Půjčka na vyplacení exekucí

Zaskočila vás exekuce? Máte několik exekucí najednou a nevíte, kterou splatit dřív? Pokud už jsou dluhy ve fázi exekučního řízení, je to těžké. Pak už nezbývá nic jiného, než dluhy zaplatit, pokud nechcete přijít o veškerý svůj majetek. Navíc vám exekuce původní dlužnou částku pěkně navýší o poměrně vysoké náklady celého exekučního řízení. Jestliže se rozhodnete pro splátkový kalendář, mnoho si nepomůžete. Úroky z prodlení se budou neustále navyšovat až do vašeho konečného zaplacení. Bohužel jsou lidé, kteří nemají jen jednu exekuci ale hned několik. Místo aby finanční problémy v minulosti řešili, stáhli se do pozice mrtvého brouka a pak je exekuce zasáhla jako blesk z čistého nebe. Věřte, že věřitelé se vždy přihlásí o slovo, dříve nebo později na vás uhodí a exekutor se znenadání objeví za vašimi dveřmi. Taková situace si pak žádá opravdu akční řešení, pokud nechcete přijít o veškerý svůj majetek. Ptáte se, kde ale vzít peníze, když je nemáte? Nikdo z rodiny či okruhu přátel vám nepůjčí? Nemusíte zoufat, pořád máte šanci uchopit situaci pevně do svých rukou a začít jednat. Můžete si sjednat půjčku a všechny exekuce rázem vyplatit. Možná jste to už zkoušeli, ale neuspěli? Pak jste asi zvolili špatnou finanční společnost. Pořád tu je někdo, kdo vám může půjčit.

Chci půjčit

Jak vyplatit několik exekucí najednou?

Exekuce je poměrně nepříjemná záležitost, obzvlášť v případě, kdy máte několik nesplacených závazků, které postupem času přerostou ne v jednu, ale několik exekucí najednou. Pokud už jsou finanční problémy až takto daleko, nesplacené dluhy se vám tedy pěkně prodraží. S tím už musíte dopředu počítat. Bohužel minulost nezměníte, jednat musíte teď, ale pořád tu je šance, že se svých dluhů zbavíte jednou provždy a pro příště si dáte větší pozor. Každá exekuce si žádá pohotové akční řešení, pamatujte, že každým dnem dlužná částka narůstá. Abyste se všech těchto problémů zbavili, musíte všechny exekuce okamžitě zaplatit včetně celých nákladů exekučního řízení. K tomuto účelu slouží řada tzv. oddlužovacích společností, které jsou připraveny vám nejen poskytnout potřebnout sumu peněz, ale také veškerý právní servis spojený se zdárným ukončením exekučního řízení. Pokud budete chtít, mohou celou nepříjemnou záležitost vyřídit za vás, vy jen dodáte potřebné podklady pro jednání a podepíšete plnou moc. Půjčka na vyplacení exekuce zpravidla však vyžaduje záruky splacení, ty se samozřejmě odvíjí od výše vypůjčené částky. U sumy v řádu sta tisíc či milionu korun můžete ručit nejlépe nemovitostí, dokonce je možno ručit i domem nebo bytem, který je součástí exekučního řízení. V takovém případě oddlužovací společnost nejprve exekuci vyplatí, aby uvolnila váš majetek, který bude dál sloužit jako záruka splacení dané půjčky. Podmínky sjednání dané půjčky jsou pak většinou stanoveny dle individuálních možností klienta.

Sjednat půjčku

Rychlá půjčka na exekuci

Jak už bylo řečeno, chcete-li si sjednat půjčku, kterou byste rychle vyplatili exekuci, čas hraje proti vám. Proto potřebujete půjčku vyřízenou rychle bez jakýchkoli průtahů. Kde ji najít? V bance rozhodně ne, tam ji nehledejte. Bankovní domy zadluženým lidem a už vůbec ne lidem s exekucí na krku půjčky neposkytují. Důvodem je jejich evidence v registru dlužníků, kde nulový záznam je jednou z podmínek pro bankovní půjčku. Jako člověk v exekuci ji samozřejmě nedokážete naplnit, a proto vám ani nemůže být poskytnuta bankovní půjčka. Avšak banky nejsou jedinou institucí, které poskytují lidem půjčky. Na trhu je nespočet nebankovních společností, které půjčí i lidem v exekuci. Samozřejmě, že každá z nich za rozdílných podmínek. Pokud si vystačíte jen s malou půjčkou, pak můžete zkusit nebankovní půjčku z kategorie půjček bez registru, která nevyžaduje kontrolu registru dlužníků. Riziko takto poskytnutého úvěru vyváží naopak nebankovní společnost vyšší úrokovou sazbou a nebo informací o vašich příjmech, případně u půjčky v řádu sta tisíc můžete ručit další osobou jako spolužadatelem. Záleží tedy na vašich individuálních možnostech a potřebách. Nebankovní půjčky vždy nabízí potřebný prostor k vyjednávání, a tak se dá říci, že nic není nemožné.

Okamžitá online půjčka

Doménou nebankovních společností jsou zejména okamžité online půjčky, které jsou určeny pro všechny žadatele v nenadálé časové tísni. A taková půjčka se vám právě může hodit i v případě, že vám exekutor přešlapuje doma v obýváku a brousí si zuby na veškerý váš majetek. Pokud byl rychlejší než vy a stačil vám už rovnou zablokovat účet v bance, i zde se nabízí okamžité řešení. Existují totiž nebankovní společnosti, které ke sjednání půjčky nevyžadují bezpodmínečně vlastnictví bankovního účtu a půjčku vám vyplatí rovnou v hotovosti. Pokud už půjčenou částkou nedokážete všechny své exekuce zaplatit, alespoň tak máte jistotu, že nezůstanete bez prostředků. Hotovost vám totiž vyplatí hned, jakmile vám žádost schválí. Dávno pryč jsou doby, kdy jste museli čekat na poštovní poukázku nebo byli omezeni otevírací dobou pobočky. Pro peníze si skočíte vedle do trafiky a nebo zajedete na čerpací stanici. V obou případech vám hotovost předá přímo do ruky obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického kódu z SMS zprávy, kterou jste obdrželi na svůj mobilní telefon. Nemusíte se nikomu prokazovat a nic vyplňovat, vše probíhá naprosto diskrétně.

Půjčka na vyplacení exekucí je zpravidla jedinou možností, jak se zbavit nepříjemného problému. I když jsou pro žadatele o půjčku možnosti značně omezené, přesto lze nalézt adekvátní řešení.

 

Komentáře jsou uzavřeny.