Půjčka se zástavou

Hledáte vhodnou půjčku na financování bydlení nebo koupi auta? Případně je nutné co nejrychleji vyplatit exekuci? A nebo chcete využít konsolidace půjček a nový úvěr je třeba něčím podložit? Možností, jak využít půjčku se zástavou je nespočet. Samozřejmě, že nebudete jen za pár tisícovek hned ručit majetkem. Proto se půjčka se zástavou týká úvěrů ve výši několika desítek či stovek tisíc. Pokud totiž poskytnete finanční společnosti odpovídající záruky splacení, může vám nabídnout lepší podmínky. Zpravidla velmi jednoduše dosáhnete na lepší úrokovou sazbu a získáte i další bonusy navíc. Například v podobě předčasného splacení zdarma bez poplatku, možnosti odkladu splátek nebo mimořádnou splátku bez sankce. Kromě nemovitosti lze za půjčku ručit i další osobou jako spolužadatelem, avšak ta nesmí být v exekuci nebo v insolvenčním řízení.

Půjčka se zástavou nemovitosti

Půjčka se zástavou nemovitosti přichází zpravidla na řadu tehdy, pokud žadatel potřebuje rychle získat jistý finanční obnos a například vyplatit exekuci. V takové situaci je tato půjčka optimálním řešením. Půjčku se zástavou nemovitosti poskytují jak bankovní, tak i nebankovní společnosti, ovšem každá z nich za zcela rozdílných podmínek. U banky se shledáte se zdlouhavým vyřizováním a důkladným posouzením vaší žádosti. Pokud máte záznam v registru nebo nedoložitelný příjem, jen stěží dokážete vyhovět náročným podmínkám bankovních úvěrových produktů. O něco příznivější situace se nabízí na nebankovním trhu, kde nemají na žadatele tak přísné podmínky. Určité kategorie půjček již dopředu počítají s tím, že jejich klient může být v exekuci či insolvenci, nemá momentálně žádný příjem a přesto požaduje půjčku. Proto jsou jejich úvěry snadno dostupné širokému okruhu žadatelů.

Kde hledat půjčku se zástavou

Pokud jste se rozhodli za půjčku ručit nemovitostí, může její výše dosahovat zhruba do 60 % odhadní ceny. Ovšem i tento parametr se u různých společností značně liší, takže je dobré se nejprve seznámit s aktuální nabídkou. Přitom lze zastavit cokoli – byt, dům, pozemek, komerční objekt, družstevní byt nebo i podílové vlastnictví. Půjčku se zástavou nemovitosti velmi často poskytují společnosti, které jsou schopny se postarat o veškerou administrativu s tím spojenou. Jestliže nemáte po ruce aktuální odhad či výpis z katastru nemovitostí, kvalifikovaní pracovníci firmy vše zajistí za vás. To v praxi znamená, že i půjčka se zástavou neklade na své klienty žádné nároky a vše je možno vyřídit krátkou elektronickou cestou. S výběrem vhodné společnosti zabývající se nebankovními úvěry se zástavou vám nejlépe pomohou různé online srovnávače půjček a kalkulátory na internetu. Zde ihned vidíte jaké má kdo podmínky, výši úrokové sazby i dobu splatnosti.

Chci půjčit

Rychlá půjčka se zástavou

Kromě nemovitosti lze za půjčku ručit také další osobou jako spolužadatelem. Zpravidla to bývá někdo z rodiny nebo blízký přítel, který má však dostatečný příjem a nemá žádné dluhy. K půjčce se zástavou lze využít prakticky jakoukoli nemovitost, dokonce ani nemusí být ve vašem výlučném vlastnictví. Stačí když budete mít písemný souhlas majitele, že daný objekt bude sloužit pro účely poskytnutí půjčky. Možností, jak danou půjčku podložit zástavou je tedy nespočet. V případě, kdy je nutné například vyplatit exekuci, je právě půjčka se zástavou ideálním řešením. Ať už se jedná o jakoukoli částku, vždy dosáhnete toho, že exekuci jednorázově vyplatíte a tím se zbavíte neustále narůstající dlužné částky. Nově sjednanou půjčku si upravíte dle svých aktuálních možností a v pohodě ji ve stanoveném termínu splatíte.

Online půjčka se zástavou nemovitosti

Aby půjčka se zástavou byla skutečně rychlá, nemusíte kvůli tomu chodit na pobočku. Jednoduše si ji sjednáte sami doma na internetu. Na příslušných webových stránkách vyplníte formulář online žádosti a ten odešlete. Následně ihned projde elektronickým schvalovacím procesem a vy jste o jeho výsledku obratem informováni. Nejste-li zadluženi až po uši a obětí dluhové spirály, pak vám může být půjčka bez problému schválena. V takovém případě jste současně telefonicky kontaktováni pracovníkem zákaznického centra a s ním se dohodnete na podrobnostech poskytnutého úvěru. Přitom je důležité podotknout, že veškeré dokumenty lze zaslat online a ke komunikaci využít jak telefon, tak i online chat nebo email. Půjčku tak lze získat během chvilky a opravdu to nemusí být týdenní záležitost. I když máte záznam v registru dlužníků a nebo příjem jiný než z klasického zaměstnaneckého poměru, nemusí být tato skutečnost při schválení žádosti na závadu. Každou půjčku lze dohodnout s přihlédnutím k individuálním možnostem klienta a tím pádem se půjčka se zástavou stává snadno dostupným úvěrovým produktem pro každého.

Půjčka se zástavou má široké využití a není nutno nikomu sdělovat na co získané peněžní prostředky použijete. Pokud jejím prostřednictvím chcete vyplatit exekuci, můžete využít přímo služeb oddlužovací společnosti, které se tímto prioritně zabývají.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.