Půjčka pro lidi ve zkušební době

Konečně jste našli práci svých snů a jste momentálně ve zkušební době? Zaskočily vás ale nenadálé výdaje? Na účtu mnoho peněz nezbývá a vy byste potřebovali vhodnou půjčku? Proč ne, dobrá půjčka se vždycky najde, otázka je, u koho si sjednáte. Některé úvěrové společnosti totiž vyžadují při podání úvěrové žádosti také doložení vašich příjmů. To je nezbytné zejména proto, aby dokázaly naplnit povinnost jenž jim vyplývá ze zákona a určuje, že každého žadatele o půjčku si musí poskytovatel prověřit z hlediska jeho platební neschopnosti. Tato povinnost je dána zejména proto, aby byly lidé více ochráněni před neúměrnou zadlužeností. Stále se totiž najdou tací, co vytloukají klín klínem a berou si jednu půjčku za druhou až je míra jejich zadluženosti natolik vysoká , že si s ní absolutně neví rady. V takových extrémních případech je už pak jen řešení v osobním bankrotu a ani ten neprobíhá zcela automaticky. Oddlužení je zcela v kompetenci příslušného soudu, který teprve rozhodne o tom, zda-li vám osobní bankrot povolí či nikoli. Z toho důvodu je určitě lepší takovým situacím předcházet. Když úvěrová společnost zjistí, že jste zadluženi až po uši, ve vašem vlastním zájmu vám raději půjčku neschválí. Proto některé úvěrové společnosti k tomuto účelu vyžadují potvrzení o vašich příjmech. Avšak existují možnosti, jak si sjednat půjčku i přes to, že jsou vaše příjmy velmi malé tedy z pohledu potenciálního věřitele nedostačující.

Chci půjčit

Bankovní půjčka jen s doložením příjmu

V případě nedostatku financí se řada lidí automaticky obrátí s žádostí o úvěr na banku a jsou velmi rozčarováni, když najednou zjistí, že to s bankovní půjčkou není až tak jednoduché, jak předpokládali. K podání úvěrové žádosti je nutno doložit nejen potvrzení o vašich příjmech, ale také si vás proklepnou v centrálním registru klientských informací, aby zjistili, jak jste na tom s případnými dluhy. I když registrem projdete a bude všechno v pořádku zcela zásadní se stanou vaše příjmy. Banky vyžadují nejlépe potvrzení o pracovním poměru na dobu neurčitou, takže pokud jste teprve ve zkušební době a nemáte ještě stálou pracovní smlouvu, kladnému vyřízení vaší žádosti te mnoho nepřidá. Stejně tak i výše platu, která zcela zákonitě je ve zkušební době podstatně nižší. Z toho důvodu odchází řada klientů z banky s nepořízenou a v lepším případě se dozví, že mohou přijít až po skončení zkušební doby. V ruce budete mít zaměstnaneckou smlouvu na dobu neurčitou a jistě se vám zvedne i plat. Šance na získání úvěru se tedy dost zvyšují. Pokud je ale nedostatek financí velmi akutní a vy nechcete nebo nemůžete déle čekat, pak se nabízí řešení v nebankovní sféře.

Nebankovní půjčka pro lidi ve zkušební době

Nebankovní společnosti počítají s tím, že se jejich klienti nachází v řadě obtížných životních situacích, a tomuto faktu mají přizpůsobeny i své úvěrové produkty. Abyste se v nich lépe zorientovali, jsou rozděleny do jednotlivých sekcí. Najdete zde drobné půjčky před výplatou, půjčky pro nezaměstnané, pro matky na mateřské, podnikatele, studenty, důchodci a v neposlední řadě také pro lidi bez doložení příjmu a nebo ve zkušební době. A to je přesně ta pravá kategorie pro vás. S konkrétním výběrem půjčky vám nejlépe pomůže online srovnávač půjček, kde na příslušných webových stránkách zadáte do vyhledávače jen vaše požadované parametry a obratem získáte rozsáhlý přehled všech úvěrových produktů aktuálně dostupných na trhu a odpovídající vašim podmínkám. Dost záleží také na tom, kolik peněz vlastně požadujete. Je celkem samozřejmé, že nejsnáze se vám bude vyřizovat malá drobná půjčka, která ani nevyžaduje doložení příjmu a celou si ji sjednáte online.

Sjednat půjčku

Malá půjčka bez prokazování příjmů

Pokud potřebujete rychle půjčit peníze a stačí vám jen několik málo tisícovek, pak pro vás bude jistě řešením malá nebankovní mikropůjčka. Ta nevyžaduje doložení příjmu, takže nikde není nutno uvádět, že se momentálně nacházíte ve zkušební době. Ve formuláři úvěrové žádosti stačí jen uvést výši vašich pravidelných měsíčních příjmů, to znamená, že není také nutno dokládat žádné potvrzení ze mzdové účtárny. Současně se půjčka obejde bez sebemenší administrativy a celou si ji sjednáte online. Nemusíte kvůli ní ani nikam chodit na pobočku a ztrácet tak svůj drahocenný čas. V pohodě si ji doma vyřídíte jen na internetu za pomoci vašeho mobilního telefonu. Taková malá půjčka spadá do kategorie klasických online půjček, jejichž rychlost a flexibilita je velkou předností nebankovních úvěrů. Půjčku si sjednáte kdykoli ve dne v noci, schválení žádostí probíhá na základě plně automatizovaného systému po dobu 7 dní v týdnu včetně svátků. Splatnost malé drobné půjčky je však rozložena na několik dní až týdnů, je na vás na jak dlouho si peníze půjčíte. Většina úvěrových společností u malých mikropůjček ani nekontroluje registry dlužníků, avšak riziko poskytnuté půjčky je na druhou stranu vyváženo podstatně vyšší úrokovou sazbou. Vzhledem k tomu, že i první půjčka bývá klientům poskytnuta zdarma, je zcela na vašem uvážení, zda se vám v konečném výsledku vyplatí či nikoli.

Jste-li momentálně ve zkušební době a ještě nemáte pracovní smlouvu na dobu neurčitou, i přes tento fakt si můžete sjednat půjčku. Nebankovní společnosti nabízí celou řadu úvěrových produktů u nichž není nutno dokládat potvrzení o výši vašeho příjmu.

Komentáře jsou uzavřeny.