Půjčky bez registru a příjmu

Nechtějí vám nikde půjčit peníze, protože jste evidováni v bankovním i nebankovním registru dlužníků, případně v SOLUSU? Navíc, všude po vás chtějí doložit příjem ze zaměstnání? Věřte, že pořád máte šanci dopracovat se k požadovanému úvěru, jen musíte vědět, jak na to. Samotný fakt, že jste vedeni v registru vám sice na jednu stranu snižuje bonitu, ale vaši důvěryhodnost v očích poskytovatelů půjček můžete zvýšit i jinak. Záleží také na tom, z jakého důvodu jste v evidenci vedeni. Pokud máte na krku několik exekucí, kvantum nesplacených půjček a úvěrů, neuhrazené závazky vůči dodavatelům energií či telefonnímu operátorovi, pak jistě nejste pro žádnou úvěrovou společnost žádaný klient. Naopak, jsou-li vaše dluhy jen ojedinělé, šance na získání půjčky je daleko větší. Proto se nedá říci, že jakmile jste vedeni v registru automaticky to znamená, že vám nikde nikdo půjčku neposkytne. S výjimkou tradičních bankovních domů, ty jsou v tomto směru zcela nekompromisní a zásadně nepůjčují předluženým lidem, v exekuci nebo insolvenci. Jistou možností se pro vás stává nebankovní sféra, kde se před vámi otevírá široká nabídka půjček a úvěrů. Který tedy zvolit, abyste se žádostí o půjčku uspěli hned napoprvé?

Jste vedeni v registru?

Záznam v registru dlužníků dokáže při žádosti o půjčku nadělat pěknou paseku. A to i v případě, že máte veškeré své závazky uhrazeny a vaše jméno zde přetrvává ještě po několik dalších let. Tohoto faktu jsou si vědomi zejména nebankovní společnosti, které mají pro naléhavé finanční potřeby svých klientů daleko větší pochopení než banky. Pokud si nejste jisti, zda je vaše osoba evidována v některém z registru dlužníků, jelikož jste se v minulosti při placení závazků dostali do skluzu, můžete požádat o výpis z registru. Ten pořídíte za pár stokorun velmi jednoduše. Stačí jen odeslat krátkou SMS zprávu v příslušném tvaru a obratem dostanete odpověď. Dáváte-li přednost papírové podobě, není problém si objednat zaslání výpisu prostřednictvím české pošty, což si sjednáte přímo na daných webových stránkách. Pokud jste v registru vedeni a chcete půjčku, nezbývá vám nic jiného, než se poohlédnout po půjčkách ze specifické kategorie nebankovních půjček, která nese stejnojmenný název. U tohoto typu půjček jsou již podmínky poskytnutého úvěru dopředu nastaveny tak, aby jim v pohodě vyhověli i osoby vedené v registrech. Abyste měli výběr konkrétní půjčky co nejjednodušší, můžete k tomuto účelu využít i různé online srovnávače a kalkulátory půjček, které vám ihned přehledně zobrazí možnosti vámi požadovaného produktu.

Chci půjčit

Rychlá online půjčka bez příjmu

Chcete-li jen malou půjčku v řádu několika jednotek či desítek tisíc korun, zpravidla nebankovní společnosti ani do registru dlužníků nenahlíží. A pokud ano, pak je jen na nich, zda zjištěná informace bude pro ně rozhodujícím kriteriem pro schválení úvěru. Jestliže zjistí, že máte veškeré závazky uhrazeny a jedná se jen o drobný prohřešek, pak dokáží takový fakt tolerovat a půjčku vám schválí. Třeba oproti tomu, že vám o trochu zvýší úrokovou sazbu a zkrátí dobu splatnosti. Ale i přesto je půjčka vaše a je jen na vás, zda na takové podmínky přistoupíte či nikoli. Proto je důležité zmínit zejména to, že každá nebankovní společnost posuzuje každou žádost individuálně, a to i z toho důvodu, že má zákonnou povinnost stejně jako banky si dopředu ověřit platební schopnost žadatele. Vždy se musí vyvarovat půjčkám poskytnutým předluženým lidem. Půjčky bez kontroly registru dlužníků jsou prakticky všechny drobné mikropůjčky, kde celý proces sjednání půjčky probíhá jen pomocí plně automatizovaného systému. Když si podáte žádost na webových stránkách poskytovatele, do několika málo minut víte na čem jste. Buďto vám půjčku schválí a nebo ne. Avšak schvalovatelnost tohoto typu půjček je poměrně vysoká a v pohodě na půjčku dosáhnou i lidé v exekuci nebo insolvenci. Absolutní absence jakékoli administrativy, jednoduchost a rychlost je důvodem, proč jsou tyto půjčky mezi klienty ve velké oblibě. Peníze odchází na bankovní účet okamžitě po schválení žádosti, případně si je můžete vyzvednout v hotovosti. V obou případech můžete disponovat peněžními prostředky ten samý den, kdy o půjčku požádáte.

Nebankovní půjčka bez doložení příjmu

U některých nebankovních společností se můžete setkat s požadavkem na doložení příjmu, který se odvíjí také od částky, kterou si chcete půjčit. Pokud vám stačí třeba jen pětistovka před výplatou, nikdo vás tímto zatěžovat nebude. Jestliže ale požadujete několik stovek tisíc korun, pak takový dotaz jistě přijde. Avšak ani v tomto případě se nemusíte ničeho obávat. Některé společnosti sice bazírují jen na příjmech z trvalého zaměstnaneckého poměru, ale vy se nemusíte vůbec o nic starat. Sami vznesou dotaz na mzdovou účtárnu firmy, kde pracujete, byď jen telefonicky a vlastně vše vyřídí za vás. Jinde zase dokážou akceptovat jakýkoli pravidelný měsíční příjem, tzn., že na půjčku dosáhne velmi široký okruh žadatelů. Lidé, kteří mají příjmy z dočasné brigády, nezaměstnaní, pobírající sociální dávky, v důchodu, matky na mateřské, začínající podnikatelé, atd. Vždy je možno nalézt řešení, které bez problému bude vyhovovat oběma stranám.

Rychlá půjčka od soukromníka

Pokud vám absolutně nevyhovují standardní podmínky finančních společností a požadujete půjčku jen za vámi jasně daných podmínek, můžete zkusit půjčku od soukromé osoby. U soukromého investora se dohodnete na čemkoli. Nikoho nezajímá vaše případná evidence v registru dlužníků, kolik vyděláváte, kolik máte dluhů a jaká je vaše finanční minulost. Záleží jen na vašich reálných možnostech. Snad jen v případě milionu korun bude třeba poskytnout alespoň minimální záruky splacení. Avšak u půjček od soukromého poskytovatele vždy počítejte s vyššími úroky a kratší dobou splatnosti. Také si dopředu danou osobu prověřte , ještě dříve než podepíšete smlouvu o půjčce, abyste měli jistotu, že se jedná o solidního poskytovatele. Do budoucna si tak ušetříte nemalé problémy.

Půjčky bez registru a bez příjmu jsou pro všechny žadatele poměrně jednoduchým a rychlým zdrojem peněžních prostředků. Jelikož se jedná o bezúčelovou půjčku, můžete peníze použít na cokoli.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.