Půjčky ihned i s exekucí

Trápí vás exekuce? Myšlenky se vám pořád honí hlavou a vy nevíte, jak si nejlépe poradit? Kdo zažil exekuci na vlastní kůži, moc dobře ví, jak je to nepříjemná záležitost. Exekutor se vám znenadání zjeví v bytě a ve snaze uspokojit pohledávku věřitele je nekompromisní. Vaše důvody proč dlužíte ho zpravdila ani nezajímají, a tak je během chvilky polepeno zařízení domácnosti žlutými nálepkami. Bankovní konto je zmrazeno, zaměstnavatel vám vyplatí jen část mzdy a vy žijete v obavách, že nakonec přijdete i o vlastní střechu nad hlavou. Přestože je exekuce záležitost velice nemilá, vyžaduje od vás pohotové řešení. I když je už v plném proudu, pořád máte možnost co nejvíce minimalizovat její účinky. Jednou z možností je například žádost o osobní bankrot, ten dokáže exekuci okamžitě zastavit. Nebo můžete celou dlužnou částku zaplatit, ovšem tentokrát si k ní budete muset ještě přičíst i sankce a úroky a poměrně vysoké náklady exekučního řízení. Jakmile však toto uhradíte, máte od exekuce pokoj. Přemýšlíte tedy nad půjčkou, kterou byste celou exekuci vyplatili? Pak jsou vaše myšlenkové pochody na správné cestě.

Jak se zbavit exekuce?

Pokud je už exekuce v plném proudu a domníváte se, že nejlepším řešením je právě splátkový kalendář, ukrutně se mýlíte. I když budete pravidelně odesílat částky na účet exekutora, pořád je váš majetek v ohrožení. Navíc dlužná částka neustále narůstá o další úroky až do jejího úplného zaplacení, takže v konečném výsledku se vám splátkový kalendář neskutečně prodraží. Na exekuci musíte jinak. V prvé řadě je nutno se jí zbavit. Jak toho dosáhnout? Sjednat si rychlou půjčku v takové výši, abyste dokázali jednorázově celou exekuci vyplatit, včetně všech poplatků a odměny exekutora. Sice se tak dluhu nezbavíte, ale dál budete v pohodě splácet půjčku úměrně svým možnostem, zbavíte se obrovského balvanu, který vás tíží, zachováte svůj majetek a budete moct nadále volně disponovat bankovním účtem. Již na první pohled je zřejmé, že takové řešení je úplně ideální. Kam tedy pro půjčku?

Chcete půjčku od banky?

Vzhledem k tomu, že je na vás uvalena exekuce a jste v pozici dlužníka, nemáte to na trhu půjček právě jednoduché. Ale to neznamená, že byste si nemohli sjednat půjčku. Jen jako svého potenciálního věřitele musíte zvolit vhodnou úvěrovou společnost. Vězte, že banka to rozhodně nebude. Tam na všechny dlužníky nahlíží jako na rizikové klienty a jen stěží byste dokázali bance nabídnout takové záruky splacení, aby je byla ochotna akceptovat. Avšak vždy máte možnost vyjednávat, ale dopředu počítejte spíš se záporným výsledkem. Nechcete-li ztrácet čas a zdlouhavě vysedávat na každé pobočce banky a dožadovat se půjčky, můžete si podstatně usnadnit situaci a obrátit se na nebankovní sektor. Zde lze využít přímo oddlužovacích společností, které se vyplácením exekucí zabývají.

Sjednat půjčku

Nebankovní půjčka s exekucí

Přestože jsou nebankovní společnosti více benevolentní než banky, neznamená to automaticky, že vám každá soukromá společnost půjčku poskytne. I v tomto sektoru naleznete takové, které prostě zadluženým lidem nepůjčují. Mají k tomu jediný důvod. Snaží se dbát na zodpovědné půjčování, a proto je prvořadou snahou, aby se jejich zákazníci nestali obětí dluhové spirály z níž není úniku. Avšak existují takové společnosti, které vám půjčku za určitých podmínek poskytnou. S výběrem nejvhodnější společnosti vám zcela jistě pomohou různé kalkulačky  a srovnávače půjček na internetu. Zde si jednoduše porovnáte podmínky, úrokovou sazbu a dle svých možností zvolíte takovou společnost, která je ochotna vaše požadavky akceptovat. Řada nebankovních společností posuzuje každou žádost na základě individuálních parametrů, proto vždy máte šanci na úspěch.

Půjčka ihned na účet nebo na ruku

Exekuce vyžaduje akční řešení a toho jsou si plně vědomi i společnosti, které půjčku poskytují. Z toho důvodu nabízí své služby především v prostředí internetu, abyste si mohli pohodlně doma vše jednoduše vyřídit. Jakmile naleznete vhodného poskytovatele, přímo na jeho webových stránkách podáte rychlou online žádost. Ta má podobu interaktivního formuláře, zadáte své kontaktní údaje a požadavky na půjčku a žádost odešlete. O vše ostatní se postará plně automatizovaný systém, který ihned žádost vyhodnotí a obratem vás informuje o výsledku. Je-li kladný, peníze odchází okamžitě na bankovní účet. V případě, že nemůžete právě kvůli exekuci volně disponovat účtem v bance, můžete si peníze vyzvednout v hotovosti. Případně jsou nebankovní společnosti, které vám poskytnou půjčku a přitom se postarají o veškerý právní servis spojený s úspěšným vyřízením exekuce. Peníze rovnou vyplatí na účet exekutorského úřadu a za vás dořeší veškeré formality. Využít takových služeb je rozhodně na místě. Podle toho, jak vysokou půjčku požadujete, je ssmozřejmé, že bude nebankovní společnost vyžadovat i odpovídající záruky splacení. V případě malé půjčky si možná vystačíte jen s doložením dostatečného příjmu nebo ručením další osobou jako spolužadatelem, ale u vysokého úvěru bude zřejmě vyžadována zástava nemovitosti. Přitom lze zastavit i nemovitost, která je již součástí probíhajícího exekučního řízení. Vidíte tedy sami, že možností, jak se zbavit ihned exekuce máte nespočet.

Pokud vyplatíte exekuci prostřednictvím půjčky, rychle se zbavíte problému a váš život se opět vrátí do zaběhnutých kolejí. Avšak vždy myslete na to, že každá půjčka je závazek, který je nutno jednoho dne uhradit. Proto se nikdy nezadlužujte nad rámec svých možností.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.