Půjčky pro dlužníky peníze ihned

Máte dluhy a přitom chcete další půjčku? Marně přemýšlíte, na koho se nejlépe obrátit? Potřebujete peníze ještě dnes? Všechno je možné, jen se musíte správně zorientovat na úvěrovém trhu, abyste věděli co a jak. Když půjdete hned od banky, možná se vaše naděje na půjčku rozplynou stejně rychle jako pára nad hrncem. Pro banku patří zadlužení lidé mezi problémovou klientelu a těm prostě banky nepůjčují. Už jen letmý pohled do evidence registru dlužníků jim tuto skutečnost potvrdí. Pokud máte tedy za sebou špatnou finanční minulost, raději se bankám vyhněte velkým obloukem a zbytečně neztrácejte svůj drahocenný čas. Svoji iniciativu musíte soustředit jinde. Velkou šanci na úspěch máte zejména u nebankovních společností, které za určitých podmínek poskytnou půjčku i zadluženým lidem. Ano, nedá se říci, že by každá soukromá společnost půjčila peníze doslova každému, kdo si o půjčku požádá. I tyto firmy musí podle zákona dodržovat zásady zodpovědného půjčování a předem si ověřit, zda je v možnostech žadatele, aby půjčku bez problému splatil. Jakmile tedy i nebankovní společnost zjistí, že jste již předluženi a postupně vtaženi do dluhové spirály je ve vašem vlastním zájmu, že vám další žádost o půjčku zamítnou. Pokud ale máte závazky, které nijak zásadně nenarušují váš finanční rozpočet, není důvod, aby vám společnost půjčku neposkytla, i když dlužíte.

Nebankovní půjčka pro dlužníky

Nebankovní společnosti pohlíží na své klienty zcela jinak, než tradiční bankovní domy. Jejich prvořadým úkolem je snaha poskytnout finanční pomoc právě ve svízelných situacích, v nichž se řada žadatelů o půjčku nachází. Jsou to lidé, kteří musí například bezodkladně čelit exekuci, případně mají ze dne na den obstavený účet v bance a nedostanou se ke svým penězům nebo jsou bez práce, na nemocenské a momentálně nemají jak splácet své závazky. Ze sociálních dávek sotva tak uhradí nákladné bydlení a každodenní životní potřeby, a tak nesplacené závazky postupně přerůstají v trvalé dluhy. Proto je půjčka pro ně často jedinou záchranou, jak celou problematickou finanční situaci alespoň trochu ustát.

Kde hledat půjčku pro dlužníky

Pokud jste v pozici dlužníka nemůžete jen tak bezhlavě kohokoli požádat o půjčku, jelikož pak se vaše šance na úspěch snižuje na totální minimum. V prvé řadě je nutné obrátit se na nebankovní společnost, která má pro tyto účely zcela specifickou kategorii úvěrových produktů s názvem půjčky pro dlužníky. K výběru vhodné půjčky můžete využít různé online srovnávače  a kalkulátory půjček na internetu, kde si přímo do vyhledávače zadáte vaše požadované parametry a ihned se před vámi objeví široká škála úvěrových produktů určených pro dlužníky, které jsou aktuálně dostupné na trhu. Hned na první pohled je zřejmé, že se společnosti se svými podmínkami zásadně liší. Někdo nabízí vyšší úrokovou sazbu a kratší dobu splatnosti, jiný přesně naopak, u někoho se setkáte s první půjčkou bez poplatku či jinými benefity navíc. Jakmile se s nabídkou seznámíte a zvolíte konkrétní úvěrový produkt, můžete rovnou o půjčku požádat.

Sjednat půjčku

Žádost o nebankovní půjčku

O půjčku požádáte přímo na webových stránkách poskytovatele úvěru. Ta má podobu velmi krátkého formuláře, kde stačí jen vyplnit základní identifikační údaje, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který rozhodne o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, následně ihned jste informováni emailem a SMS zprávou. V případě, že se jedná o malou půjčku z kategorie mikropůjček není nutno nic dokládat ani shánět ručitele. Po schválení peníze ihned odchází na bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. Ani druhá alternativa však není nijak časově náročná. Od peněžních poukázek společnosti už pomalu upustily a zvolily daleko efektivnější řešení, kdy vám půjčku rychle vyplatí v trafice nebo na čerpací stanici. Ani zde není nutno předkládat žádné doklady, půjčka je vyplacena jen na základě elektronického kódu, který předložíte obsluze na platebním terminálu. Všeobecně se dá říci, že peníze držíte v ruce ještě týž den, kdy o půjčku požádáte.

Půjčky pro dlužníky

Dluhy si nevybírají, a tak se dlužníkem může stát student stejně jako důchodce. Půjčky pro dlužníky nejsou nijak omezené, půjčit si lze tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete a prakticky na cokoli. Nikomu nemusíte sdělovat na co vyplacené peněžní prostředky využijete. Můžete s nimi zaplatit splátku půjčky, uhradit složenky z ledničky, vybavit domácnost nebo dorovnat chybějící rozpočet před výplatou. Na půjčku pro dlužníky snadno dosáhnou lidé z různých sociálních vrstev, nezaměstnaní, matky na mateřské, studenti, důchodci, lidé na sociálních dávkách, začínající podnikatelé, atd. Pokud chcete jen malou půjčku vyplacenou ihned, zpravidla stačí jen doložit vaše pravidelné měsíční příjmy. Nemusí se tedy hned jednat o příjmy z trvalého zaměstnání. Kromě toho je třeba podotknout, že každá žádost je posuzována individuálně, což značně zvyšuje vaši šanci na úspěšné schválení půjčky. Dokonce některé nebankovní společnosti nevyžadují pro vyplacení půjčky ani vlastní bankovní účet, takže pokud jej máte například momentálně obstavený exekutorem, můžete požádat o výplatu v hotovosti.

Půjčky pro dlužníky jsou dostupné 24 hodin denně 7 dní v týdnu a pro žadatele se stávají okamžitým zdrojem peněžních prostředků. S jejich pomocí vyřešíte jakýkoli nenadálý finanční výdaj. Avšak vždy si půjčte jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete, abyste se nezadlužovali neúměrně svým možnostem.  

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.