Půjčky ihned pro exekuci na ruku

Zaskočila vás exekuce? Věřitelům došla trpělivost, a tak se snaží všemi možnými právními prostředky vymoci svoji pohledávku? I když vám exekutor doma polepil veškeré zařízení domácnosti žlutými nálepkami, obstavil konto v bance a nařídil zaměstnavateli, aby vám vyplatil jen část mzdy, pořád to ještě neznamená, že by vás nesplacené dluhy připravily o všechen majetek. Stále máte spoustu možností, jak efektivně celou situaci řešit, přestože je již ve stadiu nepříjemného exekučního řízení. V prvé řadě se musíte vzchopit a postavit se k dluhům čelem. Je třeba je začít řešit a ne před nimi strkat hlavu do písku. Budete-li akční, dokážete celou neblahou finanční záležitost urovnat ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Věřitelé dostanou zaplaceno, vy nepřijdete o svůj majetek a exekutorů se zbavíte jednou provždy. Jak na to? Jednoduše, sjednáte si půjčku a jejím prostřednictvím veškeré své závazky uhradíte včetně poměrně vysokých nákladů exekučního řízení. Úplně se tak sice dluhů nezbavíte, jelikož budete muset dál půjčku splácet, avšak váš život se opět dostane do starých kolejí. Budete moct volně disponovat účtem v bance, zaměstnavatel vám vyplatí celou mzdu a splátky půjčky si nastavíte tak, abyste v pohodě každý měsíc vyšli. A ještě navíc nepřijdete ani o svůj majetek, který by byl neustále v ohrožení i když byste dluh spláceli pomocí exekučních srážek mzdy.

Půjčí někdo v exekuci?

Pokud jste v pozici dlužníka a máte exekuci na krku, není vaše pozice na finančním trhu právě nejlepší. Lidem v exekuci a insolvenci finanční společnosti velmi nerady půjčují, jelikož je vážně ohrožena návratnost jejich vynaložené investice. Chodit pro půjčku do banky je úplně zbytečné, jen pouhým náhledem do registru brzy zjistí, že jste zadluženi až po uši a tudíž vás okamžitě zařadí mezi rizikové klienty. Ti dokážou dosáhnout ani ne na minimální bonitu a takovým žadatelům o půjčku banka zpravidla půjčku zamítne. Určité možnosti nabízí nebankovní sektor, ale i zde není zcela automatické, že by vám každá nebankovní společnost půjčku poskytla. Záleží vždy na tom, do jaké výše posoudí riziko poskytnutého úvěru. Jistou možností jsou oddlužovací společnosti, které se přímo na klienty v exekuci zaměřují. Jednak vám poskytnou půjčku v potřebné výši a zároveň vám pomohou s celou administrativou kolem exekuce a se spoustou formalit. Mohou vás zastupovat na úřadech i vyjednávat za vás s věřiteli, takže je určitě vhodné využít veškerý jejich právní servis.

Chci půjčit

Rychlá půjčka pro klienty v exekuci

Některé nebankovní společnosti se zaměřují přímo na problémové klienty a tak zde můžete nalézt specifickou kategorii půjček pro lidi s exekucí. Podmínky takto poskytnutého úvěru jsou již předem nastaveny tak, aby jim klient v exekuční řízení dokázal vyhovět. Půjčka počítá se vším, i s tím, že má například člověk obstavené konto v bance a tudíž mu nelze půjčku vyplatit na bankovní účet. V takových situacích jsou peněžní prostředky vyplaceny v hotovosti anebo daná společnost peníze přímo převede na účet exekutorského úřadu a tím pádem celou exekuci vyplatí. S vámi jen dojedná formality. Někdy je to pro zákazníky daleko schůdnější řešení, jelikož si v mnoha případech sami neví rady a neví, jak přesně postupovat. Aby půjčka na exekuci neztrácela svůj efekt, je samozřejmé, že musí být vyřízena v co nejkratší době. Nelze opomenout, že každým dnem u dlužné částky naskakují úroky i odměna exekutora narůstá. Chcete-li tedy zaplatit jen to, co je opravdu nezbytně nutné, je ve vašem vlastním zájmu, abyste případné dokumenty ohledně dlužné částky, doručily nebankovní společnosti co nejdříve. Můžete tak učinit nejen osobně, ale i elektronickou cestou, případně poštou. Pokud navíc vyžaduje nově sjednaná půjčka záruky splacení, ať už formou ručení další osobou nebo zástavou majetku, je třeba právní listiny  s tím spojené rovněž doložit. Forma záruky často rozhoduje o celém charakteru půjčky, bude-li optimální, může vám společnost nabídnout lepší úrokovou sazbu nebo přijatelnější podmínky splácení. Například budete mít možnost odkladu splátek na určitou dobu nebo bude možno provést mimořádnou splátku bez sankce, případně celou půjčku předčasně splatit zdarma.

Rychlá online půjčka

Pokud potřebujete vyplatit exekuci, můžete k tomuto účelu využít prakticky jakýkoli spotřebitelský úvěr. Pakliže dlužná částka nepřesahuje sumu desítek tisíc, můžete si sjednat i rychlou online půjčku a nechat si peníze vyplatit v hotovosti na ruku. U malých půjček není nutno nikde shánět ručitele a každá společnost se zpravidla spokojí jen s náhledem do registru dlužníků, případně s doložením vašeho měsíčního příjmu. Přitom je třeba podotknout, že nebankovní společnosti posuzují každou žádost individuálně, a tak záleží také na vás, jaké podmínky si dokážete vyjednat. Vyplacení půjčky v hotovosti nabízí řada půjčkových firem. Nemusíte ani čekat na poštovní poukázku, můžete využít i rychlé alternativní způsoby, které vám zajistí finance stejně rychle jako kdyby se jednalo o bankovní převod. Pro peníze si můžete zajet na benzinku nebo si je vyzvednete v trafice na rohu, kde si běžně kupujete noviny. Peníze vám obsluha platebního terminálu vyplatí jen na základě elektronického poukazu, který obdržíte krátkou SMS zprávou. Vy zůstáváte v úplné anonymitě, není nutno se nikomu prokazovat.

Vyplacení exekuce je jednou z možných alternativ, jak se rychle zbavit dlužné částky a přitom ochránit svůj majetek. Kromě půjčky můžete využít i možnost oddlužení, která dokáže i již probíhající exekuční řízení okamžitě zastavit.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.