Půjčka pro lidi na sociálních dávkách

Jste momentálně bez práce? Hodila by se vám alespoň malá půjčka, která by oživila již tak napnutý domácí rozpočet? Pak si můžete bez problému sjednat alespoň krátkodobou půjčku. Pokud jste na pracáku a pobíráte jen podporu v nezaměstnanosti  je celkem jasné, že se potýkáte s každodenním nedostatkem financí i přesto, že vám třeba v minulém zaměstnání zaplatili odstupné a máte nějaké úspory. Avšak ani ty nejsou bezedné a jednoho dne dojdou. Pokud se již snažíte delší dobu znovu uplatnit na pracovním trhu a vhodná příležitost stále nepřichází je opravdu poměrně těžké vyjít s penězi. Životní standard, na který jste byli zvyklí, když jste chodili do práce, pomalu klesá a postupně se zužuje jen na základní životní potřeby. Šetřit není z čeho, a tak žijete doslova od výplaty k výplatě a počítáte každou desetikorunu. Navíc, výplata podpory v nezaměstnanosti trvá jen pár měsíců, a to ještě v tom lepším případě, že na ni vůbec máte nárok. Jinak jste odkázáni jen na výplatu sociálních dávek, která sotva tak pokryje zaplacení nájmu a běžný rozpočet rodiny. Jakmile přijde nějaký nečekaný výdaj, složenka s nedoplatkem, pokazí se spotřebič v domácnosti, kotel na vytápění či auto vypoví službu, je malér okamžitě na světě. Kdo vám může v takové situaci půjčit? Pokud se s prosbou můžete obrátit na některé z členů rodiny, pak je to doslova výhra a získáte půjčku bez úroků a se splatností jaká bude vyhovovat jen a jen vám. Jestliže i všichni okolo vás mají sami hluboko do kapsy a tudíž není půjčit z čeho, pak nezbývá než se spolehnout na vlastní schopnosti. Můžete si sjednat půjčku, a tak rychle vyřešit naléhavý problém s financemi. Jak na to?

Chci půjčit

Kdo půjčí lidem bez příjmu?

Pokud pobíráte jen sociální dávky jste na úvěrovém trhu označeni jako osoba bez příjmu. Tento fakt je bariérou při žádosti o bankovní půjčku, jelikož tradiční bankovní domy jsou ochotny akceptovat jen příjmy z trvalého zaměstnaneckého poměru a ještě v adekvátní výši vzhledem k vypůjčené částce. Banky nejenže nepůjčují zadluženým lidem, v exekuci nebo insolvenci, ale stejně tak ani lidem pobírajícím sociálních dávky, podporu v nezaměstnanosti, rodičovský příspěvek, mateřskou , atd. Je tedy zcela zbytečné snažit se o jakoukoli bankovní půjčku a ztrácet tak svůj drahocenný čas. Od banky si můžete půjčit peníze snad jen v případě, že vlastníte kreditní kartu, případně vám banka povolila v minulosti kontokorent u běžného účtu a vy tak můžete odčerpat částku až do předem sjednaného limitu. Jen nezapomeňte, že kreditní karta je dobrý sluha, ale zlý pán. Jakmile peníze nevrátíte bance během bezúročného období, banka vám napočítá poměrně vysoké úroky z prodlení. Tím původní dluh opět pěkně naroste a můžete se dostat do velkých problémů s nesplácením, které v extrémním případě mohou vyústit až ve vymáhání exekucí. Všech těchto trablů si můžete ušetřit, pokud rovnou požádáte o půjčku nebankovní společnost, která vám půjčí třeba jen pětistovku na pár dní.

Nebankovní půjčka pro každého

Nebankovní půjčky jsou ke svým žadatelům poměrně tolerantní a mají pochopení pro řadu svízelných situací v nichž se jejich klienti běžně nacházejí. Pro snazší orientaci mezi úvěrovými produkty mají své půjčky rozděleny podle jednotlivých kategorií a každá z nich odpovídá dané situaci. Najdete zde sekci půjček pro nezaměstnané, pro osoby bez doložitelného příjmu, pro matky na mateřské, bez kontroly registru dlužníků, pro podnikatele, důchodce, studenty, atd. Vzhledem k tomu, že pobíráte jen sociální dávky, je určitě vhodné poohlédnout se po půjčce v sekci půjček bez příjmu, případně pro nezaměstnané. V této kategorii jsou totiž půjčky, které po vás nebudou požadovat potvrzení o příjmu ze stálého zaměstnaneckého poměru, které nejste schopni doložit. Tím pádem se také vyhnete neúspěšně schválené úvěrové žádosti, která je zaznamenaná v centrálním registru klientských informací, což může mít dopad při posouzení úvěrové žádosti.

Sjednat půjčku

Rychlá půjčka online v hotovosti nebo na účet

Doménou nebankovních společností jsou zejména malé drobné půjčky tzv. mikropůjčky, které jsou schopny vyřešit okamžitý nedostatek financí. Takové půjčky nekladou na žadatele téměř žádné nároky a nemusíte kvůli nim nikam chodit na kamennou pobočku a být navíc omezeni otevírací dobou. Malé drobné nebankovní půjčky jsou k dispozici na internetu, kde si je kompletně celé můžete vyřídit od začátku až do konce. Žádost o malou půjčku podáte přímo na webovém portále daného poskytovatele půjčky, kde je k tomuto účelu pro vás již předem připravený formulář. Ten vyplníte, uvedete své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo a posuvníkem na webu si nastavíte kolik potřebujete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, o její zpracování se postará plně automatizovaný systém, což v praxi znamená, že vám je půjčka k dispozici ve dne v noci, o víkendu o ve svátek. O výsledku schvalovacího procesu jste informováni emailem obratem, a pokud je vám půjčka schválena, na váš mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. K žádosti není nutno přikládat žádné doklady, ani potvrzení o příjmu, o půjčce je rozhodnuto jen na základě vámi sdělených informací. Nepotřebujete ani ručitele nebo uvádět účel použití peněžních prostředků. Jakmile přepíšete kód zpět do systému, peníze okamžitě odchází na váš bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. K tomuto účelu některé nebankovní společnosti využívají i různé alternativní metody spočívající ve vyplacení peněz na benzince nebo v trafice. Zde jsou připraveny k vyzvednutí za stejnou dobu jako kdyby se jednalo o klasický bankovní převod. V každém případě však platí, že peníze z půjčky držíte v ruce ještě týž den, kdy o půjčku požádáte.

Lidé na sociálních dávkách mohou ke sjednání půjčky využít rozsáhlou nabídku certifikovaných nebankovních společností, které nabízí kvalitní úvěrové produkty poskytnuté na základě jasné a transparentní smlouvy.

Komentáře jsou uzavřeny.