Půjčky ihned s exekucí

Exekutor v bytě dokáže nejednoho dlužníka probrat z letargie. Rozhodně se nejedná o nic příjemného a lidé, kteří to v praxi zažili by mohli vyprávět. Zařízení domácnosti vám oblepí žlutými nálepkami, v bance obstaví účet a zaměstnavatel vám už ani nevyplatí výplatu v plné výši. Dlužíte-li statisíce, zanedlouho bude i vaše střecha nad hlavou prodána v dražbě. Co pak? Bohužel i do takových situací se dostávají lidé, kteří ignorovali upomínky věřitelů a žili v klamné naději, že se na jejich dluh nějak zapomene. Jenomže, právě v době, kdy si myslíte, že to protistrana vzdala, často jen v klidu spřádá další plány na to, jakým nejvhodnějším právním prostředkem z vás dlužnou částku vymoci. Exekuce pak paradoxně přichází jako blesk z čistého nebe, kdy už ji vůbec nečekáte a žijete si poklidným životem. Co naplat, máte-li exekuční příkaz v ruce, je nutné celou záležitost urychleně řešit. Jak? Exekuce se zbavíte jedině tehdy, pokud celou dlužnou částku včetně vysokých nákladů exekučního řízení uhradíte. Pokud nemáte dostatek peněžních prostředků, můžete si vypomoci půjčkou. Tím v prvé řadě ochráníte svůj majetek, budete moct dál disponovat bankovním účtem a zaměstnavatel vám vyplatí celou mzdu v plné výši. Kde si sjednat půjčku při exekuci?

Půjčka pro klienty s exekucí

Exekuce si žádá v prvé řadě akční řešení, jelikož čím dřív veškeré svoje závazky uhradíte, tím menší výsledná částka bude. Jinak dlužná částka neustále narůstá o další sankce a úroky z prodlení. Jako dlužník nejste z pozice finannčních společností právě důvěryhodný klient, a tak se řada z nich bude zdráhat vám půjčku poskytnout. Zejména v bance velmi neradi půjčují zadluženým lidem, jelikož riziko poskytnutého úvěru je značně vysoké. Pokud máte navíc i malé příjmy, šance na bankovní půjčku je krajně mizivá. Avšak určité možnosti se nabízejí v nebankovním sektoru, kde některé společnosti dokážou přihlédnout k problematické situaci svých zákazníků. Dokonce existují firmy, které přímo půjčují peníze na vyplacení exekuce. S nabídkou jejich služeb se seznámíte především na internetu, kde si můžete porovnat odlišné podmínky jednotlivých společností.

Potřebuji půjčku

Nebankovní půjčka na exekuci

Nebankovní společnosti se prioritně zaměřují na klienty, pro něž je půjčka v bance naprosto nedostupná. Z toho důvodu zde naleznete specifickou kategorii půjček pro lidi s exekucí. Každá společnost přistupuje k zadluženým jinak, ale je jejich zákonnou povinností, ověřit si platební schopnost žadatele. Jako dlužník máte zcela jistě i záznam v negativním registru dlužníků, a tak je celkem jasné, že tato skutečnost není rozhodujícím faktorem pro získání úvěru. Pokud tedy není zcela evidentní, že jste předluženi a doslova obětí dluhové spirály. Někteří poskytovatelé půjček požadují doložení příjmů a nebo záruky splacení v podobě ručení třetí osobou jako spolužadatelem nebo zástavou majetku. V každém případě ale nebankovní společnosti rozhodují o schválení půjčky na základě individuálních okolností, a tak je jistě dobré vyjednávat.

Půjčka bez zástavy

Konkrétní podmínky poskytovaného úvěru se mimo jiné odvíjí také od výše požadované sumy. Je jasné, že při půjčce několika desítek tisíc nebudete hned ručit celým domem s hodnotou deset milionů korun. Při nižším úvěru soukromé firmy zpravidla vyžadují doložení příjmu a i k tomuto požadavku se staví rozdílně. Někdo je schopný akceptovat pouze příjmy z klasického zaměstnaneckého poměru, takže je nutné doložit potvrzení o příjmech a nebo si firma výši vaší výplaty ověří sama na mzdové účtárně zaměstnavatele. Jiným nebankovním společnostem naopak stačí pouze doložení jakéhokoli měsíčního pravidelného příjmu, což je pro řadu klientů nejschůdnější cesta. Taková půjčka je pak snadno dostupná pro nezaměstnané, matky na mateřské, důchodce, studenty, podnikatele nebo lidi pobírající sociální dávky. Půjčka při exekuci je neúčelová, takže ji můžete využít na cokoli. Jednak s ní lze celou exekuci vyplatit a okamžitě se zbavit problému a nebo v případě, že máte obstavený bankovní účet a tudíž jste zcela bez prostředků, můžete získané peněžní prostředky použít na nezbytné výdaje.

Půjčka při exekuci se zástavou nemovitosti

Máte-li nějaký majetek, který můžete použít jako záruku splacení požadovaného úvěru, pak je pro vás situace na finančním trhu více příznivější. V takovém případě jsou úvěrové společnosti ochotny vám nabídnout i lepší úrokovou sazbu. Přitom můžete u některých z nich zastavit i nemovitost, která spadá do exekučního řízení. Pokud vám nebankovní společnost půjčku schválí, vyplatí vaše závazky u exekutorského úřadu a tím pádem je nemovitost uvolněna pro účely sjednané půjčky. Vy se zbavíte okamžitě problémů s exekucí a dál budete v klidu splácet půjčku za podmínek jež jste si ujednali. Dokonce nemovitost k zástavě nemusí být ani ve vašem výlučném vlastnictví. Může se jednat o jakoukoli nemovitost, jejíž majitel vám dá písemný souhlas k tomu, že daný objekt může být použit pro účely půjčky. Velmi často se jedná o majetek o někoho dalšího z rodiny, například dům ve vlastnictví rodičů nebo sourozence, atd. Půjčku se zástavou lze vyřídíte poměrně rychle jen v prostředí internetu, stačí pouze doložit potřebné dokumenty k zastavované nemovitosti (odhad, list vlastnictví). Pokud nemáte zrovna aktuální verzi, společnost si ji může zajistit sama.

Půjčka ihned s exekucí je okamžitým řešením jakékoli naléhavé finanční krize. Dle výše sjednaného úvěru se odvíjí také doba splatnosti. Ta u malých půjček v řádu tisícikoruny bývá několik dní až jeden měsíc, zatímco u vysokých úvěrů je splácení rozloženo na několik let dle vašich možností. Nabídka nebankovních poskytovatelů je poměrně pestrá, a proto se určitě vyplatí nejprve porovnávat. K tomuto účelu slouží různé online srovnávače půjček na internetu.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.