Půjčky nebankovní bez registru a zástavy

Už jste byli v bance žádat o půjčku? Prolustrovali vás v registru neplatičů a narazili na záznam? Je sice nepodstatné z jakého důvodu jste vedeni v bankovním i nebankovním registru dlužníků, ale pokud tady jednou jste, máte prostě s bankovní půjčkou smůlu. Navíc, je-li na vaši osobu uvalena exekuce nebo jste v insolvenci, je úplně zbytečné se jakkoli v bance snažit. Přitom je tak velmi snadné se v samotném registru ocitnout. Stačí malá nepozornost, případně si s vámi život nepěkně zahraje a navazující shoda náhod a okolností zapříčiní to, že najednou je domácí rozpočet natolik napjatý, že prostě ani nezbývá na pravidelnou úhradu složenek. Stačí abyste onemocněli, přišli o práci, rozešli se s partnerem,… a první problémy na sebe nenechají dlouho čekat. Když je neřešíte, nakupí se na hromadu a v extrémním případě je výsledkem nejen odpojení od distribuční sítě u dodavatelů energií, ale také evidence vaší osoby v evidenci neplatičů. Tam se dostanete hned, jakmile nezaplatíte fakturu tři měsíce po sobě, a to jsou evidovány všechny pohledávky od částky 500 Kč. I když své závazky jednoho dne uhradíte, přesto přetrváváte v evidenci po mnoho dalších let. Když pak chcete půjčku, může jen tento fakt váš záměr překazit. Ale i v tomto případě existuje řešení, jen nesmíte své veškeré naděje vkládat pouze do bankovní půjčky.

Nebankovní půjčka bez registru

Dosáhnout na bankovní půjčku to není jen tak. Striktní podmínky půjček nejsou pro každého a tak je zcela běžnou praxí, že spousta zákazníků bankovních společností odchází ze dveří s nepořízenou. Kam směřují jejich další kroky? Když si na vlastní kůži zkusili, jak problematické je sjednat si jakýkoli bankovní úvěr, přechází ke konkurenci v podobě nebankovních společností. Najednou zjistí, jak je všechno jednoduché. Nikdo jim nestaví do cesty žádné překážky, nikdo nemá žádné zbytečné otázky, nikomu nemusíte nic vysvětlovat a to co vadilo v bance vám tady projde bez povšimnutí. A tak to je i s případným záznamem v registru. Jsou společnosti, které do registru nenahlíží vůbec a pokud ano, pak jeho záznamu nepřikládají žádný podstatný význam. Každá žádost o půjčku je u nebankovní společnosti posuzována individuálně. Samozřejmě, že pokud je na první pohled evidentní, že jste zadluženi až po uši, berete si jednu půjčku za druhou a absolutně nezvládáte splácet, půjčku vám neposkytne ani nebankovní společnost. Na jednu stranu můžete být rádi, protože se vás tak snaží ochránit před extrémní zadlužeností. Na zásady zodpovědného půjčování dbají všechny solidní nebankovní společnosti, kterým záleží na osudu jejich klientů. Ovšem to neznamená, že když máte exekuci, že byste si nemohli sjednat půjčku. Jde to, jen musíte vybrat vhodnou společnost.

Chci půjčku

Online půjčka

Doménou nebankovních společností jsou zejména rychlé online půjčky a spotřebitelské úvěry, které nevyžadují nutnost kontroly regsitru dlužníků a zástavy. Nikde nemusíte shánět ručitele a přitom si půjčku vyřídíte jedna dvě. Často se tak jedná o malé půjčky, které vám poskytnou třeba jen pětistovku do další výplaty, ale jsou možné i půjčky v řádu několika desítek tisíc. Samozřejmě, že čím vyšší úvěr, tím jsou požadavky na záruku splacení podstatně vyšší. Ovšem nikdo po vás nemůže chtít, abyste za desetitisícovou půjčku ručili domem v řádu milionu korun. To zase ne. U malých půjček je zpravidla riziko poskytnutého úvěru vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Proto lze také tyto malé půjčky vyřídit jen v prostředí internetu, které je klientům nejblíže. Vzhledem k tomu, že nemusíte k půjčce nic dokládat, žádná potvrzení, vše probíhá pouze elektronickou cestou. O půjčku požádáte na webovém portále společnosti, u níž si chcete půjčku sjednat. Ta má podobu standardního krátkého formuláře, který se sestává ze základních informací o vaší osobě, tedy jména, příjmení, dále je nutno kvůli další komunikaci uvést telefonní číslo a emailovou adresu. Výši půjčky si jednoduše nastavíte pomocí posuvníku a zvolíte vám vyhovující dobu splatnosti. Jakmile žádost odešlete, o její další zpracování se postará plně automatizovaný systém, který ji vyhodnotí a vás obratem informuje o výsledku. Je-li vám půjčka schválena, peníze okamžitě odchází na váš bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti.

Online půjčka bez bankovního účtu

Mnoho nebankovních společností si uvědomuje, že jejich klienti se potýkají s různými problémy, které jim znemožňují získat půjčku. I když mají odpovídající příjmy, aby své závazky ve stanoveném termínu uhradili, přesto často narazí na překážku. Tou může být třeba i jen samotná absence bankovního účtu. Někdo nemá účet v bance, protože jí nedůvěřuje a nechce platit zbytečné poplatky za vedení účtu a jiný nemůže bankovním kontem disponovat právě proto, že je momentálně obstavený třeba exekutorem. I na takové situace jsou nebankovní společnosti připraveny a nabízí řešení. Půjčku si můžete sjednat i přesto, že nemáte k dispozici bankovní účet a peníze vám nakonec vyplatí formou hotovosti. Nebojte se, nebudete čekat několik dní na poštovní poukázku, peníze vám připraví k vyzvednutí stejně rychle jako kdyby se jednalo o bankovní převod. Jen si pro ně budete muset zajít do trafiky a nebo zajet na čerpací stanici. Tady vám hotovost přímo do ruky předá obsluha platebního terminálu. Nemusíte se ničím prokazovat, peníze jsou vyplaceny na základě elektronického kódu, který obdržíte krátkou SMS zprávou. Tím pádem zůstáváte v naprosté anonymitě a nikdo netuší, že vám vyplácí peníze z půjčky. Diskrétnost je stoprocentně zaručena. A to je také důvod, proč služby rychlé online půjčky využívá stále víc  a víc klientů.

Nebankovní půjčky bez registru a zástavy jsou k dispozic 24 hodin denně a můžete se na ně spolehnout v jakékoli tíživé životní situaci. Nemusíte uvádět účel použití peněžních prostředků, tudíž je lze použít na cokoli. Na úhradu nezbytných výdajů, složenek nebo třeba  na dovolenou. Záleží jen vás, jen nezapomeňte, že každá půjčka je závazek, který je nutno jednoho dne splatit.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.