Půjčky pro dlužníky peníze ihned

Dlužíte peníze a zároveň potřebujete další půjčku? Byli jste v bance a po pár minutách vám bylo jasné, že jste cestu vážili úplně zbytečně? Přesto pořád nic nevzdáváte, avšak marně přemýšlíte, kde by vám mohli ještě půjčit? Je pravda, že určité šance a možnosti pořád existují, i když jako dlužník nejste právě v dobré pozici. Všechny finanční společnosti totiž velmi nerady půjčují zadluženým lidem, jelikož se takto snaží co nejvíce eliminovat riziko návratnosti poskytnuté investice. Jenomže na druhou stranu není dlužník jako dlužník a nelze všechny házet do jednoho pytle. Ano jsou lidé, kteří si naberou bezmyšlenkovitě jednu půjčku za druhou a jakmile dojde na splátky, nevidí a neslyší. Snaží se vyhýbat upomínkám a kličkují mezi věřiteli, od jedné splátky k druhé. Avšak vždy je jen otázkou času, kdy poskytovateli půjčky dojde trpělivost a rozhodne se pro razantní řešení. Výsledkem je pak exekuce, která navíc původní vypůjčenou sumu ještě několikanásobně navýší. Stojí to všechno za to? Co naplat, někdo si nedá říct a nakonec i exekuci řeší opět půjčkou tentokrát v podobě půjčky na vyplacení exekuce. Takový dlužník se pak celý život zmítá mezi půjčkami a zpravidla dluhy už nemají žádné řešení. V některých případech by možná pomohl osobní bankrot, ale i ten má jasně dané podmínky a ne každý jim dokáže vyhovět. A pak jsou dlužníci, kteří se do problémů se splátkami dostali ne vlastním přičiněním. Vzali si půjčku či úvěr a zanedlouho třeba přišli o práci, onemocněli, rozešli se s partnerem či nastala jiná nečekaná událost, která výrazně ovlivnila rodinný rozpočet. Pokud sotva zaplatíte nájem a nezbytné životní náklady, je jasné, že na splátky už nezbývá. Ale i zde se nabízí řešení v podobě refinancování nebo konsolidace.

Kde půjčí dlužníkovi?

Pokud dlužíte peníze a jste vedeni v bankovním a nebankovním registru neplatičů, případně v registru SOLUS, pak vaše platební morálka není právě nejlepší. Z toho důvodu jste bankou zařazeni mezi méně důvěryhodné klienty a tím pádem i ohodnoceni velmi nízkou bonitou. Jestliže tedy víte, že máte na svém kontě ještě další nesplacené závazky, je pokus o získání bankovní půjčky úplnou ztrátou času. Ten můžete využít daleko efektivněji a rovnou se porozhlédnout v nebankovním sektoru jaké možnosti se vám nabízí a co by bylo pro vás reálné. Je všeobecně známo, že nebankovní společnosti přistupují ke klientům více benevolentním přístupem, a tak je poměrně snadné nalézt řešení. I když nemůžete ale ani tady zcela automaticky počítat s tím, že vám půjčí každý, na koho se obrátíte.

Chci půjčit

Půjčka bez registru

Abyste zvýšili své šance na úspěch a půjčku skutečně získali, nejprve se seznamte s nabídkou úvěrového trhu. K tomuto účelu vám velmi dobře poslouží různé online srovnávače a kalkulátory půjček na internetu. Nebankovní půjčky jsou rozděleny dle kategorií a každá z nich vlastně odpovídá typické životní situaci. Proto zde najdete třeba půjčky před výplatou, půjčky bez kontroly registru dlužníků, okamžité online půjčky, půjčky bez doložení příjmu, atd. A právě další z nich jsou i půjčky pro dlužníky. Ty mají podmínky poskytnutého úvěru už předem nastavené tak, aby jim vyhověli i tito problémoví žadatelé. Vzhledem k tomu, že dlužníci jsou z valné části vedeni v různých registrech, buď společnosti do registrů nenahlíží vůbec a nebo každou žádost posuzují individuálně.

Podle novely zákona o spotřebitelském úvěru je totiž zákonnou povinností každé finanční společnosti ověřit si dopředu platební schopnost žadatele. Pokud tedy firma nahlíží do registru dlužníků, záleží na tom, kolik dluhů máte a jak velké jsou, případně jak dlouho jsou po splatnosti. Pokud se jedná o méně závažný prohřešek, dokáže i nebankovní společnost nad tímto přimhouřit oko a půjčku vám schválí. Jestliže je však na první pohled evidentní, že se jedná o chronicky zadluženého jedince, pak je jistě ve vlastním zájmu dlužníka, že nemusí na sebe přebírat další nové závazky, které není ani schopen splatit.

Rychlá online půjčka

Nejsnáze dostupné půjčky pro dlužníky pochází z kategorie rychlých online půjček neboli tzv. mikropůjček, které podrobně nezkoumají žadatele o půjčku. Nenahlíží do registru dlužníků, nevyžadují potvrzení o příjmu a o schválení žádosti vlastně rozhoduje plně automatizovaný systém. Z toho důvodu se většinou jedná jen o malé půjčky, třeba si půjčíte pětistovku do další výplaty nebo několik tisícovek na nenadálé výdaje. Riziko takto poskytnutého úvěru je ale vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Ta se pohybuje od několika dnů až po jeden měsíc. Dobu splatnosti je však možno za poplatek i prodloužit, takže není nutno aby se vaše dluhy neustále navyšovaly. Žádost o rychlou online půjčku si podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde vyplníte jen krátký formulář, který je vzápětí zpracován elektronickým systémem. Ten vás obratem informuje o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, peníze ihned odchází na vámi zvolený bankovní účet  a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. I druhá varianta počítá s různými alternativními metodami, takže vždy máte peníze k dispozici ještě týž den, kdy o půjčku požádáte. Pro hotovost si zajdete do nejbližší trafiky a nebo zajedete na čerpací stanici. Okamžitá online půjčka je k dispozici 24 hodin denně včetně víkendu i ve svátek. Je bezúčelová,  takže nikomu nemusíte vysvětlovat na co peníze právě potřebujete. Diskrétnost je plně zaručena.

Jako dlužník si můžete půjčit kolik peněz chcete, výše úvěru není nijak omezena. Jen u vyšší sumy počítejte s nutností ručení ať už v podobě ručitele a nebo zástavy majetku. Pokud ale zastavíte nemovitost v odpovídající hodnotě, může vám nebankovní společnost nabídnout zajímavější úrokovou sazbu a lepší podmínky splácení. Lze také získat mnohé benefity navíc.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.