Půjčka pro matky na mateřské dovolené

Jste na mateřské a potřebujete založit? Zaskočil vás nečekaný výdaj nebo čekáte až vám dávka naběhne na účet? Je všeobecně známo, že mateřská dovolená je po finanční stránce značně náročné období. Tím, že žena odejde z práce na mateřskou a celodenně se věnuje péči o dítě, přichází rodina prakticky o jeden plnohodnotný plat. Samotná výše peněžité pomoci v mateřství či později výplata rodičovského příspěvku ani zdaleka neodpovídá výši průměrnému platu. Na jednu stranu se rodina těší z nového člena rodiny, na druhou je třeba řešit i praktický chod celé mladé domácnosti. Náklady na dítě rostou s jeho věkem a peněz se začíná pomalu nedostávat. To je často i důvod k tomu, proč tolik žen na mateřské dovolené zase spěchá zpátky do práce. Zajistit pro rodinu běžný životní standard opravdu není jen tak. A co teprve matky samoživitelky. Ty to nemají vůbec jednoduché, obzvlášť pokud jim ani alimenty nechodí pravidelně a včas. Proto se řada matek na mateřské potýká s nedostatkem peněz a v nenadálých situacích se snaží celou situaci řešit půjčkou. Ta určitě není od věci, pokud vám nechce půjčit nikdo z rodiny či přátel. V mnoha případech však i další rodina má kolikrát sama hluboko do kapsy, a tak je nejlepší spolehnout se na vlastní schopnosti. Jenomže, kam se vydat pro půjčku, když jste právě na mateřské?

Chci půjčit

Kdo půjčí matkám na mateřské dovolené?

Při pomyšlení na půjčku vás zcela jistě jako první napadne možnost půjčky od banky, zejména tam, co máte vedený bankovní účet. Pokud ale nemáte již předem nastavený kontokorent u běžného účtu nebo se ve vaší peněžence nenachází kreditní karta, asi jen stěží pochodíte. Banky totiž nejsou právě nakloněny tomu, aby půjčovaly matkám na mateřské dovolené? Co je k tomu vede? Především jejich nedostatečné příjmy. Pro banku není mateřská či rodičovský příspěvek žádný plnohodnotný příjem, a  proto jsou i ženy na mateřské zařazeny do stejné kategorie lidé bez příjmu, kam patří i nezaměstnaní, lidé na sociálních dávkách, studenti, důchodci, apod. Navíc, pokud vám schází v peněžence jen pár tisícovek, s malou bankovní půjčkou jen stěží můžete počítat. Na takové situace je určitě lepší se připravit předem a požádat banku o vydání kreditní karty, či povolení kontokorentu ještě v době, kdy jste v plném pracovním poměru. S kreditní kartou si vyberte jen tolik, kolik právě potřebujete a když tuto sumu stačíte vrátit během bezúročného období, dá se tato alternativa považovat za velmi efektivní řešení.

Nebankovní půjčka na  mateřské

Pokud jste zkusili své štěstí v bance a odešli s nepořízenou, nemusí to pro vás znamenat žádný konec. Právě naopak, pořád máte tisíce možností, jak se rychle  a jednoduše dostat v k požadovaným penězům. Kromě tradičních bankovních domů existují na finančním trhu také nebankovní společnosti, které poskytují stejně kvalitní služby jako banky. Určitě budete spokojeni a možná se nebudete ani stačit divit tomu, jak je snadné a pohodlné sjednat si nebankovní půjčku. Stačí totiž jen sednout doma k počítači a mít po ruce mobilní telefon. Nic víc nepotřebujete. Internet vám pomůže už jen s prvotním výběrem vhodné půjčky. Nebankovní společnosti se snaží svým klientům samotný výběr půjčky co nejvíce usnadnit,  a proto jsou všechny jejich úvěrové produkty rozděleny do jednotlivých kategorií. Pro vás je určena sekce půjček pro matky na mateřské dovolené, která zahrnuje všechny půjčky, jejichž podmínky jsou již předem nastaveny tak, aby jim dokázaly vyhovět i ženy na mateřské. To znamená, že nebankovní společnost je schopna akceptovat výši vašeho příjmu, přizpůsobit individuálně dobu splácení vašim možnostem nebo nabídnout nějaký bonus navíc.

Sjednat půjčku

Rychlá půjčka online

Sjednat si nebankovní půjčku je skutečně záležitost na pár minut. Takovou půjčku totiž vyřídíte bez jakéhokoli zbytečného papírování, na které jste jistě zvyklí v bance a rozhodně mnohem rychleji. Po schválení máte peníze do několika málo minut na bankovním účtu  a nebo je-li to vašim přáním, můžete si je vyzvednout v hotovosti. O nebankovní půjčku požádáte přímo na webových stránkách poskytovatele a to tak, že zde vyplníte předem připravený formulář. V něm uvedete jen své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem si nastavíte, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile kliknete na tlačítko odeslat, žádost je okamžitě za pomoci plně automatizovaného systému zpracována a vy jste obratem vyrozuměni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, na svůj mobilní telefon obdržíte krátkou SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté peníze okamžitě odchází na bankovní účet  a nebo jsou připraveny k vyzvednutí v hotovosti. K žádosti o půjčku nemusíte nic dokládat, ani mít ručitele, vše probíhá jen rychlou elektronickou cestou.

Půjčka o víkendu

Nedostatek financí nebo nenadálá finanční tíseň vás může zaskočit kdykoli, o víkendu i ve svátek. A právě od toho jsou tady snadno na internetu dostupné nebankovní půjčky, aby vám pomohly. Vzhledem k tomu, že vyřízení nebankovní půjčky probíhá jen pouhou elektronickou cestou, můžete o půjčku požádat nejen ve dne v noci, ale kdykoli 7 dní v týdnu a dokonce i ve svátek. Tím pádem se na nebankovní půjčku můžete kdykoli spolehnout. Pokud nemáte k dispozici bankovní účet a nebo jej případně chcete z nějakého důvodu obejít, není problém, aby vám peníze vyplatili v hotovosti. Přitom nemusíte doma čekat na poštovní složenku a peníze máte k dispozici za stejnou dobu jako kdyby se jednalo o bankovní převod. Jen si pro ně budete muset zajít třeba do nejbližší trafiky a nebo zajet na čerpací stanici. Zde vám hotovost předá rovnou do ruky obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu, který jste obdrželi SMSkou. I když jste na mateřské dovolené, vidíte sami, že možností, jak řešit finance je opravdu dost a dost. Stačí si jen vybrat vhodnou půjčku právě pro vás.

Matky na mateřské dovolené mohou využít rozsáhlé možnosti nebankovních půjček, které se pro ně stávají jednoduchým a pohotovým zdrojem peněžních prostředků. Ve většině případů jde o krátkodobé půjčky se splatností až jeden měsíc u nichž neplatíte žádné poplatky předem.

Komentáře jsou uzavřeny.