Půjčka pro dlužníky ihned vyplacená

Máte dluhy a chcete půjčku? Pak nejste na finančním trhu právě v ideální pozici. I přesto existuje řešení, jak si půjčit peníze. Ono záleží také na tom, jaké dluhy vlastně máte, zda jsou již součástí exekučního řízení nebo jste v insolvenci. Případně, kolik peněz požadujete a jak si představujete splátkový kalendář. Faktorů ovlivňujících schválení půjčky pro dlužníky je mnoho, a tak se řada finančních společností přiklání k individuálnímu posouzení každé žádosti. Ať už potřebujete peníze na cokoli, i jako dlužník máte určité šance na úspěch. Jen musíte vědět, jakou půjčku zvolit a vybírat z vhodné kategorie. Proto určitě nebude od věci, když si nejprve jednotlivé finanční produkty porovnáte pomocí různých online srovnávačů půjček. Zde jednoduše zjistíte nejen samotnou výši úrokové sazby, ale také dobu splatnosti a další poplatky. Některé společnosti nabízí i různé benefity navíc v podobě první půjčky zdarma, odkladu splátek nebo možnost předčasného splacení bez sankce. Zároveň můžete narazit na akční nabídku, která vám přinese lepší podmínky splácení. Pokud sáhnete hned po první půjčce, co vám přijde pod ruku, moc dobře neuděláte. Z toho důvodu vybírejte každou půjčku pečlivě a s rozvahou.

Půjčka pro dlužníky

Máte-li nějaké závazky, které řádně splácíte a nebo jsou případně po splatnosti, pak je pravděpodobně vaše osoba evidována v registru dlužníků. Vzhledem k tomu, že je povinností každé finanční společnosti ověřit si platební schopnost klienta, některé firmy k tomuto účelu využívají registry dlužníků. Jakmile zjistí, že zde máte negativní záznam, žádost o další půjčku vám zamítnou. Na takový problém byste mohli narazit u tradičních bankovních domů nebo jiných finančních společností. Avšak řada nebankovních společností posuzuje žádost o půjčku s přihlédnutím k individuálním okolnostem klienta a jen záznamu v registru nepřikládá žádný podstatný význam. Pokud jste tedy v pozici dlužníka, musíte tedy pro sjednání půjčky nejprve nalézt takovou společnost, která je ochotna tento fakt akceptovat.

Chci půjčku

Krátkodobé půjčky pro dlužníky

I jako dlužník máte možnost neomezené výše úvěru. Půjčit si můžete jen tisícovku do další výplaty nebo desítky tisíc na zaplacení dlužné částky, složenek nebo vyplacení exekuce. Výši úvěru samozřejmě odpovídá doba splatnosti a celkové poplatky za půjčku. Riziko poskytnutí krátkodobé půjčky se splatností do jednoho měsíce je na druhou stranu vyváženo vyšší úrokovou sazbou. Ale u takové půjčky nemusíte nic dokládat, odpadá jakákoli administrativa a nikdo se vás neptá, na co peníze využijete.

Půjčka vyplacená ihned

Malé půjčky s krátkou dobou splatnosti si snadno vyřídíte jen v prostředí internetu, takže nemusíte kvůli každé tisícovce chodit na kamennou pobočku společnosti. Žádost podáte jednoduše online na webových stránkách poskytovatele, zadáte své identifikační údaje a vaše požadavky na půjčku. Jakmile formulář odešlete, okamžitě projde schvalovacím procesem, který probíhá pomocí plně automatiovaného systému. Obratem jste informováni o jeho výsledku a na váš mobilní telefon přijde krátká SMS zpráva s kódem. Ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj skutečný zájem o půjčku. Následně poté je půjčka ihned vyplacena buď převedením na bankovní účet a nebo výplatou v hotovosti. Obě alternativy jsou poměrně rychlé a peníze držíte v ruce ještě týž den, kdy o půjčku požádáte. Půjčku si dokážete sjednat, i když právě nedisponujete bankovním účtem a hotovost si můžete vyzvednout v nejbližší trafice nebo na čerpací stanici. Krátkodobá půjčka tak spolehlivě vyřeší jakýkoli nenadálý výdaj.

Půjčka pro dlužníky se zárukou

Pokud potřebujete vyšší finanční obnos, ani v tomto případě vám jako dlužníkovi nejsou brány úvěrů zcela uzavřeny. Půjčit si můžete i stovky tisíc třeba na vyplacení exekuce či jiné záležitosti. Ovšem u tak vysoké půjčky bude společnost vyžadovat odpovídající záruky splacení. Ty mohou mít různou podobu. Jednak může za půjčku ručit další osoba jako spolužadatel a nebo lze zastavit majetek. Přitom nemovitost nemusí být ani ve vašem výlučném vlastnictví, stačí když budete mít písemný souhlas k tomu, že daná nemovitost bude sloužit pro účely poskytnutí úvěru. Pokud bude půjčka podložena přiměřenou zárukou, může vám společnost nabídnout lepší podmínky splácení a optimální úrokovou sazbu. Některé společnosti navíc požadují potvrzení o příjmech, jiné posuzují žádost zcela individuálně. I velkou půjčku si jednoduše sjednáte na internetu a po schválení jsou peníze převedeny na bankovní účet.

Půjčku si vždy sjednejte u velké renomované společnosti s dlouhou dobou působnosti na trhu. Jedině tak máte záruku kvalitních služeb. Půjčky pro dlužníky lze čerpat i od soukromých investorů, avšak v tomto případě buďte velmi opatrní a nejprve si poskytovatele řádně ověřte.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.