Půjčka pro lidi v registru

Máte záznam v registru a kvůli tomu vám nechtějí nikde půjčit peníze? Pokud jste byli v bance, pak se není čemu divit. Banka si při žádosti o úvěr důkladně proklepne každého klienta a začíná právě nechvalně známou lustrací v bankovním i nebankovním registru dlužníků. Jakmile zde narazí na vaši osobu, je s půjčkou v bance konec. Nikoho nezajímá, že třeba už máte dávno všechny své závazky splaceny a nebo, že jste jednou nezaplatili včas fakturu dodavatelům energií a tu jste neuhradili proto, že vám zaměstnavatel včas neposlal výplatu… A tak bychom mohli pokračovat. Ne vždy se za nesplacenými závazky skrývá chronicky zadlužený jedinec, který se vyhýbá všem svým povinnostem. Když máte na kontě nulu, jen stěží něco zaplatíte, i kdbyste měli seběvětší snahu. Dnešní doba není právě jendoduchá a díky různým okolnostem nastávají takové situace. Ale co naplat, jednou jste v registru a i když dluhy splatíte, ještě po mnoho let budete. V běžném životě to celkem žádná negativa nepřináší, ale když si chcete sjednat půjčku, jste značně znevýhodněni a šance na získání dobré půjčky se tak rapidně snižují. Avšak nemusíte hned zoufat, i se záznamem v registru si můžete sjednat půjčku a dokonce i v případě, že máte exekuci za zády. Jen podle situace je nutno zvolit odpovídající společnost. Kam tedy pro půjčku s registrem?

Chci půjčit

Půjčka bez registru

Pokud si nejste jisti, zda je vaše osoba stále vedena v registru dlužníků, je určitě dobré si tento fakt před podáním žádosti o půjčku ověřit. Stačí jen požádat o výpis. To můžete přímo na příslušných webových stránkách nebo jen odesláním SMS zprávy v příslušném tvaru. Těch několik málo stokorun vám určitě za to stojí. Pokud trváte na papírové variantě, není problém si objednat poslání výpisu českou poštou, jen to bude v závislosti na dodacích lhůtách české pošty chvíli trvat. Nezapomeňte, že každá bezúspěšně podaná žádost o nebankovní půjčku je v registru evidována a její zamítnutí vás nestaví do příliš přívětivého světla. Proto je dobré se tomuto vyhnout a raději vsadit na jistotu. Pokud víte, že jste tedy vedeni v registru dlužníků, bude určitě vhodné si půjčku sjednat z kategorie nebankovních půjček bez registru. Ty dokážou tento fakt tolerovat a nebo do registru nenahlíží vůbec. Obojí je pro vás více než výhodné. S výběrem vhodné půjčky vám nejlépe pomůže online srovnávač půjček, kde po zadání vašich požadavků do systému nejenže máte ihned před sebou rozsáhlý seznam všech úvěrových produktů, ale také si můžete současně porovnat výhodnost jednotlivých nabídek. Hned na první pohled je zřejmé, jak se půjčky mezi sebou navzájem liší. Rozdílnost lze shledat ve výši úrokové sazby, doby splatnosti a i případných benefitů navíc. Někdy se vám podaří narazit na právě probíhající akční nabídku, kterou by bylo jen škoda nevyužít. V rámci takové akce lze sjednat půjčku třeba úplně zadarmo, bez poplatku. Poskytovatelé se tak čas od času snaží na sebe připoutat větší pozornost a zájem žadatelů o půjčku.

Nebankovní půjčka bez papírování

Jestliže si vyberete půjčku bez kontroly registru dlužníků, ještě to neznamená, že máte vyhráno. Aby vám půjčku schválili, musíte dodržet i další podmínky. Někde budou chtít třeba doložit váš příjem, jinde si jej ověří sami na mzdové účtárně firmy, kde pracujete a někde si zase vystačí jen s informací o vašich pravidelných měsíčních příjmech. Tím pádem se otevírají možnosti pro široký okruh žadatelů a na půjčku dosáhnou například i nezaměstnaní, matky na mateřské, důchodci, studenti, začínající podnikatelé, atd. Výše půjčky bez registru není nijak stanovena, půjčit si můžete kolik chctete a je samozřejmé, že od výše poskytnuté sumy se budou odvíjet i další podmínky splacení. Pokud si vystačíte jen s pětistovkou do výplaty, pak zpravidla poskytovatel půjčky jednak nebude nahlížet do registru dlužníků a jednak riziko takto poskytnuté půjčky rovnou vyváží vyšší úrokovou sazbou. Doba splatnosti je u tak malých půjček rozložena na několik dní až jeden měsíc. Takovou půjčku si kompletně vyřídíte online, bez jakéhokoli papírování a nutnosti skenování dokladů. Půjčku můžete mít za pár minut na účtu nebo připravenu k vyzvednutí v hotovosti. Záleží jen na vás, kterou variantu preferujete.

Sjednat půjčku

Půjčka se zástavou bez registru

Kromě malé mikropůjčky jsou nebankovní společnsoti připraveny vám poskytnout půjčku i v řádu desítek, stovek či milionu korun. U tak velké sumy musíte ale počítat s jistou zárukou splacení, která vám mnohdy zvýší bonitu natolik, že ani nebankovní společnost nepřistoupí k nutnosti kontroly registru dlužníků. Pokud ano, a náhledem do registru zjistí, že máte všechny své závazky uhrazeny a vaše osoba zde přetrvává jen z důvodu několikaleté evidence, mohou nad vámi přimhouřit oko. Obzvlášť, pokud se za půjčku zaručíte nemovitostí v adekvátní výši. Díky ní můžete dokonce dosáhnout na lepší podmínky splácení, třeba vám společnost nabídne možnost odkladu splátek na určitou dobu, nebo jednorázové splacení bez sankce či příležitostnou splátku bez sankce. U nebankovních společnosti je vždy možno si vyjednat individuální podmínky, což je právě pro vás velmi příznivé. Nebankovní společnosti zpravidla půjčují do 60 % odhadní ceny nemovitosti, ale opravdu záleží na konkrétní firmě a konkrétních okolnostech. Z toho důvodu také dobře vybírejte a nesjednávejte si půjčku hned u první společnosti co vám přijde pod ruku. Když se u takových dlouhodobých půjček dostanete do problémů se splácením, vždy můžete úvěr refinancovat a upravit si splátky aktuálně dle svých potřeb. Jen je třeba všechny finanční záležitosti řešit včas a nenechat je přejít do zadluženosti. Pak už bývají možnosti řešení značně omezené a věřitel může trvat na jednorázovém splacení.

Půjčky bez registru jsou zpravidla bezúčelové, tudíž vyplacené peněžní prostředky můžete použít na financování čehokoli. Vždy si ale půjčte jen tolik peněz, kolik nezbytně nutně potřebujete a nezadlužujte se víc, než je třeba. Každá půjčka je závazek a ten je nutno splatit.

Komentáře jsou uzavřeny.