Půjčka online bez příjmu

Nemáte jak doložit svůj příjem a nikde vám nechtějí schválit půjčku? Jste v exekuci nebo insolvenci? Pak to s výběrem vhodné půjčky nemáte jen tak jednoduché, ale vězte, že nic není nemožné. V prvé řadě se musíte správně zorientovat na finančním trhu a především vybrat ten správný úvěrový produkt. Pokud vám banka z důvodu nedostatečného příjmu žádost o půjčku zamítne, nevěšte hlavu. Pořád existují možnosti, jak si poradit. Nebankovní společnosti nabízí stejně solidní služby jako tradiční bankovní domy, jen za zcela jiných podmínek. Nebazírují tolik na administrativě a nepodmiňují vyřízení žádosti o úvěr dokládáním různých potvrzení. Nebankovní půjčku si vyřídíte rychle jen na internetu, nemusíte kvůli tomu ani na pobočku a zbytečně ztrácet svůj čas. Navíc, kromě doložení příjmu, banky rovněž nahlíží do registru dlužníků, takže pokud máte nějaké další nesplacené závazky, jen stěží vám banka půjčku přiklepne. Chcete-li peníze opravdu rychle, využijte efektivní služby online půjčky, která vám pomůže v jakékoli finanční tísni.

Půjčka bez papírování

Online půjčka je typickým úvěrovým produktem nebankovních společností, které se snaží pružně reagovat na potřeby svých klientů. Zákazníci ve většině případů upřednostňují rychlost vyřízení a okamžité vyplacení peněžních prostředků. A právě tomuto požadavku se se snaží soukromé firmy vyhovět. Je jim zcela jasné, že složité vyřizování na pobočce, vyplňování nekonečných formulářů, shánění různých potvrzení odradí každého žadatele o půjčku. Z toho důvodu jsou k dispozici v prostředí internetu, které je v dnešní elektronické době nejblíže svým zákazníkům. Vždyť internet je už prakticky součástí každého chytrého telefonu a téměř každé domácnosti. Proto není nejmenší problém sjednat si půjčku v klidu doma, kde na vás nikdo nespěchá a vše si můžete řádně promyslet.

Požádat o půjčku

Online žádost o půjčku

Online půjčku si vyřídíte jedna dvě, nepotřebujete nic víc než připojení k internetové síti a mobilní telefon. Žádost podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde je k tomuto účelu již předem připravený formulář, který stačí jen vyplnit. Zadáte jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu. Posuvníkem na webu si navolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouhou dobu. Žádost odešlete a o její zpracování se dále postará plně automatizovaný systém. Ten pracuje ve dne v noci, tudíž není žádný problém sjednat si půjčku třeba i v sobotu o půlnoci. Během několika minut jste informováni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, peníze ihned odchází na bankovní účet a nebo jsou vyplaceny v hotovosti.

Půjčka v hotovosti na ruku

Ani v případě vyplacení peněz v hotovosti není nutno čekat na poštovní poukázku, doba pokročila, a proto některé společnosti používají i různé alternativní metody. Třeba si můžete pro peníze zajet na čerpací stanici nebo si zajdete do trafiky na rohu, co si běžně kupujete noviny. Peníze máte připraveny k vyzvednutí stejně rychle jako kdyby se jednalo o bankovní převod, takže nikde není žádná časová prodleva. Půjčku vám vyplatí v hotovosti na platebním terminálu jen na základě elektronického kódu, nemusíte předkládat žádné doklady, takže vy zůstáváte v úplné anonymitě. Dokonce ani obsluha na pokladně netuší, že vám vyplácí peníze z půjčky, tudíž diskrétnost je absolutně zaručena.

Půjčka bez příjmu a bez registru

Nebankovní půjčka vám nabízí neomezené možnosti a můžete si sjednat úvěr v jakékoli výši. Je úplně jedno, zda žádáte jen o chybějící pětistovku do výplaty a nebo požadujete úvěr v desítkách či stovkách tisíc, který chcete využít třeba na rekonstrukci bydlení, pořízení automobilu, vyplacení exekuce nebo jen uhrazení jiných dluhů. Ve všech případech je možno celou půjčku vyřídit online. Je samozřejmé, že podle výše úvěru se také odvíjí podmínky, za kterých je půjčka vyplacena. Nejjednodušší situace je u malých drobných půjček, tzv. mikroúvěrů, kde nemusíte nikým ani ničím ručit. Některé společnosti maximálně nahlíží do registru dlužníků, aby si ověřily platební schopnost žadatele a zda nemá žádné neuhrazené závazky. V případě malých částek není nutno dokládat potvrzení ze zaměstnání a vždy společnost přihlíží k individuálním okolnostem každého klienta. U velkých půjček ovšem společnosti vyžadují vyšší záruky splacení, a i přesto si takovou půjčku sjednáte jen elektronickou cestou. Veškerá komunikace mezi vámi může proběhnout jen prostřednictvím emailu nebo telefonu. Zástava nemovitosti nebo ručení další osobou jako spolužadatelem o půjčku je plně dostačující zárukou splacení úvěru. Pokud je firmě doložíte, nemusí pak požadovat potvrzení o vašich příjmech a případný záznam v registru dlužníků není překážkou na cestě k půjčce. Naopak, hodnotný majetek dokáže vaši bonitu podstatně zvýšit natolik, že vám společnost nabídne třeba lepší úrokovou sazbu a příjemnější podmínky splácení. Například získáte možnost předčasného splacení úvěru bez poplatku, možnost mimořádné splátky bez sankce nebo třeba odklad splátek na určitou dobu.

Vzhledem k tomu, že u půjčky bez příjmu nemusíte dokládat žádné potvrzení ze zaměstnání, stává se tak tento úvěrový produkt snadno dostupný pro nezaměstnané, matky na mateřské, studenty, začínající podnikatele nebo důchodce. Ti všichni často mají problém z hlediska svých příjmů získat úvěr od banky, jelikož jsou zařazení do kategorie problémových klientů, jimž banky velmi nerady půjčují. Online půjčku můžete využít v jakékoli nenadálé finanční tísni, k dispozici je 24 hodin denně včetně víkendu.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.