Půjčka přes internet pro dlužníky

S narůstajícími dluhy přímo úměrně narůstá i potřeba dalších finančních prostředků. Lidé si zoufale berou jednu půjčku za druhou, aby zachránili co se dá. Tím se pomalu ale jistě utápí v neustálém kolotoči půjček a úvěrů, z nichž pak není jediné východisko než osobní bankrot. Pokud také patříte mezi dlužníky a už vám nikde nechtějí dát další půjčku, pak se zkuste zamyslet nad tím, proč tomu tak je. Současně je třeba říci, že nelze všechny dlužníky házet do jednoho pytle. Jsou lidé, kteří se snaží plnit své závazky včas, ale shodou životních okolností a událostí se jim to zkrátka nedaří. Znenadání přijdou o práci, onemocní, rozejdou se s partnerem a postupně začnou narůstat problémy s tím spojené. Na druhou stranu existují jedinci, kteří se zásadně svým závazkům vyhýbají, vytloukají půjčku půjčkou a jsou spokojeni, jak neustále žijí na dluh. Možná jim to takto nějakou chvíli funguje, ale jakmile kotel půjček přeteče, nastane řádná potopa. Proto se úvěrové společnosti snaží své klienty ochránit před dluhovou pastí a žádosti o půjčku posuzují i z hlediska schopnosti půjčku splácet. Pokud například náhledem do registru zjistí, že jedna exekuce stíhá druhou, jste zadluženi až po uši a ani náhodou ze svých příjmů nedokážete hradit ani stávající dluhy, pak vám ve vašem vlastním zájmu půjčku zamítnou. Naopak se vstřícným přístupem můžete počítat, pokud sice máte dluhy, ale pořád je dokážete ukočírovat a hlavně platit. Takoví žadatelé mají pořád šanci na úspěšné schválení úvěrové žádosti.

Chci půjčku

Půjčka pro dlužníky

Jako dlužník nemáte na úvěrovém trhu právě nejlepší postavení. Řada peněžních ústavů vyžaduje přímo precizní platební morálku, jakoukoli absenci dluhů a příjmy v dostatečné výši adekvátní výše úvěru. Případně je sice možno za půjčku ručit nemovitostí, avšak další nesplacené závazky úspěšné schválení žádosti podstatně snižují. Zejména banky důsledně dodržují své interní předpisy, které naprosto vylučují, aby byla půjčka poskytnuta lidem v exekuci nebo insolvenci. Ani jen záznam v registru dlužníků nezvyšuje vaši důvěryhodnost a to i přesto, že máte veškeré své závazky již uhrazeny. Spíš naopak, dokáže vám snížit bonitu natolik, že prostě na půjčku nedosáhnete i kdybyste se snažili sebevíc. Pro zadlužené jedince je daleko příznivější situace v nebankovním sektoru, proto je možná i zbytečné v bance ztrácet čas.

Nebankovní půjčka pro každého

Nebankovní poskytovatelé půjček jsou ke svým klientům více přívětivější a snaží se jim pomoci v jakékoli nenadálé finanční tísni. Proto striktně nedodržují žádné předem dané normy, ale spíš přihlíží k individuální situaci každého klienta. Dle toho, v jaké situaci se právě nacházíte, můžete zvolit rovněž vhodný typ půjčky. Pokud požádáte o výpis z registru dlužníků a ten je dokladem toho, že jste v něm neustále vedeni, pak je jistě vhodné zvolit půjčku bez kontroly registru dlužníků. Existují totiž nebankovní společnosti, které případnému záznamu nepřikládají žádný podstatný význam, obzvlášť, když za půjčku můžete poskytnout i další záruky splacení. A to buď v podobě ručitele nebo zástavy nemovitosti. Konkrétní podmínky půjčky jsou samozřejmě přizpůsobeny i výši konkrétní půjčky. Je samozřejmé, že za půjčku cca tisíc korun nebudete hned ručit domem v hodnotě několika milionu korun. Riziko malých půjček je zpravidla vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti, která se pohybuje od několika dní až po jeden měsíc. Nebankovní společnosti při žádosti o půjčku také nevyžadují dokládání vašich příjmů tak jak je to nutné u tradičních bankovních domů. Některé společnosti jsou schopny akceptovat i příjmy z brigády, výplatu sociálních dávek, mateřské, rodičovského příspěvku, důchodu, stipendia, atd. Tím pádem  se nebankovní půjčka stává snadno dostupná téměř pro každého. Navíc nemusíte ani uvádět účel použití peněžních prostředků, tudíž penězi z půjčky hravě poplatíte co je třeba a v pohodě zvládnete i krizový rozpočet před výplatou.

Sjednat půjčku

Rychlá online půjčka

Nebankovní společnosti se snaží co nejvíce přiblížit svým klientům, a z toho důvodu poskytují služby převážně na internetu. Jelikož téměř každý má už internet i v mobilu, je lidem neustále k dispozici. Díky němu si sjednáte rychlou online půjčku jedna dvě a dokonce i jako dlužník. Pokud si vystačíte jen s několika desítkami tisíc korun, budete mít peníze za pár minut na účtu. Určitě bude dobré zvolit půjčku bez registru, která se zbytečně nezdržuje lustrováním klienta v centrálním registru klientských informací. Žádost o půjčku podáte na webových stránkách poskytovatele, zde vyplníte jen krátký formulář, v něm uvedete své jméno, příjmení, telefonní číslo, emailovou adresu a posuvníkem na webu si nastavíte kolik a na jak dlouhou dobu chcete půjčit. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste neprodleně informováni o jeho výsledku. Je-li vám půjčka přiklepnuta, peníze ihned do pár minut odchází na bankovní účet. Přitom nemusíte skenovat žádné doklady ani mít ručitele. Celý schvalovací proces půjčky probíhá jen rychlou elektronickou cestou, takže půjčku si vyřídíte kdekoli, kde se můžete připojit k internetu. Třeba i v parku na lavičce, za předpokladu, že máte mobilní telefon s připojením k internetové síti. Okamžitá online půjčka je skutečně opravdovým pomocníkem v nouzi na níž se můžete kdykoli spolehnout.

Půjčka přes internet je snadno dostupná 24 hodin denně 7 dní v týdnu i ve svátek. Některé společnosti půjčku vyplácí v hotovosti bez nutnosti bankovního účtu, tudíž ji mohou využít i klienti, kteří například z důvodu exekuce mají momentálně pozastavena dispoziční práva ke svému běžnému účtu.

 

Komentáře jsou uzavřeny.