Půjčka na vyplacení exekuce bez zástavy

Nezvládáte splácet svoje půjčky, případně se dluhy nezabýváte vůbec? V tom případě je pro vás exekuce reálnou hrozbou. Je jen otázka času, kdy věřitelům dojde trpělivost a začnou se naléhavě domáhat svých peněz. Přitom je úplně jedno, zda jste se do problému dostali díky nějaké nezaplacené složence či jiné pohledávce a nebo vám nezbývá na pravidelné splátky úvěru. V současné době existuje mnoho lidí, kteří mají na svém kontě i čtyři a více exekucí. Někdy za to může případné nedopatření, ale ve většině případů vlastní nespolehlivost. I když je tedy na vás uvalena exekuce, nemusí to hned automaticky znamenat, že jste chronický neplatič. Možná, že vám už exekutor zablokoval účet v bance, nebo vás postihla exekuce na plat, nebo vám exekutor vyhrožuje zabavením majetku. Ať už je exekuční řízení v jakékoli fázi, pořád lze problém řešit, aniž byste přišli o vlastní střechu nad hlavou. Vzít si půjčku a celou exekuci vyplatit, je účinnou formou, jak se opět vrátit do životní rovnováhy.

Půjčka pro lidi s exekucí

Máte-li exekuční příkaz v ruce, sehnat půjčku sice není nic jednoduchého, ale není to přímo nemožné. Jen musíte vědět, jak na to. Půjdete-li rovnou do banky, třeba tam co máte vedený účet, kladné odezvy se asi nedočkáte. Je to zcela zbytečná námaha, bankovní instituce lidem s exekucí zpravidla nepůjčují, jelikož tento fakt jim mnohonásobně snižuje jejich bonitu. Pokud se vydáte rovnou ke konkurenci v podobě nebankovní společností, ani zde to automaticky neznamená, že vám vyhoví. I pro ně spadáte mezi značně problémové  klienty a toto riziko musí být na druhou stranu něčím vyváženo. Avšak oproti bance vám nabízí možnost poskytnutí úvěru na základě zástavy. Dostatečnou zárukou tak může být nejen zástava nemovitosti, ale i ručení třetí osobou. Jenomže ne každý může takové záruky poskytnout. Avšak i na tyto situace pamatují některé úvěrové společnosti a svým klientům nabízí možnost vyplacení exekuce bez zástavy.

Požádat o půjčku

Půjčka na exekuci bez zástavy

Jestliže nemáte nikoho, kdo by byl ochotný se za vás zaručit (musí se jednat o osobu s dostatečným příjmem na niž není vydán exekuční příkaz) a nemáte ani žádný majetek (nemusí se vždy jednat jen o majetek ve vašem výlučném vlastnictví), pak se můžete po půjčce poohlédnout v speciální sekci nebankovních půjček nabízených pod názvem “půjčka na vyplacení exekuce bez zástavy”. Zde jsou nabízeny finanční produkty určené prioritně k tomuto účelu a za specifických podmínek. Každá žádost je posuzována na základě individuálních kritérií. Není rozhodující vaše finanční minulost či případný záznam v registru dlužníků, ale spíš skutečnost, jaká je výše vašeho pravidelného měsíčního příjmu. Pokud dosahuje požadované hranice, pak ji lze považovat za dostatečnou jistinu splacení celé půjčky.

Za pravidelný příjem lze považovat jakoukoli výplatu ze zaměstnání či doložitelné příjmy z podnikání. V případě seniorů je možno doložit důchodový výměr, který ovšem musí dosahovat určité výše. Stejně tak pro matky na mateřské dovolené je postačující odpovídající částka peněžité pomoci v mateřství. Každá žádost o půjčku na vyplacení exekuce bez zástavy je posuzována na základě individuálního posouzení vaší schopnosti půjčku splácet. Záleží především na tom, jak vysoká částka je předmětem exekuce a jak vysoké jsou vaše příjmy. Úvěrová společnost chce mít samozřejmě jistotu, že budete schopni v budoucnu poskytnutý úvěr zaplatit. V některých případech lze splacení půjčky podložit zárukou.

Vyplacení exekuce

Mnoho klientů nebankovních společností je  natolik předluženo, že musí čelit nejen jedné exekuci, ale dokonce několika. V takovém případě je jistě na místě oslovit firmu, která se řešením exekucí přímo zabývá. Nejenže vám poskytnou potřebnou půjčku na vyplacení exekuce, ale také nezbytný právní servis, který je součástí každého exekučního řízení. Firma vás může zastupovat nejen při všech úředních záležitostech, ale také při jednání s věřiteli a tím pádem je může přesvědčit o větší vstřícnosti vůči vám jako dlužníkovi. Máte-li dluhů více, proběhne určitá konsolidace a všechny vaše závazky se sloučí do jednoho. Pokud je vám půjčka schválena, poskytnuté peněžní prostředky jsou převedeny přímo na účet exekutorského úřadu. Tím je vaše exekuce vyřešena a dále budete splácet jednu půjčku v pravidelných měsíčních splátkách za podmínek, jež jste si vyjednali.

Půjčkou na vyplacení exekuce především ochráníte svůj majetek, který má zpravidla mnohonásobně větší hodnotu, než za kterou by byl prodán v případné dražbě. Můžete nadále volně disponovat svým bankovním účtem a zaměstnavatel vám zaplatí výplatu v plné výši. Z toho důvodu lze půjčku na vyplacení exekuce považovat za velmi efektivní řešení.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.