Půjčka pro zadlužené s exekucí

Zaskočila vás exekuce? Její důsledky dokážou pěkně potrápit nejednoho člověka. Kdo to zažil na vlastní kůži, ví o tom své. Z ničeho nic se vám exekutor zjeví za dveřmi a během chvilky máte celé zařízení domácnosti oblepené žlutými nálepkami. K tomu třeba navíc obstavené bankovní konto a nařízeny exekuční srážky ze mzdy. Co teď? Na jednu stranu je pravda, že nikdy nic v životě se nestane samo od sebe, a tak si popravdě přiznejte, že kdybyste své dluhy řešili včas, mohli jste si tyto nepříjemnosti ušetřit. Kolikrát stačí dohodnout se s věřiteli nebo máte-li více půjček najednou třeba je sloučit do jednoho úvěrového produktu. A nebo půjčku, jejíž splácení je již nad rámec vašich momentálních možností, refinancovat. Způsob, jak dluhy řešit je nespočet, jen nesmíte začít hrát roli mrtvého brouka a ignorovat upomínky v poštovní schránce. To je pak už jen otázka času, kdy vás překvapí exekutor, který vás v extrémním případě může připravit o veškerý váš majetek. Navíc si uvědomte, že jen samotnou exekucí se vám půjčka několikanásobně prodraží. Nakonec musíte splatit nejen původní vypůjčenou sumu, ale i úroky z prodlení a tučné náklady celého exekučního řízení. Budete-li řešit dluhy včas a k problému se postavíte čelem, dost výrazně ušetříte. Máte-li tedy exekuci na krku, pak nejrychlejším řešením, je exekuci pomocí půjčky vyplatit.

Kam pro půjčku v exekuci

Lidé v exekučním řízení to nemají na úvěrovém trhu právě jednoduché a dá se všeobecně říci, že jim jen tak někdo nepůjčí. Důvod je jasný, špatná platební morálka vypovídá za vše. Pokud se vydáte pro půjčku do banky, věřte, že jen stěží pochodíte. Vzhledem k tomu, že jako zadlužená osoba jste evidováni současně v centrálním registru dlužníků, banka vám okamžitě žádost o půjčku zamítne. Nechcete-li zbytečně marnit svůj čas, pak je potřeba se po půjčce poohlédnout někde jinde. Nebankovní sektor je vám více nakloněn, i když i zde platí, že ne každá nebankovní společnost vám automaticky půjčku poskytne. Pokud chcete peníze na vyplacení exekuce, můžete využít rovnou služby soukromých oddlužovacích společností, které řeší právě tyto záležitosti. Kromě půjčky vám poskytnou veškerý právní servis a vyřídí za vás všechny náležitosti spojené s exekucí. Pokud potřebujete půjčit větší sumu peněz, zpravidla je nutno u takové půjčky ručit nemovitostí, avšak je možno použít i majetek, který je již součástí právě probíhajícího exekučního řízení. V takovém případě společnost danou nemovitost vykoupí, tím ji zbaví zástavního břemene a dále je pak použita pro účely nově sjednané půjčky. Jakmile je  exekuce vyřízena, dál už jen splácíte půjčku za podmínek, které jste si ujednali.

Chci půjčku

Rychlá půjčka v exekuci

Kromě půjčky na vyplacení exekuce se lidé mohou také dostat do situace, kdy potřebují rychle půjčit jen malou sumu peněz. Pokud splácí exekuci exekučními srážkami ze mzdy, mnoho peněz na živobytí nezbývá a každý nečekaný výdaj dokáže zaběhnutý domácí rozpočet pěkně dramaticky rozhodit. A nebo je váš dluh jen ve výši několika desítek tisíc korun a tudíž by vám stačila jen malá půjčka. K takové částce se dopracujete například když zapomenete zaplatit pokutu za parkování nebo černou jízdu v tramvaji. Naštěstí i na takové situace myslí nebankovní společnosti a mají pro své klienty v exekuci řešení. Bez nutnosti kontroly registru dlužníků je možno si sjednat rychlou půjčku. Někdy je nutno ale doložit doklad o výši příjmu buď z trvalého zaměstnání a nebo většinou stačí doložit jakýkoli pravidelný měsíční příjem – příjmy z brigády, stipendium, důchod, mateřská, podpora v nezaměstnanosti, výplata sociálních dávek, atd. Riziko takto poskytnutého úvěru je ale na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Tu je ale možné za poplatek prodloužit, pokud nestačíte uhradit splátky ve sjednaném termínu. Zároveň je třeba podotknout, že každá žádost je posuzována s přihlédnutím k individuálním okolnostem klienta, a tak šanci na úspěch má opravdu každý. Rychlou půjčku si sjednáte velmi jednoduše jen na internetu, nemusíte kvůli tomu nikam na pobočku. U některých společností není dokonce ani vyžadováno vlastnictví bankovního účtu, což se vám v případě, že máte konto obstavené exekutorem může celkem hodit. Půjčku vám jednoduše vyplatí v hotovosti a i k tomuto účelu slouží řada alternativních způsobů, kdy si pro peníze zajedete na čerpací stanici a nebo si zajdete do trafiky. Půjčka je bezúčelová, takže vyplacené peněžní prostředky lze použít na cokoli.

Půjčka od soukromé osoby

Půjčka od soukromého investora je určitou alternativou nebankovních půjček a je vhodná zejména pro ty klienty, kteří mají již několik bezúspěšných žádostí za sebou. Soukromá osoba vám půjčí peníze kdykoli a za podmínek, které se liší od běžného standardu. Můžete si sjednat dobu splatnosti dle svých potřeb a dohodnout se na individuální výši úroku. Budete-li chtít, bez problému vám vyplatí peníze v hotovosti. Avšak dříve než podepíšete smlouvu o půjčce, věnujte dostatek pozornosti tomu, o jakou osobu se jedná. Ne všichni totiž hrají férovou hru. Proto se vždy na danou osobu nejprve poptejte v různých diskuzích, na sociálních sítích, známých v okolí a teprve na základě relevantních informací se rozhodujte. Přestože jste ve finanční tísni, nikdy se nenechte zatlačit do jednostranně nevýhodných podmínek.

Dlužníci v exekuci si za určitých okolností mohou sjednat půjčku v takové výši, jak právě potřebují. Její výše není nijak omezena. Zárukou kvalitních služeb jsou vždy velké certifikované společnosti, které dbají na zodpovědné půjčování.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.