Půjčky nebankovní bez registru pro každého

Jestliže se dostanete do finančních nesnází, začnete přemýšlet, jak nejlépe zacelit díru v rozpočtu. Pokud není jiná cesta a ani rodina či přátelé nemají pro vás pochopení, nezbývá jiná možnost, než se vydat pro půjčku. Základem úspěchu je ale správná orientace na finančním trhu. Pokud byste totiž jen tak ledabyle podali žádost o první půjčku, která se vám namane, mohli byste narazit na problém. Půjčky jsou všeobecně rozdělené do různých kategorií a každá z nich odpovídá konkrétní životní situaci. To znamená, že pokud potřebujete půjčit jen pětistovku či tisícovku do výplaty, nebudete přeci hned žádat o hypotéku. V opačném případě se vám může stát, že vaše žádost bude zamítnuta a tím pádem pohasnou také veškeré naděje na finanční výpomoc. Proto je nutné, abyste si nejdříve ujasnili, jakou půjčku požadujete a co jejím prostřednictvím hodláte financovat. Máte-li jasno, široká nabídka nebankovních půjček je vám k dispozici.

Půjčky bez registru

Nebankovní půjčky bez registru jsou primárně určeny všem žadatelům, kteří mají někde nějaký vroubek. Negativní záznam v registru nemusíte mít jen kvůli nesplacené bankovní či nebankovní půjčce, hypotéce, úvěru z kreditní karty, ale evidují se i opožděné platby telefonnímu operátorovi a dodavateli energií. Například uhrazená faktury za elektřinu tři měsíce po splatnosti může nadělat při žádosti o půjčku pěknou paseku. Ale na druhou stranu zase pozor! Negativní záznam v registru dlužníků automaticky neznamená, že byste žádnou půjčku nemohli dostat. Právě naopak. Poskytovatelé půjček mají zákonnou povinnost ověřit si platební schopnost žadatele, ale je zcela na nich, zda budou prověřovat registry, vyžadovat potvrzení o příjmech a nebo si bonitu klienta prověří jinak. Zpravidla každou žádost posuzují individuálně a pokud nejste zadluženi nad neúnosnou míru, dokážou přimhouřit oči.

Chci půjčku

Dostupné půjčky pro každého

K záznamům v registrech dlužníků jsou tolerantní zejména nebankovní poskytovatelé krátkodobých úvěrů, jedná se o tzv. mikroúvěry nebo také různé půjčky do výplaty, u kterých je půjčována malá částka a doba splatnosti je rozložena až na 30 dní. U tohoto typu půjček se zpravidla rejstřík SOLUS ani další neprověřuje a ve většině případů mnohdy stačí jen doložit pravidelný měsíční příjem. Z toho důvodu jsou takové půjčky snadno dostupné téměř pro každého – nezaměstnaní, matky na MD, důchodci, studenti, atd. U takové malé půjčky můžete peněžní prostředky získat opravdu rychle, což v praxi znamená, že peníze můžete držet v ruce ještě ten den, kdy podáte žádost.

Online půjčka bez registru

Extrémní rychlost vyřízení půjček bez registru je dána tím, že si vlastně celou půjčku sjednáte jen na internetu. Nemusíte nikam chodit na kamennou pobočku, abyste podepsali smlouvu o půjčce a vyplatili vám peníze. Vše probíhá elektronicky a je to skutečně záležitost několika minut. O půjčku požádáte přímo na webových stránkách poskytovatele, vyplníte velmi krátký a jednoduchý formulář, a jakmile jej odešlete, následně je ihned zpracován plně automatizovaným systémem. Vzápětí vám přijde SMS zpráva a email s informací o výsledku schvalovacího procesu. Není nutno skenovat žádné doklady, úvěrová společnost si vás dostatečně proklepne. Pokud uspějete a je vám půjčka schválena, peníze okamžitě odchází na bankovní účet, případně máte ihned k dispozici hotovost.

Americká hypotéka

V případě, že požadujete půjčku ve výši několik desítek tisíc, je možné získat půjčku bez nahlížení do dluhových registrů formou tzv. americké nebankovní hypotéky, což je půjčka na cokoliv s ručením nemovitostí. Máte-li tedy majetek v dostatečné hodnotě a chcete jej zastavit, pak po vás nemusí ani úvěrová společnost požadovat dokládání příjmu a k méně závažnému záznamu v registru bude více tolerantní.

Jestliže si chcete ověřit, jak jste na tom právě vy, můžete si z evidence registrů dlužníků pořídit výpis za poplatek 100 – 200 Kč. Někdy totiž ani člověk netuší, že by jeho jméno mohlo někde figurovat a při žádosti o půjčku je pak nemile překvapen.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.