Půjčka po rozchodu s přítelem

Nastali ve vašem životě zásadní změny? Rozešli jste se s partnerem, hledáte novou práci, bydlení či obojí? Takové změny si žádají dostatek financí. Pokud nemáte nic našetřeno, nebo na bankovním kontě zbývá jen velmi málo, pak by jistě půjčka přišla vhod. Ta pokryje všechny nutné výdaje a vy můžete bez problému vstoupit do další etapy svého života. Máte-li v současné době život naruby a hlavním důvodem je rozchod s partnerem, pak nevěšte hlavu a pusťte se s plnou vervou do nových zítřků. Pokud vám to spolu neklapalo již delší čas, pak jistě víte sami nejlépe, že rozchod už byl jen otázkou času. Někdy je to možná lepší, než se celý život trápit. Vždyť sami nevíte, co dalšího vám osud připraví. Vezměte to i z té praktické stránky. Rozchod s partnerem je určitě v mnoha směrech jednodušší než podávat žádost o rozvod. Pokud jste nebyli manželé, vyhnete se tak zbytečnému soudnímu projednávání a spoustě papírování. Když se dokážete dohodnout i na praktických věcech, co se týče majetku, bydlení, případně společných úspor či bankovního účtu, máte to hlavní vyřešeno. Otázka je, nakolik se konkrétně vás dotkne rozchod ze společné domácnosti. Zůstane vám bydlení nebo budete muset na čas do podnájmu? Můžete i dál vykonávat svoji práci nebo budete muset hledat jiný zdroj příjmu? Na první pohled to možná vypadá jako neřešitelné dilema, ale věřte, že všechno jde v pohodě zvládnout. Ujasněte si v klidu a s čistou hlavou svoji situaci a popřemýšlejte o vhodné finanční půjčce, jenž vám v samostatných začátcích jistě hodně pomůže.

Chci půjčku

Půjčka v bance

Budete-li přemýšlet o finanční půjčce, pak nejprve promyslete, co budete chtít půjčenými penězi financovat. Půjde o půjčku na bydlení nebo jen drobný spotřebitelský úvěr? A nebo vám stačí půjčit si jen pár tisícovek do další výplaty a vše ostatní v pohodě zvládnete? Chcete-li si vzít klasickou hypotéku nebo úvěr na bydlení, je možná lepší poohlédnout se po bankovním úvěrovém produktu, který má u dlouhodobých půjček celou řadu předností. Avšak i chybějících pár tisícovek hravě pokryjete díky kreditní kartě, ovšem za předpokladu, že nějakou vlastníte. U bankovní půjčky ale nezapomínejte na fakt, že schválení úvěru se řídí striktními bankovními předpisy, kterým není jen tak snadné vyhovět. Z toho důvodu řada neúspěšných žadatelů odchází k nebankovní konkurenci, kde jsou k žadatelům více tolerantní. Máte-li záznam v registru dlužníků či z pohledu banky nedostatečné příjmy, nedosáhnete ani na hypotéku natož na jakýkoli jiný úvěr v bance. Avšak kvůli neúspěchu v bance nemusíte hned ztrácet naději na půjčku, ale daleko efektivnější bude, když se porozhlédnete po nebankovním trhu.

Nebankovní půjčka pro každého

Nebankovní sektor nemá pro bonitu svých klientů tak vysoké nároky jako je tomu v bance, a to je i důvod, proč na bankovní půjčku bez problému dosáhne široký okruh žadatelů. U nebankovních subjektů si můžete půjčit kolik chcete, výše půjčky není nijak omezena. Můžete si půjčit třeba jenom chybějící pětistovku do výplaty stejně jako sjednat úvěr v řádu několika desítek či stovek tisíc korun. Je však samozřejmé, že podle výše požadované sumy se budou odvíjet i podmínky splácení. Všeobecně se dá říci, že nejjednodušeji vyřídíte malou nebankovní půjčku, jejíž doménou jsou tzv. mikropůjčky. Takovou drobnou půjčku si totiž snadno sjednáte jen v prostředí internetu, nemusíte nikam na pobočku a vyplňovat stohy papírů. Nebankovní společnosti zpravidla ani nepožadují potvrzení o příjmu ze zaměstnání a vystačí si jen s informací o vašich pravidelných měsíčních příjmech. Ty mohou mít podobu výplaty podpory v nezaměstnanosti, mateřské, důchodu, sociálních dávek, stipendia, apod. Nebankovní společnosti jsou ochotny tolerovat i vaši případnou evidenci v registru dlužníků.

Sjednat půjčku

Půjčka vyplacená ihned

Máte-li za sebou rozchod s přítelem pak jistě není peněz nazbyt. Pokud jste se ocitli náhle téměř bez peněžních prostředků, pak není problém, abyste takovou situaci co nejlépe zvládli ke svému prospěchu. A dokonce je úplně jedno, zda je všední den, víkend nebo svátek. Malou drobnou půjčku si můžete sjednat kdykoli, ve dne v noci. Potřebujete k tomu jen připojení k internetové síti a mobilní telefon. Vše ostatní hravě zvládnete za několik málo minut. Žádost o nebankovní půjčku podáte přímo na webu dané úvěrové společnosti, kde je k tomuto účelu již pro vás předem připravený formulář. Ten vyplníte, do příslušné kolonky zadáte jen své jméno, příjmení, emailovou adresu a telefonní číslo. Posuvníkem na webu si nastavíte kolik peněz požadujete a dobu splatnosti. Jakmile kliknete na tlačítko odeslat, pak vaše žádost projde okamžitým schvalovacím procesem, o jehož výsledku jste informováni. Je-li výsledek kladný, pak na svůj mobilní telefon obdržíte SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Tímto způsobem si můžete nechat peníze i předschválit a o jejich výplatu požádáte teprve až tehdy, až budete peníze skutečně potřebovat. Takže vidíte sami, že na nebankovní půjčku se můžete kdykoli spolehnout. Peníze jsou vám ihned převedeny na bankovní konto nebo vyplaceny v hotovosti jednou z alternativních metod. Ty zahrnují výplatu na platebním terminálu třeba v trafice nebo na čerpací stanici. Prostě ani rozchod s partnerem vás nemůže zaskočit.

Půjčku si sjednejte vždy u certifikované finanční společnosti, která půjčuje na základě transparentní smlouvy a s férovými podmínkami. Za půjčku nikdy neplaťte poplatky předem.

Komentáře jsou uzavřeny.