Půjčky online ihned na účet bez registru

Máte negativní záznam v registru dlužníků a z toho důvodu vám nikde nechtějí schválit půjčku? Pak neztrácejte naději, jelikož pořád máte šanci na úspěch. Samotný záznam v registru dlužníků bývá častou příčinou neschválení úvěrové žádosti. Bohužel, do evidence se dostanete jedna dvě, ale opačným směrem to je už potíž. Pokud se opozdíte se splátkou za půjčku nebo neuhradíte včas faktury dodavatelům energií, máte vstupenku do registru více než jistou. Přitom se evidují dlužné částky od 500 Kč nahoru. Stačí nezaplatit tři měsíce a už se vezete. Nejenže vám hrozí odpojení od distribuční sítě, ale postupně narůstají i další sankční poplatky a úroky. Problém ale nevyřešíte tím, že celou dlužnou částku zaplatíte. To je jen první část. Vaše osoba je i nadále evidována v centrálním registru dlužníků, což právě při žádosti o půjčku může způsobit nemalé problémy. Přitom si ale uvědomte, že se zde záznamy uchovávají po řadu let. Pokud si tedy nejste právě jisti, jak na tom aktuálně jste a máte na svém kontě nějaký prohřešek z minulosti, můžete si vždy za drobný poplatek požádat o aktuální výpis. Tato služba funguje nejen prostřednictvím příslušných webových stránek, ale i formou SMS zprávy.

Půjčka bez registru

Pokud máte záznam v registru dlužníků a přesto chcete půjčku, musíte zvolit takový úvěrový produkt, který dokáže tento fakt akceptovat. Věřte, že bankovní půjčka to rozhodně nebude. Ta bazíruje nejen na rozsáhlé administrativě obsahující různá potvrzení, ale i na obyčejné kontrole registru dlužníků. Jakmile zjistí, že je zde vaše osoba vedena, okamžitě vás zařadí mezi problémové klienty a těm prostě banky půjčky neposkytují. Proto si můžete celý tento proces ušetřit a obrátit se rovnou na nebankovní společnost, která dokáže záznam v registru dlužníků za určitých okolností tolerovat. Je sice povinností každé finanční společnosti ověřit si platební schopnost žadatele, avšak je zcela na ní, jak to učiní. Některé firmy tedy do registru nenahlíží vůbec a jiné dokážou nad malým prohřeškem přimhouřit oko. Samozřejmě, že pokud je již na první pohled evidentní, že jste zadluženi až po uši a máte na svém kontě spoustu dalších nesplacených závazků, ve vašem vlastním zájmu vám firma půjčku zamítne. Solidní nebankovní společnosti se totiž snaží ochránit své klienty před dluhovou pastí a precizně dbají na pravidla zodpovědného půjčování. Finanční společnost si může bonitu klienta ověřit třeba i dokladem o výši příjmu a nebo může požadovat záruku splacení. V každém případě je třeba podotknout, že každá žádost o půjčku je posuzována individuálně a tudíž šanci na úspěch má každý.

Chci půjčit

Okamžitá online půjčka

Mezi typické nebankovní úvěrové produkty patří okamžitá online půjčka, která má již svoji stálou klientelu. Důvod je jediný: rychlost a jednoduchost. Online půjčka vás nezatěžuje žádnou zbytečnou administrativou, nemusíte vyplňovat stohy papírů a chodit kvůli tomu na pobočku. Svůj čas podstatně ušetříte, když sednete doma k počítači, kde si během několika málo minut půjčku sjednáte. A nepotřebujete k tomu nic víc než připojení k internetové síti  a mobilní telefon. Máte-li takzvaně vše v jednom, o to  jednodušší celá záležitost bude. Půjčit si můžete kolik chcete, výše úvěru není nijak omezena, ale je samozřejmé, že podle její výše se budou odvíjet také podmínky splácení. Nejjednodušší je malá půjčka, která nevyžaduje žádné ručení, jak další osobou tak majetkem. U vyšších úvěrů může nebankovní společnost požadovat zástavu nemovitosti, ale to se týká opravdu jen půjček v řádu několika stovek tisíc korun. Přesto i takový úvěr si lze sjednat jen prostřednictvím internetu a požadované dokumenty doložit elektronicky. U malých půjček, kdy se jedná o tzv. mikropůjčky, je riziko poskytnutého úvěru vyváženo jen vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Avšak peníze máte k dispozici prakticky ihned.

Online žádost o půjčku

Sjednat si půjčku na internetu nevyžaduje nic víc než základní počítačovou gramotnost. O půjčku požádáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde je k tomuto účelu příslušný formulář. Ten vyplníte, zadáte své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem na webu si zvolíte výši půjčky a dobu splatnosti. Žádost odešlete a ta je okamžitě zpracována plně automatizovaným systémem. Vzhledem k tomu, že je v provozu ve dne v noci, můžete i okamžitou půjčku získat kdykoli po dobu 24 hodin, 7 dní v týdnu, dokonce i ve svátek. Je-li vám půjčka schválena, pak obdržíte krátkou SMS zprávu s kódem a ten přepíšete zpět do systému. Tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku a peníze ihned odchází na váš bankovní účet. V případě, že o půjčku žádáte během víkendu, dejte jen pozor, aby se jednalo o skutečnou víkendovou online půjčku. U některých společností sice vyřídíte půjčku i v sobotu nebo neděli, ale jakmile dojde na krok vyplacení peněžních prostředků, najednou se dozvíte, že k samotné transakci dojde až následující pracovní den. Na tom by nebylo nic tak závažného, avšak celá půjčka se tím pozdrží a pokud jste chtěli půjčit právě o víkendu, zcela tak ztrácí svůj efekt. Online půjčka je bezúčelová a tudíž vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli. V případě, že nemáte bankovní účet momentálně k dispozici, třeba z důvodu jeho obstavení exekutorem, můžete si nechat peníze ihned vyplatit v hotovosti. Přitom není nutno čekat na tradiční složenku nebo chodit pro peníze na pobočku, stačí dojít do nejbližší trafiky nebo na benzinku. Zde vám hotovost předá do ruky obsluha platebního terminálu.

Online půjčky spadají do kategorie rychlých úvěrů, na které se lze spolehnout v jakékoli finanční nouzi. Pokud máte mobilní telefon s připojením k internetu neustále po ruce, pak je i půjčka pořád s vámi. V případě opakované žádosti můžete o další půjčku požádat již zkrácenou formou přes sociální sítě nebo prostřednictvím SMS zprávy. Některé společnosti u těchto typů produktů nabízí i různé benefity navíc, například první půjčku zdarma nebo možnost předčasného splacení bez sankce. Za poplatek lze také dobu splatnosti i prodloužit.  

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.