Půjčka na vyplacení dluhů

Máte dluhy a nevíte, jak je řešit? Chodí vám jedna upomínka za druhou a vy jen čekáte až věřitelům dojde trpělivost a spadnete do exekuce? A nebo už máte v bance zablokované konto, v zaměstnání je uvalena exekuce na mzdu a hrozí vám, že přijdete o veškerý svůj majetek? Jak z toho ven? I když taková situace určitě není příjemná, pořád existuje šance na záchranu. Pomoci vám může půjčka na vyplacení dluhu. Ta vám umožní půjčit si potřebnou finanční částku a stávající dluhy a závazky rychle zaplatit. Sice se tím nezbavíte dluhové zátěže natrvalo, ale získáte v prvé řadě možnost postupně splácet všechny svoje závazky v pravidelných splátkách jen jedné jediné půjčky. Věřitelé vám dají pokoj, exekutor vám ponechá majetek a vy budete mít konečně klid.

Potřebujete vyplatit dluhy?

Půjčka na dluhy je určena v prvé řadě těm klientům, kteří se dostali do problémů při splácení svých předchozích finančních závazků. Takovou půjčku ovšem nehledejte u bankovních domů. Banky jsou všeobecně při posuzování žádosti o půjčku poměrně náročné a zadluženým lidem půjčku neposkytují. Jedinou možností jsou renomované nebankovní společnosti nebo půjčky ze soukromých zdrojů. Zde jsou k žadatelům více tolerantní a mají pochopení pro jejich svízelnou situaci.

Nebankovní půjčka na dluhy

Pokud ve vašem domácím rozpočtu převažují výdaje nad příjmy, je potřeba začít finance ihned řešit. Tím, že přestanete dluhy splácet si příliš mnoho nepomůžete. Dlužná částka bude dál narůstat o další sankce a úroky z prodlení, což nakonec vyústí v tolik obávanou exekuci. Naopak půjčka na dluhy vám pomůže situaci řešit. Nově získanými peněžními prostředky zaplatíte všechny svoje závazky a dál budete pokračovat ve splácení jen jedné půjčky. Výše úvěru není nijak omezená, dokonce je možné i novou půjčku navýšit o potřebnou částku.

Chci půjčku

Půjčka se zástavou

Půjčka na dluhy je určena všem osobám starším 18-ti let a tudíž každý má možnost s její pomocí řešit naléhavou finanční situaci. Aby vám byla ale půjčka na dluhy vyplacena, musíte být schopni poskytnout dostatečné záruky splacení. Jednou z možných forem je například zástava nemovitosti nebo ručení třetí osobou jako spolužadatalem. Samozřejmě, že podmínky se odvíjí nejen od samotné výše úvěru, ale záleží také na vašich individuálních možnostech. Jednoduše řečeno, čím větší záruky návratnosti investic nebankovní společnosti poskytnete, tím lepší vám nabídne úrokovou sazbu.

Pokud se rozhodnete za vypůjčenou částku ručit nemovitostí, pak se bude zřejmě jednat o úvěr v řádu několika desítek či stovek tisíc. I zde se vám nabízí řada alternativ. Zastavit můžete jakoukoli nemovitost (dům, byt, pozemek, chatu,), která ani nemusí být ve vašem výlučném vlastnictví. Stačí když budete mít písemný souhlas majitele, že daný objekt bude sloužit pro účely úvěru. Půjčka, která je podložena zárukou nemovitosti je dostupná prakticky pro každého. Úvěrová společnost nenahlíží do registru dlužníků, neposuzuje vaše příjmy a zpravidla vám půjčí do 60 % hodnoty nemovitosti. Žádost o půjčku se zástavou nemovitosti jste schopni si vyřídit jen v prostředí internetu. Stačí jen podat rychlou online žádost, vyčkat pár minut na schválení a následně doložit veškeré dokumenty týkající se zastavovaného objektu – list vlastnictví, odhad nemovitosti. Pokud nemáte aktuální odhad nemovitosti, některé společnosti si toto na základě vašich informací zajistí sami. Veškeré dokumenty lze zaslat elektronicky, případně poštou. Po jejich kompletním dodání je půjčka ihned vyřízena a peníze vyplaceny na váš bankovní účet.

Půjčka ze soukromých zdrojů

Vzhledem k tomu, že máte dluhy, staví vás tento fakt před úvěrovými společnostmi do nepříliš příznivého světla. Jako dlužník jste zároveň evidováni v centrálním negativním registru dlužníků, což výrazně snižuje vaši bonitu a řadí vás mezi problémové klienty. To v praxi znamená, že vám ani každá nebankovní společnost automaticky půjčku neposkytne. Musíte oslovit takovou společnost, která má pro dlužníky pochopení a dokáže přihlédnout k individuálním okolnostem. Jednou z dalších variant, jak si půjčit peníze, je půjčka ze soukromých zdrojů. Zde vám peníze půjčuje fyzická osoba, která chce tímto způsobem zhodnotit vlastní peněžní prostředky. Avšak dříve než si takovou půjčku sjednáte, řádně si proklepněte svého potenciálního věřitele v různých diskusích a fórech. Buďte opatrní a před  podpisem úvěrové smlouvy si podmínky pečlivě pročtěte.

Půjčka na vyplacení dluhů je pro dlužníky jednou z možností, jak se vyhnout nákladnému exekučnímu řízení a nezvyšovat svoji dluhovou zátěž. Všechny půjčky jsou poskytovány bez poplatku předem.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.