Půjčky pro dlužníky peníze ihned

Máte nesplacené závazky a chcete další půjčku? Pokud jste už byli v bance, pravděpodobně jste narazili na odmítavou odpověď. Tradiční bankovní domy totiž jen velmi nerady poskytují půjčky zadluženým lidem. Stačí, aby jen při schválení žádosti nahlédli do registru dlužníků a už vědí, jak na tom jste. Kolik máte dluhů, jak je zvládáte splácet, což zároveň vypovídá o vaší celkové platební morálce. Nemusíte ale zoufat, i pro dlužníky existuje řešení, a to v podobě nebankovních společností. Ty jsou k zadluženým lidem více shovívavější a poskytnou vám půjčku i přesto, že máte další dluhy. Ale na druhou stranu je třeba  si uvědomit, že ani nebankovní společnost neposkytuje půjčky jako na běžícím páse. Když zjistí, že se pohybujete na hranici dluhové pasti a dlužíte všude kolem, pak vám ve vašem vlastním zájmu další žádost o půjčku zamítnou. Solidní velké certifikované firmy totiž důsledně dodržují zásady zodpovědného půjčování. Pokud jsou již vaše dluhy součástí exekučního řízení, pak se nabízí možnost přímo půjčky na vyplacení exekuce. Ta s dlužníky předem počítá, takže vaše nesplacené závazky nejsou na překážku při sjednání půjčky. Jaké mají tedy dlužníci možnosti?

Rychlá půjčka pro dlužníky

Život přináší různé ožehavé situace, a tak se leckdy může stát, že se najednou ocitnete bez peněz. Přijde nečekaná složenka, pokazí se spotřebič v domácnosti, auto vypoví službu a úspory na pokrytí takového nenadálého výdaje prostě nestačí. A nebo se třeba jen zaměstnavatel opozdí s výplatou či čekáte na výplatu nemocenské, sociálních dávek nebo podpory v nezaměstnanosti, které se zcela zákonitě neshodují s termínem výplaty, na který jste byli zvyklí od zaměstnavatele. Tím pádem vznikne díra v rozpočtu jedna dvě. Přestože máte další půjčky, dluhy, splácíte exekuci, můžete si vzít rychlou půjčku. Zpravidla se jedná o malé drobné půjčky tzv. mikropůjčky, které jsou schopny vám během několika málo minut půjčit třeba chybějící pětistovku. Vzhledem k tomu, že se jedná jen o tak malou částku, nemusí nikým ani ničím ručit. Je zcela samozřejmé, že za vypůjčenou tisícovku nebudete přeci ručit nemovitostí v hodnotě několika milionu korun. Proto jsou také podmínky pro sjednání mikropůjčky velmi jednoduché a hravě jim dokáží vyhovět i zadlužení lidé. Většina společností v těchto případech nenahlíží do registru dlužníků a nepožaduje potvrzení o příjmu z klasického zaměstnaneckého poměru. Avšak riziko poskytnutého úvěru si musí nebankovní společnost nějak vyvážit, a tak již dopředu počítejte s vyšší úrokovou sazbou  a kratší dobou splatnosti. Je jen na vašem uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli. Avšak nezapomeňte, že sankce při nesplácení mikropůjček jsou velmi tvrdé.

Chci půjčit

Online půjčka vyplacená ihned

Aby nebankovní půjčka splnila svůj prvořadý efekt, musí být jednoduše vyřízená a vyplacená ihned. Z toho důvodu nabízí nebankovní společnosti veškeré své služby jen v prostředí internetu. Tudíž odpadá jakákoli návštěva kamenné pobočky, která pro vás jistě znamená určitou časovou zátěž. Navíc jste omezeni otevírací dobou pobočky, takže o víkendu, ve svátek nebo večerních hodinách se k půjčce prostě nedostanete. To však není případ rychlé online půjčky. Ta je k dispozici kdykoli, třeba i v sobotu o půlnoci. Celou půjčku si totiž kompletně vyřídíte jen na internetu, takže nepotřebujete nic víc, než dostatečně silný signál a mobilní telefon. Žádost o půjčku podáte přímo na webových stránkách společnosti, u níž si chcete půjčit peníze. Vyplníte jen krátký formulář, v něm uvedete své identifikační údaje, emailovou adresu a telefonní číslo. Posuvníkem na webu si nastavíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Žádost odešlete a vyčkáte pár minut na schválení. Vzhledem k tomu, že se o její zpracování postará plně automatizovaný systém, jste o jeho výsledku obratem informováni. Je-li kladný, obdržíte současně na svůj mobilní telefon SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Takto si lze nechat i půjčku předschválit a využít ji až v době, kdy ji budete skutečně potřebovat. Odesláním kódu dáte vlastně pokyn k vyplacení půjčky a peníze odchází ihned na bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. I druhá alternativa nepředstavuje žádnou časovou prodlevu. Záleží jen na vás, nakolik jste akční, ale pro peníze si můžete zaběhnout do nejbližší trafiky nebo vyzvednout na čerpací stanici. Zde je máte připraveny za stejně dlouhou dobu jako kdyby se jednalo o bankovní převod. K jejich vyplacení nepotřebujete nic víc, než onen elektronický kód z SMS zprávy. Nemusíte se nikomu ničím prokazovat, takže vaše osoba zůstává po celou dobu v úplné anonymitě. Dokonce takový způsob vyplacení půjčky nevyžaduje ani vlastnictví bankovního účtu, takže pokud máte svůj účet v bance obstaven v rámci exekučního řízení, můžete bez problému tuto možnost využít.

Půjčka od soukromého investora

Jestliže jako dlužník potřebujete další peníze a nikde vám půjčit nechtějí, můžete využít půjčku ze soukromých zdrojů. Ta je jistou alternativou nebankovních půjček a jako taková nemá vlastně žádné předem dané podmínky. Celé sjednání půjčky závisí jen na individuální dohodě mezi vámi a soukromým investorem. Půjčit si můžete kolik chcete, ale vždy velmi dobře uvažte své reálné možnosti. Půjčka je poskytnuta na základě smlouvy o půjčce a nikdy neplatíte žádné poplatky předem. Jen tak se dá hovořit o opravdu férové půjčce. Nabídku půjček od soukromníka najdete na různých inzertních portálech, kde je zpravidla uveden i kontakt na danou osobu. Dříve ale než nějakou smlouvu podepíšete, řádně si prověřte o koho se vlastně jedná. Poptejte se známých na zkušenosti, zapátrejte na sociálních sítích a v různých diskuzích, a teprve poté se rozhodujte. Obezřetnost se v tomto případě určitě vyplatí.

I když jsou možnosti půjček pro dlužníky značně omezené, přesto není nemožné si i s exekucí na krku půjčit peníze. Využít můžete třeba také různé oddlužovací společnosti, které vám nejen poskytnou potřebnou sumu peněz, ale nabídnou i veškerý právní servis související s exekucí.

Komentáře jsou uzavřeny.