Půjčka ve zkušební době bez registru

Dostali jste se do finanční tísně a sháníte dobrou půjčku? Potřebujete rychle pokrýt nenadálé výdaje? Pak vám zcela jistě vypomůže půjčka, jejíž splatnost si rozložíte na dobu, jaká vám bude nejlépe vyhovovat. V současné době jsou možnosti úvěrového trhu velmi rozmanité, proto nemusíte mít nejmenší obavy, že byste nenašli řešení. Jen si musíte vybrat takový typ půjčky, který bude odpovídat vaší situaci. Jen tak totiž s úvěrovou žádostí bez problému uspějete a půjčka splní svůj efekt. Když vám například schází pár drobných do výplaty, jistě najdete řešení v podobě rychlé půjčky před výplatou. Pokud byste chtěli žádat třeba o půjčku na bydlení jen proto, abyste získali alespoň nějaké peněžní prostředky, zbytečně byste se zadlužili. Navíc taková půjčka má splatnost několik let a je otázka, jak byste také se získanými peněžními prostředky naložili. Kolikrát jen vypůjčená tisícovka má větší užitek, než úvěr v řádu několika desítek tisíc korun. Z toho důvodu je třeba si půjčku řádně promyslet, zvážit své možnosti a nepouštět se do velkých rizik. Některé nebankovní společnosti dokonce nabízí prvním žadatelům půjčku zdarma bez poplatku a nebo si můžete o půjčku požádat jen prostřednictvím rychlé SMS zprávy. Takové půjčky jsou poměrně hodně využívané.

Chci půjčku

Půjčka ve zkušební době

Pokud jste nastoupili do nového zaměstnání a jste teprve ve zkušební době, pak tomuto zapracování odpovídá i výše vašeho platu. Cílem zkušební doby v každém zaměstnání je to, aby nový pracovník získal potřebné pracovní návyky a dokázal odvést kvalitní práci. Proto má dva až tři měsíce na to, aby si vše osvojil a seznámil se s pracovním prostředím. Během zkušební doby můžete zaměstnání bez udání důvodu kdykoli opustit, a v podstatě ještě nejste zaměstnáni takzvaně nastálo. Smlouvu o trvalém zaměstnaneckém poměru uzavřeném na dobu neurčitou obdržíte teprve až po uplynutí této doby, kdy dostanete také plat odpovídající dané pracovní pozici. Vzhledem k tomu, že výplata během zkušební doby je opravdu malá, řada lidí se může dostat do finančních problémů. Nezaplacené složenky se začnou hromadit na lednici, bankovní konto povážlivě klesá k nule a vy čekáte, zda se v nové práci osvědčíte. Pokud ano, máte vyhráno a s první výplatou poplatíte, co máte. Pokud ale termíny hoří, znenadání se pokazil spotřebič v domácnosti nebo auto vypovědělo svoji službu, bez finanční výpomoci se zcela jistě neobejdete. Proto se nabízí možnost půjčky, která hravě vyřeší jakýkoli problém.

Žádost o půjčku v bance

Konzervativně smýšlející lidé budou jistě žádost o půjčku podávat v bance, pokud možno v té samé, kde mají vedený bankovní účet. Jelikož bankovní půjčky a úvěry zpravidla navazují na nutnost založení běžného účtu, je to nejschůdnější řešení. K bankovní půjčce samozřejmě nelze nic namítat, jelikož patří k poměrné kvalitním úvěrovým produktům. Otázka je, nakolik jste schopni náročným bankovním podmínkám vyhovět. Sjednání půjčky v bance totiž obnáší složitý administrativní proces trvající po několik dní. Jen stěží dokážete dopředu odhadnout, jak vysokou bonitou vás banka ohodnotí a nakonec vám půjčku schválí či nikoli. Každého žadatele si zde prolustrují z hlediska jeho platební morálky v centrálním registru klientských informací. Pakliže zjistí, že máte dluhy či další nesplacené závazky, vaše bonita zcela jistě klesá k nule. Stejně tak je rozhodujícím aspektem doložení vašich příjmů. Pokud jste jen ve zkušební době a tudíž nemáte pracovní smlouvu na dobu neurčitou, může vás banka opět zařadit mezi rizikové klienty s nedostatečnými příjmy stejně jako nezaměstnané, ženy na mateřské, důchodce, osoby v exekuci, začínající podnikatele, atd. Z toho důvodu je určitě lepší rovnou hledat řešení v nebankovním sektoru, kde se to nabídkou půjček a úvěrů jenom hemží.

Sjednat půjčku

Nebankovní půjčka bez registru

Nebankovní sféra je problematickým klientům více nakloněna a naleznete v ní větší pochopení než v bance. Přitom se jedná o stejně kvalitní půjčky a úvěry, takže není se čeho obávat. Nebankovní poskytovatelé půjček se snaží podmínky u svých produktů stanovit tak, aby jim dokázali vyhovět i lidé z rozmanitých sociálních vrstev. Pro lepší orientaci jsou půjčky a úvěry rozděleny do jednotlivých kategorií a z nich si už jen snadno vyberete, jakou půjčku právě potřebujete. Pokud se tedy nacházíte ve zkušební době, určitě se vám bude hodit nejen stejnojmenná kategorie, ale můžete využít i sekci půjček bez doložení příjmu. U takových půjček po vás nebudou požadovat potvrzení o příjmu a vystačí si jen s informací o vašich pravidelných měsíčních příjmech. Pokud si vystačíte jen s malou drobnou půjčku v řádu jednotek či desítek tisíc korun, o to jednodušší celý schvalovací proces bude. Nebankovní půjčky bez doložení příjmu si hravě sjednáte jen na internetu, kde podáte rychlou online žádost a nemusíte k ní přikládat žádná potvrzení ani skenovat žádné doklady. Taková půjčka se obejde i bez ručitele a není nutno uvádět účel použití peněžních prostředků. Splatnost malých mikropůjček se pohybuje v rozmezí od několika dní až po jeden měsíc. I když vám sjednání takové půjčky zabere jen pár minut času a obejde se bez sebemenší administrativy, na druhou stranu je riziko takto poskytnuté půjčky vyváženo vyšší úrokovou sazbou. Záleží tedy jen na vás, zda se vám půjčka vyplatí či nikoli. Někteří poskytovatelé ani nenahlíží do registru dlužníků a prvním žadatelům poskytují půjčku bez poplatku. Zkrátka vrátíte přesně tolik, kolik jste si půjčili, ani o korunu víc. Ovšem v případě nesplacení jsou sankční poplatky poměrně vysoké, takže uvažte své možnosti.

Půjčky bez kontroly registru dlužníků nabízí řada certifikovaných nebankovních společností. Stačí si jen vybrat, co bude vyhovovat vašim aktuálním potřebám. Za půjčku neplatíte žádné poplatky předem.

Komentáře jsou uzavřeny.