Půjčka na občanský průkaz

Potřebujete peníze bez dlouhého čekání a složitého vyřizování? Pak berte půjčku na občanku. V případě, že jste třeba v exekuci nebo insolvenci, má to i své zcela nepopiratelné přednosti. Občanský průkaz je totiž u tohoto typu úvěrového produktu jediný doklad, který k vyřízení půjčky budete potřebovat. Vzhledem k tomu, že jsou půjčky poskytovány všem osobám starším 18-ti let, není nejmenší problém doklad totožnosti doložit. Jelikož se jedná většinou o malé drobné úvěry, podmínky pro schválení jsou velmi jednoduché. Nikdo po vás nebude chtít doložit příjem, výpis z bankovního účtu nebo u podnikatelů dokonce prokázat bezdlužnost vůči finančnímu úřadu. Stejně finanční společnost nezkoumá vaši platební historii a případný záznam v registru dlužníků není důvodem k jednoznačnému zamítnutí půjčky. Nikoho nezajímá na co získané peníze využijete, tudíž diskrétnost je stoprocentně zaručena. Chcete vědět, kde si můžete vyřídit půjčku jen s jediným dokladem?

Kdo půjčuje jen na občanku?

Na finančním trhu existuje řada bankovních i nebankovních úvěrových produktů a každý z nich je svými podmínkami přizpůsoben daným životním okolnostem. Pro lepší orientaci jsou půjčky rozděleny do jednotlivých kategorií a právě půjčka na občanku je jednou z nich. Když půjdete do banky, budete muset jako žadatel doložit spoustu formalit, nehledě na to, že žádná banka vám úvěr v řádu tisícikoruny neposkytne. Snad jen v případě, že vlastníte kreditní kartu nebo máte povolený kontokorent k běžnému účtu a můžete konto přečerpat do požadovaného limitu. V případě podání žádosti o klasický bankovní úvěr si vás jako žadatele důkladně proklepnou a věřte, že jenom občanka jim stačit nebude. Z toho důvodu je půjčka na občanku doménou nebankovních společností, které se tak snaží řešit situaci klientů, kteří nemohou bance doložit požadované dokumenty a tudíž je pro ně bankovní půjčka absolutně nedostupná.

Chci půjčku

Půjčka vyplacená ještě dnes

Půjčka na občanský průkaz náleží mezi krátkodobé rychlé půjčky, které jsou vyhledávány zejména klienty, pro něž je rychlost vyplacení peněžních prostředků prioritou. Sami můžete zvolit, zda dáváte přednost klasickému převodu na bankovní účet a nebo chcete raději rovnou hotovost. Aby půjčka byla opravdu rychlá a bankovní transakce se nikde zbytečně nezdržela, mají nebankovní společnosti založeny svá konta u řady bankovních domů, takže převod peněz potom probíhá ze stejné banky jako má klient. Peněžní transakce v rámci jedné banky jsou zpravidla minutovou záležitostí a tím pádem máte jistotu, že požadovanými penězi můžete disponovat ještě týž den, kdy o půjčku požádáte. V případě druhé alternativy, tedy vyplacení peněz v hotovosti, využívají rovněž finanční společnosti nové moderní pružné metody. Rovnou pro hotovost si můžete zajet třeba na čerpací stanici a nebo zajít do nejbližší trafiky. Zde vám peníze vyplatí na ruku obsluha platebního terminálu jen na základě elektronického poukazu. Při vyzvednutí peněz se nemusíte prokazovat žádným dokladem, takže vaše osoba zůstává v úplné anonymitě. Dokonce ani pracovník u přepážky nemá nejmenší ponětí o tom, že vám vyplácí peníze z půjčky. Pro něj to je běžná finanční transakce.

Půjčka pro každého

Vzhledem k tomu, že se půjčka na občanku nezdržuje žádnými formalitami, stává se snadno dostupná pro široký okruh žadatelů. Nezaměstnaní, matky na mateřské, studenti, důchodci, začínající podnikatelé, ti všichni mají problém získat půjčku všude tam, kde je nutno prokázat příjmy ze zaměstnání. I když třeba mají pravidelný měsíční příjem z jiné činnosti nebo pobírají sociální dávky, není tato skutečnost považována za odpovídající příjem vhodný pro poskytnutí půjčky. Řešením tedy může být půjčka na občanku, kde po vás nikdo žádné potvrzení chtít nebude. Některé společnosti při schválení žádosti sice nahlíží do registru dlužníků, ale to jen z toho důvodu, aby zjistili, že se nejedná o žádného chronického dlužníka. Tak jako tak je každá žádost o půjčku posuzována s přihlédnutím k individuálním okolnostem klienta, takže i když máte záznam v registru a všechny své závazky uhrazeny, není důvod proč by poskytovatel půjčky nemohl nad vámi přimhouřit oko. Je samozřejmé, že pokud zjistí, že jste zadluženi až po uši, půjčku vám neschválí, jelikož většina společností dbá na zodpovědné půjčování a snaží se zákazníky ochránit před dluhovou pastí. Riziko poskytnutého úvěru je zpravidla vyváženo vyšší úrokovou sazbou a kratší dobou splatnosti. Budete-li ochotni tyto podmínky akceptovat, pak můžete půjčku na občanku získat.

Online žádost o půjčku

Ani kvůli půjčce na občanku nemusíte nikam chodit na kamennou pobočku společnsoti a osobně předkládat doklad totožnosti. Celou půjčku lze vyřídit na internetu a kopii občanského průkazu zaslat elektronicky. Stačí ji vyfotit fotoaparátem mobilního telefonu a vložit jako přílohu k žádosti o půjčku. Tu podáte přímo na webových stránkách poskytovatele, kde má podobu krátkého online formuláře. Zadáte jen své jméno, příjmení, emailovou adresu, telefonní číslo, posuvníkem si zvolíte kolik chcete půjčit a na jak dlouho, a nahrajete fotografii občanky. Následně je žádost ihned zpracována plně automatizovaným systémem, který rozhodne o schválení půjčky. Je-li výsledek kladný, na mobilní telefon obdržíte SMS zprávu s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Poté ihned odchází peníze na váš bankovní účet a nebo jsou okamžitě připraveny k vyzvednutí v hotovosti.

Půjčka na občanský průkaz se stává rychlým zdrojem peněžních prostředků, pokud se nechcete zabývat žádnými formalitami. Zpravidla se jedná o půjčky v řádu několika tisíc korun se splatností několik dnů až jeden měsíc. U některých společností je třeba první půjčka poskytnuta zdarma bez poplatku, takže vždy máte možnost využít řadu akčních nabídek.

Váš názor nás zajímá

You must be logged in to post a comment.