Půjčka pro lidi s exekucí

Máte exekuci na krku a totálně si nevíte rady? Chcete ještě zachránit co se dá? Neházejte flintu do žita a postavte se k problému čelem. I když se vám už exekutor prošel po bytě a sepsal co se dá, není pořád nic ztraceno. Pořád máte ještě šanci zachránit veškerý svůj majetek! Pokud jste se právě otřepali z této nepříjemné události, začněte dluhovou situaci zdárně řešit. Máte několik možností, jak ochránit sami sebe, ale i své blízké. Můžete požádat třeba o osobní bankrot a nebo celou exekuci vyplatit. Nemáte-li dost peněz pohromadě, určitě se vám bude hodit půjčka, a ta právě ani pro lidi s exekucí není nemožná. Právě naopak, zbavíte se rychle problému a sami si nastavíte podmínky splácení tak, aby vyhovovali především vám. Jak na to?

Kam jít pro půjčku?

Je celkem nepodstatné kolik peněz dlužíte, ale je-li vám exekutor v patách, v bance se žádostí o půjčku nejspíš nepochodíte. Důvod? Pro bankovní instituce prostě a jednoduše spadáte do kategorie rizikových klientů a proto jste ohodnoceni velmi nízkou bonitou. Každého žadatele o půjčku si v bance řádně proklepnou a vyhovět jejich přísným kritériím je někdy poměrně obtížné i přesto, že nejste postiženi exekucí. Avšak bankovní domy nejsou jedinou institucí, která poskytuje půjčky. Když žádost podáte u konkurence v podobě nebankovních investičních společností, jistě uspějete.   

Půjčka od nebankovní společnosti

Jste-li v tíživé životní situaci, kdy už nemáte téměř ani korunu, bankovní účet obstavený exekutorem a hrozí vám, že přijdete o veškerý majetek, stále ještě existuje řešení. Šance, že získáte půjčku od nebankovní společnosti je poměrně vysoká, jelikož tyto firmy se právě zaměřují na klienty, kteří z nějakého důvodu se žádostí o půjčku v bance neuspěli. Proto není ani exekuce na překážku. Solidní renomovaných firem je na trhu poměrně dostatek, stačí si jen vybrat.

Chci půjčku

Rychlá půjčka v exekuci

Pro lidi s exekucí není tedy půjčka úplně nereálná. Jestliže dlužíte peníze a je na vás uvalena exekuce, tím pádem máte i záznam v registru dlužníků, kterému však nebankovní společnosti zpravidla nepřikládají až tak velký význam. Stačí když si jen ověří vaší platební schopnost, třeba tím, že doložíte svoje příjmy. Výši půjčky si určujete sami, není tedy nezbytně nutné brát si zbytečně vysoký úvěr, který ani nevyužijete. Může se jednat například o pár tisícovek a nebo i o několik desítek tisíc. V tom případě může některá nebankovní společnost požadovat záruku splacení v podobě ručení třetí osobou a nebo zástavou nemovitosti.

Jak sjednat rychlou půjčku

Nebankovní půjčka je ideálním řešením každé tíživé finanční krize, jelikož na žadatele neklade téměř žádné nároky. Půjčku si jednoduše sjednáte v prostředí internetu. Na webových stránkách poskytovatele vyplníte krátký a jednoduchý online formulář, zadáte své identifikační údaje, výši půjčky a dobu splatnosti. Není nutné skenovat žádné doklady a složitě shánět jakákoli potvrzení. Žádost odešlete a vyčkáte několik minut na schválení úvěru. Je-li odpověď kladná, peníze odchází ihned na váš bankovní účet a nebo si je můžete nechat vyplatit v hotovosti. I tak máte zajištěn okamžitý přístup k penězům, nemusíte na nic čekat.

Získat půjčku v exekuci tedy není nic nemožného. Vybírejte ale jen u seriózních nebankovních společností s dlouhou dobou působnosti na trhu. Nemusíte ani sdělovat, na co peníze potřebujete. Určitě se obloukem vyhněte firmě, která vyžaduje poplatky předem a poskytuje půjčku s abnormálně vysokým úrokem. Takové půjčky nemají s férovým jednáním nic společného.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.