Půjčka pro zaměstnané v exekuci

Zaskočila vás exekuce ještě dřív, než jste stačili splatit všechny svoje závazky? Věřitelům došla trpělivost a netrpělivě se domáhají svých pohledávek? Je-li exekuční řízení v plném proudu a váš majetek v ohrožení, pořád ještě není pozdě na záchranu. Ani v situaci, že máte obstavený bankovní účet a výplatu vám řádně zkrouhli exekuční srážky. Možností, jak si s exekucí poradit je několik. Jednak můžete požádat o osobní bankrot, který okamžitě zápisem vaší osoby do insolvenčního rejstříku zastaví jakoukoli exekuci. Až do rozhodnutí soudu se věřitelé nemohou ničeho domáhat a exekutor musí přerušit svoje aktivity. Oddlužení je sice samo o sobě trochu více administrativně náročné, ale rozhodně ho lze považovat za velmi účinný prostředek, kterým zachráníte vlastní střechu nad hlavou. Navíc, při oddlužení stačí po dobu pěti let zaplatit jen třetinu dluhů a zbytek je vám navždy odpuštěn. Naproti tomu exekuce, to je často takové splácení donekonečna. Musíte zaplatit nejen samotnou dlužnou částku, ale i úroky a odměnu exekutorovi. Pokud nedokážete naplnit podmínky osobního bankrotu, můžete zvolit jinou variantu a to exekuci vyplatit. Naštěstí existují finanční společnosti, které se přímo vyplacením exekucí zabývají a určitě se vám vyplatí využít jejich služeb.

Půjčka v exekuci

Lidé s exekucí na krku to nemají právě jednoduché. Tento fakt je staví na poli půjček do negativní pozici. Šance na získání bankovní půjčky je téměř mizivá. Každá banka si nového zájemce o půjčku řádně proklepne a jakmile zjistí, že máte negativní záznam v registru dlužníků a máte několik úvěrů po splatnosti, jen stěží vám další půjčku přiklepne. Banky jsou v tomto směru velmi opatrné a rizikovým klientům zkrátka půjčky neposkytují. O mnoho lépe na tom není ale ani konkurence v podobě nebankovních společností. I když některé z nich dokážou přimhouřit oko a posuzují každou žádost dle individuálních parametrů, přesto neposkytují půjčku automaticky každému. I soukromé firmy mají své podmínky, ale ty se zásadně liší, takže pokud neuspějete u jedné společnosti, máte možnost zkusit svoje štěstí jinde.

Chci půjčku

Nebankovní půjčky

Nebankovní renomované společnosti nabízejí své finanční produkty zejména v prostředí internetu. Zde si s pomocí různých online srovnávačů půjček můžete porovnat nejen úrokovou sazbu a celkové poplatky za půjčku, ale také podmínky splácení. Vzhledem k tomu, že i nebankovní společnost si musí ověřit solventnost svých klientů, musí riziko poskytnutých investic něčím vyvážit. V prvé řadě samozřejmě záleží na tom, kolik peněz vlastně požadujete. Je samozřejmé, že u nízkých částek jsou podmínky sjednaného úvěru celkem jednoduché. Chcete-li jen pár desítek tisíc, pak někomu stačí třeba jen doložení pravidelného měsíčního příjmu a jiný vám úvěr schválí jen s vyšším úrokem. Je jen na vás, na co jste ochotni přistoupit a co je pro vás ještě přijatelné. U úvěrů v řádu několika stovek tisíc často soukromé společnosti vyžadují ručení v podobě zástavy nemovitosti a nebo další osobou.

Rychlá půjčka na exekuci

Již započaté exekuční řízení vyžaduje opravdu rychlou reakci a akční řešení. Proto jistě oceníte, že si i v případě exekuce můžete celou půjčku sjednat kompletně na internetu a nemusíte složitě obcházet všechny finanční instituce ve městě. Pro půjčku na vyplacení exekuce si přímo zvolte společnost, která tyto služby nabízí. Žádost podáte prostřednictvím jejich webových stránek, kde vyplníte krátký online formulář. Ten je okamžitě elektronicky zpracován a vy jste obratem informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li vám půjčka schválena, jste kontaktováni pracovníkem zákaznického centra, se kterým se dohodnete na podrobnostech. Některé společnosti mohou dokonce vyřídit i všechny formality týkající se exekuce a zastupovat vás při jednání s exekutorským úřadem. Celou dlužnou částku rovnou převedou na exekutorský účet a vy budete úvěrové společnosti pouze splácet poskytnutou půjčku. To znamená, že i když momentálně nedisponujete bankovním účtem, není to žádný problém.

Pokud jste zaměstnaní a máte stálý příjem, který dokážete nebankovní společnosti doložit, pak se vaše šance na získání půjčky v exekuci podstatně zvyšuje. Jen velmi dobře zvažte svoje reálné možnosti a nikdy se nezadlužujte víc, než je nezbytně nutné.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.