Půjčka pro klienty s registry a exekucí

Máte-li dluhy a chcete půjčku, není pro vás situace na úvěrovém poli dvakrát růžová. Ale ne neřešitelná. Vždy se nějaká schůdná cestička najde. Abyste půjčku získali, musíte v prvé řadě zvolit takovou společnost, která je ochotna vaši problémovou situaci tolerovat. Exekuce, insolvence, záznam v bankovním či nebankovním registru dlužníků, to nikomu na důvěryhodnosti nepřidá, a proto je u těchto klientů snížena bonita na totální minimum. Ta pak například u žádosti o bankovní půjčku způsobí to, že je vám rovnou zamítnuta. Nikdo se vás už ani neptá na vaše příjmy, ani vám nenabízí možnost ručení, jednou spadáte do kategorie rizikových klientů a těm jsou brány bankovních půjček uzavřeny. A stejné je to i u některých nebankovních společností, avšak u soukromých subjektů se dá nalézt řešení. Na jednu stranu se není čemu divit. Všechny úvěrové společnosti musí dle zákona o spotřebitelském úvěru si dopředu ověřit platební schopnost žadatele, takže pokud zjistí, že jste evidováni jako neplatič, máte exekuci nebo jste v insolvenci, půjčku vám ve vašem vlastním zájmu neschválí. Většina solidních úvěrových společností se tak snaží ochránit klienty před dluhovou pastí, z níž už není úniku. Jestliže tedy máte ještě další nesplacené závazky, dobře uvažte, nakolik je pro vás další půjčka nezbytnou nutností.

Půjčky bez registru

Dostat se do evidence v registru dlužníků je mnohem jednodušší než byste si představovali. Stačí, abyste nezaplatili tři měsíce po sobě fakturu dodavatelům energií nebo telefonnímu operátorovi a vstupenku mezi dlužníky máte více než jistou. Netýká se tedy jen nezaplacených splátek úvěrů a spotřebitelských půjček, tak jak se v mnoha případech lidé domnívají. Jakmile jste v seznamu a přitom požadujete půjčku, nastává problém. U některých úvěrových společností přes tuto zjištěnou skutečnost ani vlak nejede, takže vám žádost rovnou zamítnou. Jinde jsou ochotni toto akceptovat, jen třeba za jiných podmínek. V mnoha případech za cenu vyšší úrokové sazby a kratší doby splatnosti. Samozřejmě, že také záleží na tom, kolik peněz vlastně požadujete. Pokud si vystačíte s pětistovkou do další výplaty, možná, že daná úvěrová společnost vaši osobu v registru nebude lustrovat vůbec.

Chci půjčit

Půjčky pro osoby s exekucí

Každá exekuce je vyústěním dlouhodobého neřešení vašich závazků a slouží jako nástroj pro věřitele, aby z vás prostřednictvím exekutorů dlužnou částku vymohli. Proto se nikdy nevyplácí hrát roli mrtvého brouka a je daleko lepší veškeré záležitosti řešit včas. Když se dostanete ve financích do problémů a nemůžete dostát svým závazkům, snažte se v prvé řadě kontaktovat věřitele a dohodnout se na způsobu řešení, které bude přijatelné pro obě strany. V případě půjček a úvěrů můžete využít možnost refinancování či konsolidace. Rozhodně ale nikdy nečekejte na to, až se vám exekutor zjeví za dveřmi. Věřte, že přichází zpravidla v době, kdy ho nejméně čekáte. Třeba budete zrovna malovat nebo ležet doma s chřipkou. V takových situacích řešit ještě navíc finanční záležitosti určitě není nikomu příjemné. A je tu ještě jedna věc. Jsou-li vaše dluhy již ve stadiu exekučního řízení, zaplatíte tak vysoké sankční poplatky, že původní dlužnou částku třeba až zdvojnásobí. Není to zbytečné? Náklady celé exekuce vás vyjdou podstatně dráž, než kdybyste si sjednali půjčku, všechny dluhy zaplatili a pak ji v pohodě i s úroky splatili. Proto je určitě v exekuci půjčka na místě. Vyřešíte s ní spoustu dílčích problémů, jako je obstavený bankovní účet, exekuční srážky mzdy, refinancování, atd. Pro lidi v exekuci je v nebankovním sektoru k dispozici přímo sekce úvěrů určená zadluženým lidem. Z ní si stačí vybrat jen vhodnou společnost, která bude splňovat vaše představy o půjčce. Chcete-li rovnou celou exekuci vyplatit, můžete zvolit některou z oddlužovacích společností, které se přímo na toto specializují. Nejenže vám poskytnou potřebnou půjčku, kterou celou exekuci zprovodíte ze světa, ale také veškerý právní servis, bez něhož se zdárné ukončení exekučního řízení neobejde. Nebankovní společnosti poskytují lidem v exekuci půjčky za zcela rozdílných podmínek, proto je dobré se nejprve na trhu zorientovat a pomocí online srovnávače půjček si porovnat jejich nabídky.

Rychlá půjčka bez registru i s exekucí

Jestliže máte záznam v registru dlužníků nebo je na vás uvalena exekuce, jen stěží můžete počítat s bankovní půjčkou. Jediným možným řešením je nebankovní sektor, avšak ani zde vám automaticky půjčku neposkytne každá úvěrová společnost. Nejjednodušší podmínky naleznete v oblasti tzv. mikropůjček, což jsou drobné malé úvěry, u kterých ani úvěrové společnosti nekontrolují registry dlužníků a nebo případná exekuce není na závadu. Malá půjčka vám v řádu tisícovky pomůže rychle zaplatit jakýkoli nenadálý výdaj. Takovou půjčku si sjednáte během chvilky jen na internetu, nemusíte skenovat žádné doklady. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde k tomuto účelu slouží rychlý interaktivní formulář. V něm uvedete jen své kontaktní údaje, kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem, který je v provozu ve dne v noci, tudíž je pro vás taková půjčka snadno dostupná v kteroukoli denní či noční dobu. Když je žádost schválena, peníze okamžitě odchází na váš bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti. V každém případě platí, že peněžní prostředky jsou vyplaceny ještě týž den, kdy o půjčku požádáte.

Pokud máte dluhy a chcete si sjednat další půjčku, vše pečlivě uvažte. Nikdy se nezadlužujte nad rámec svých možností, abyste se nestali obětí dluhové spirály.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.