Půjčka pro klienty s registry a exekucí

Exekuce je pořádný balvan, který musíte na sobě vláčet do té doby, dokud celou dlužnou částku nesplatíte. Nechcete ho raději odvalit? Hned se vám bude lépe dýchat. Každá exekuce dokáže život znepříjemnit po všech stránkách. Nejenže vám po exekuční srážkách zbude v peněžence jen pár drobných, ale máte také obstavený bankovní účet či je dále v hrožení veškerý váš majetek. A to bývá až do té doby, pokud nezaplatíte i poměrně tučné náklady exekučního řízení. Přitom si uvědomte, že narůstají každým dnem co dlužíte. Nebylo by lepší celou situaci vyřešit jinak? Je jasné, že vám už nezbývají žádné peníze, ale můžete si sjednat půjčku a celou exekuci jednorázově vyplatit. K tomu účelu slouží právě řada oddlužovacích společností, které jsou připraveny vám nabídnout své služby. Nejenže vám půjčí peníze a zbaví veškerých nepříjemností, ale také poskytnou poměrně rozsáhlý právní servis, který v mnoha případech bývá nezbytný ke zdárnému ukončení celého exekučního řízení. I když je exekucí postižena vaše nemovitost, není žádný problém. I tu můžete použít jako zástavu oproti půjčce. Věřte, že splátkový exekuční kalendář nikam nevede. Je to takové placení bez konce, napřed celý dluh, pak sankce, pak poplatky za exekuci, atd. Tím úplně zbytečně přicházíte o další peníze. Ty dokážete ušetřit, když exekuci vyplatíte. Konec konců i ta půjčka na exekuci vás vyjde nakonec podstatně levněji než obšírné náklady exekučního řízení.

Chci půjčku

Kdo půjčí lidem v exekuci

Máte-li na krku exekuci a přemýšlíte o bankovní půjčce, tak na ni rovnou zapomeňte a smiřte  se s tím, že v bance vám nikdo nepomůže. A už vůbec ne tam, kde máte obstavený bankovní účet. Poradit si musíte jinak. Na úvěrovém trhu existuje nespočet nebankovních společností, které jsou připraveny vám okamžitě pomoci. Dokonce i v tak ožehavé situaci, kdy vám exekutor přešlapuje doma v obýváku, čeká na peníze a brousí si zuby na veškeré zařízení vaší domácnosti. I takovou situaci dokážete hravě zvládnout, pokud si zachováte chladnou hlavu  a začnete hned jednat. Vzhledem k tomu, že je na vás uvalena exekuce, budete mít také záznam v bankovním i nebankovním registru dlužníků. A tomu se musíte právě vyhnout. Proto je nutné vybírat nebankovní půjčku z kategorie půjček bez registru a nebo přímo ze sekce půjček pro lidi v exekuci. Pokud si zvolíte správnou společnost, která je ochotna exekuci akceptovat, půjčku si sjednáte bez problému během chvilky. Záleží ale také samozřejmě na tom, kolik peněz vlastně požadujete. Podle toho vám také společnost nastaví podmínky. Všeobecně se dá konstatovat, že nejjednodušeji si vyřídíte malou půjčku, v řádu jednotek či desítek tisíc korun. S narůstající sumou budou budou podmínky náročnější, což adekvátně odpovídá poskytnutému riziku, kterému je nebankovní společnost vystavena. Vhodnou jistinou je například zástava nemovitosti, ta je samozřejmě adekvátní v případě půjčky v řádu stovek či milionu korun. Je samozřejmé, že za půjčených deset tisíc korun nebudete hned ručit domem v hodnotě několika milionů korun. Existují společnosti, které se zabývají přímo jen výplatou exekucí oproti zástavě, proto musíte pečlivě vybírat tak, abyste zvolili vhodného poskytovatele. S tím vám může velmi dobře pomoci například online srovnávač půjček.

Sjednat půjčku

Půjčky bez registru

Nedostatek financí nejen na vyplacení exekuce, ale i na další provoz domácnosti  a financování nezbytných životních nákladů trápí všechny klienty s exekucí. Proto se může velmi dobře stát, že budete potřebovat půjčit peníze před výplatou a vystačíte si jen s malou drobnou částkou. Nezaplacené složenky na ledničce nepočkají a další odklad jejich splatnosti by jen zvýšil riziko, že vám na bedrech přistane další exekuce. Z toho důvodu je lepší své závazky postupně plnit třeba i za cenu malé půjčky. K tomuto účelu můžete velmi dobře využít například kategorii půjček bez kontroly registru dlužníků, kam zpravidla spadají i malé mikropůjčky, které jsou připraveny vám během chvilky poskytnout chybějící finanční prostředky. Extrémní rychlost tohoto typu půjček je dána zejména tím, že se nikdo nezdržuje kontrolou registru dlužníků či zdlouhavým posuzováním vašich příjmů. Riziko poskytnutého úvěru je dáno jen vyšší úrokovou sazbou a je jen a jen na vás, zda jste ochotni takovou částku akceptovat či nikoli. V určitých případech to je rozumné řešení. Navíc, nikomu nemusíte sdělovat na co peníze potřebujete.

Rychlá půjčka v hotovosti

Žadatelé o půjčku, kteří jsou v exekučním řízení, velmi často při sjednání půjčky narazí na problém v podobě bankovního účtu. Některé společnosti totiž striktně trvají na tom, že vám po schválení úvěru peníze vyplatí jen na váš bankovní účet. Nepomůže ani rodina nebo kamarádi, prostě žadatel o půjčku se musí shodovat s majitelem bankovního konta. Vzhledem k tomu, že lidé v exekuci mají své bankovní účty zablokovány a jsou dočasně omezeny jejich dispoziční práva, je to celkem problém. Avšak i ten se dá vyřešit. Jednoduchou možnost nabízí půjčka bez bankovního účtu. Ta nevyžaduje vlastnictví bankovního účtu a je připravena vám peníze vyplatit okamžitě v hotovosti. Ne, nebojte se, nebudete čekat několik dnů na poštovní složenku. Doba pokročila dnes už všechno probíhá zcela jinak. Jen si pro peníze budete muset zajít do nejbližší trafiky nebo zajet na čerpací stanici. Zde vám je vyplatí přímo v hotovosti obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu z SMSky. Nemusíte se ničím prokazovat, vyplňovat žádnou žádost, vše probíhá naprosto diskrétně. Peníze jsou připraveny k vyzvednutí za stejnou dobu jako kdyby se jednalo o bankovní převod, to znamená, že penězi disponujete ještě týž den, kdy o půjčku požádáte. Takovou půjčku si můžete sjednat kdykoli i během víkendu nebo ve svátek, ve dne v noci, vždy máte peníze okamžitě připraveny k vyzvednutí. Takovou formu půjčky jistě oceníte, obzvlášť jste-li omezeni exekucí.

Půjčku si vždy sjednejte jen u velké renomované nebankovní společnosti, která je pro vás jistotou kvalitních služeb. Peníze získáte za férových podmínek, které jsou podloženy jasnou a transparentní smlouvou.

Komentáře jsou uzavřeny.