaměstnanosti smrskne jen na základní životní potřeby. Pokud jste nedostali ani odstupné či dokonce jste bez nároku na podporu úplně a pobíráte jen sociální dávky, o to horší situace je. Jestliže není žádná práce v dohledu a vy neustále čekáte na své uplatnění na trhu práce, neprospívá to ani vaší psychice, člověk dolsova žije od výplaty k výplatě a počítá každou desetikorunu. Když pak přijde nějaký nenadálý výdaj a kolikrát stačí jen složenka s malým nedoplatkem za energie či prekročený telefonní tarif, už se vezete a nevíte kudy kam. V takové situaci začíná mnoho lidí pomýšlet na půjčku, kterou by daný problém rychle zprovodili ze světa. Jestliže si můžete půjčit od rodiny nebo přátel, určitě nelze takovou možnost odmítnout. Ale ne každý se shledá s kladnou odezvou druhé strany, a tak nezbývá nic jiného, než opět spoléhat na vlastní schopnosti. Velmi efektivním řešením je finanční půjčka od úvěrové společnosti. Avšak nezaměstnaní mají vzhledem k nízkým příjmům možnosti značně omezené. Ne každá společnost poskytuje půjčky lidem bez práce. Když ale oslovíte tu správnou společnost, získáte půjčku jedna dvě. Jaká to je?

Chci půjčit

Půjčky pro nezaměstnané

I když máte perfektní platební morálku, žádné dluhy a projdete lustrací v centrálním registru klientských informací, narazíte v bance na fakt, že nemáte jak doložit své příjmy. Pro tradiční bankovní domy je akceptovatelné pouze potvrzení o příjmu ze stálého zaměstnaneckého poměru. Tudíž je zcela zbytečné ztrácet v bance čas. Pokud máte ale v peněžence kreditní kartu nebo povolený kontokorent u běžného účtu a můžete konto přečerpat do předem sjednaného limitu, nic vám nebrání v tom, abyste si požadovanou sumu peněz vyzvedli. Pakliže ale těmito úvěrovými produkty nedisponujete a budete je chtít dodatečně zřídit k účtu právě v období kdy jste bez práce, jen stěží pochodíte. Proto je někdy dobré myslet i na takové situace a v bance si vše vyjednat předem. Nikdy nevíte, do jak ožehavé finanční situace  se dostanete a někdy vám může pomoci i jen pár tisícovek. Jsou-li však pro vás všechny tyto možnosti pasé, nemusíte zoufat. Pořád si můžete sjednat půjčku v nebankovním sektoru, a to dokonce podstatně jednodušeji než v bance.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

Nebankovní společnosti mají své úvěrové produkty rozděleny do řady kategorií a každá z nich odpovídá dané životní situaci. Půjčky pro nezaměstnané jsou jednou z nich stejně jako půjčky bez doložení příjmu. Poskytovatelé těchto půjček již předem počítají s tím, že  se jejich klienti mnohokrát nachází ve značně komplikovaných situacích, které jim brání v získání půjčky od banky. Pokud zvolíte půjčku pro nezaměstnané či bez doložení příjmu, nikdo po vás žádné potvrzení o příjmu nebude vyžadovat. Stačí když jen v úvěrové žádosti uvedete informaci o vašich příjmech, které mohou mít podobu občasné brigády, sociálních dávek, podpory, apod. U tohoto typu půjček se zpravidla jedná o malé půjčky tzv. mikropůjčky, které jste schopni si na internetu vyřídit za pár minut. Nemusíte kvůli tomu chodit nikam na pobočku a peníze vám po schválení ihned vyplatí na bankovní účet nebo připraví k vyzvednutí v hotovosti. Druhá varianta nabízí i různé alternativní metody, kdy si pro hotovost zajdete do nejbližší trafiky nebo vám ji vyplatí na čerpací stanici. Peníze vám předá přímo do ruky obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu, který jste obdrželi SMSkou. Taková  rychlá online půjčka je opravdovým pomocníkem v jakékoli nenadálé finanční tísni.

Sjednat půjčku

Půjčky bez 1 Kč

Chcete-li si sjednat rychlou půjčku u nebankovní společnosti, dejte pozor na to, aby se jednalo o skutečnou půjčku online. Je sice všeobecně známo, že nebankovní společnosti poskytují své služby především v prostředí internetu, ale některé nebankovní společnosti vyplácí peněžní prostředky z půjčky výhradně na váš bankovní účet. Tento fakt může někdy způsobit menší problém. Když si totiž představíte, že o půjčku požádáte o víkendu, během schvalovacího procesu narazíte na požadavek převedení jedné koruny z vašeho bankovního konta na účet poskytovatele. Na tom nelze spatřovat nic podivného, ale spíš tady jde o čas. Ne každá banka peněžní transakce provádí i během soboty a neděle, a tak se může stát, že si třeba v sobotu v pohodě rychle vyřídíte za pár minut online půjčku, ale pak čekáte až do  prvního pracovního dne, kdy teprve naběhne ona zadaná bankovní operace. Tím pádem taková víkendová půjčka zcela ztrácí svůj efekt a vy se k penězům dostanete až následující pracovní den. Proto je možná někdy dobré zvolit půjčku bez bankovního účtu, která jednak nevyžaduje váš osobní účet v bance a jednak vám okamžitě vyplatí peníze v hotovosti. K tomu nepotřebujete nic víc než mobilní telefon a připojení k internetové síti. Nebankovní online půjčky jsou klientům k dispozici ve dne v noci, jelikož půjčky jsou schvalovány pomocí plně automatizovaného systému, který je neustále v provozu. Nekladou na vás žádné administrativní nároky, není nutno skenovat žádné doklady ani uvádět, na co peněžní prostředky využijete. Není výjimkou, že některé nebankovní subjekty poskytují prvním klientům půjčku zdarma bez poplatku. Také zde existuje možnost, že si necháte půjčku předschválit a peníze si vyzvednete až tehdy, až je budete skutečně potřebovat. K tomu stačí jen zadat SMSku v příslušném tvaru a obratem jsou vám peníze převedeny na bankovní účet.

I když jako nezaměstnaní nemáte jak doložit svůj příjem, přesto existují určité možnosti nebankovní půjčky, které jsou určeny právě pro vás. Půjčky jsou zpravidla dostupné 24 hodin denně 7 dní v týdnu, tudíž jsou řešením jakékoli nenadálé finanční krize.

Komentáře jsou uzavřeny.