Půjčka na mateřské na splátky

Jste na mateřské a nemůžete vyjít s penězi? Popravdě řečeno, není se čemu divit. Mateřská dovolená je velmi náročné období, a to doslova ze všech stran. I když se mladá rodina na příchod svého potomka připravuje dlouho dopředu, přeci jen musí proplout mnoha úskalími, které na ni čekají. A právě financí nevyjímaje. Vždyť tím, že žena odejde na mateřskou přichází rodina o jeden plnohodnotný plat. Břímě financí pak zůstává především na mužích,  kteří se musí snažit, aby rodinu dokázali zajistit. A co teprve matky samoživitelky, které jsou na všechno sami? Ty mají opravdu hluboko do kapsy a musí kolikrát počítat každou korunu. Dítě roste jako z vody a jeho životní náklady postupně rostou s věkem. Výbavička pro miminko vydrží jen na chvíli a už můžete kupovat nové oblečení, větší kočárek, sedačku do auta, atd. Když do už tak napjatého rodinného rozpočtu zasáhne nějaký nenadálý výdaj, malér je na světě. Pokud pomůže někdo z rodiny, je to ještě ideální řešení, takovou půjčku získáte bez úroku a ještě si sami nastavíte její splatnost tak, jak vám to vyhovuje. Jenomže mnoho prarodičů je již důchodového věku a ti sami mívají hluboko do kapsy, takže i když by chtěli, pomoct nemohou. V takovém případě se jako optimální řešení jeví půjčka, která je určitě lepší, než kdybyste nemohli dostát svým závazkům a stali se z vás dlužníci. Nehledě na to, že každá dlužná částka po splatnosti postupně narůstá o sankční poplatky a úroky z prodlení. V extrémním případě vás může dovést až k exekuci, která původní dluh dokáže až zdvojnásobit. Takové problémy jsou však zcela zbytečné, budete-li své závazky řešit včas a třeba i vhodnou půjčkou. Kdo tedy poskytne půjčku ženám na mateřské dovolené?

Chci půjčit

Půjčka v bance

I když to není pravidlem, ale většina lidí spravuje své finanční záležitosti prostřednictvím bankovního účtu. Sice se najdou ještě i takoví, kteří účet v bance z nějakého důvodu nemají, ale i tak při myšlence na půjčku je jako první napadne bankovní půjčka. Proti té jistě nelze nic namítat, pokud se již předem obrníte značnou trpělivostí a připravíte se na složitý administrativní proces. Každá půjčka v bance má totiž velmi přísné podmínky a ne každý jim dokáže vyhovět. V bance si každého nově příchozího žadatele o úvěr nejprve proklepnou v centrálním registru klientských informací a jakmile zjistí, že zde máte záznam, jen stěží pokročíte k dalšímu kroku a to na požadavek o doložení příjmu. Pokud jste na mateřské dovolené nebo pobíráte rodičovský příspěvek, jste zařazeni do kategorie osob bez příjmu a tudíž je vám úvěrová žádost zamítnuta. Banky jsou ochotny akceptovat jen příjmy z trvalého zaměstnaneckého poměru a to navíc v dostatečné výši odpovídající celkové hodnotě půjčky. V případě, že potřebujete půjčit jen drobnou částku, pak s žádostí asi stěží pochodíte, jelikož banky jsou připraveny na půjčky v řádu desítek, stovek či milionu korun. S takovou drobnou půjčkou vám pomůže jen kreditní karta nebo kontokorent u běžného účtu. Pokud ale těmito úvěrovými produkty nedisponujete a chcete si je sjednat během mateřské dovolené, opět počítejte s negativní odezvou. Proto je možná mnohdy lepší myslet na takové věci včas a o vydání kreditní karty banku požádat ještě v době, kdy jste v plném pracovním procesu. Nikdy prostě nevíte, kdy se vám na mateřské bude hodit.

Nebankovní půjčka pro ženy na mateřské dovolené

Vzhledem k tomu, že pobíráte jen peněžitou pomoc v mateřství nebo rodičovský příspěvek, jste bankou označeni za osobu s nedostačujícím příjmem, a tak musíte již dopředu počítat s tím, že s bankovní půjčkou jen stěží uspějete. Daleko větší možnosti se vám otevírají v nebankovní sféře, kde je pro vás zřízena přímo kategorie půjček pro ženy na mateřské dovolené. Ta má již předem podmínky nastaveny tak, aby jim dokázaly vyhovět ženy pobírající mateřskou, které nemohou doložit potvrzení o příjmu ze zaměstnání. Někteří poskytovatelé sice navíc nahlíží i do registru dlužníků, avšak současně je třeba zmínit fakt, že nebankovní půjčka umí akceptovat individuální možnosti každého klienta. Pokud tedy nebankovní společnost zjistí, že sice máte záznam v registru, ale dluhy již dávno uhrazeny, případně jejich splácení nijak neohrožuje váš rozpočet, pak dokáže i nad tímto faktem přimhouřit oko a půjčku vám poskytnou. Třeba i za cenu vyšší úrokové sazby. Je pak tedy zcela na vašem uvážení, zda se vám taková půjčka vyplatí či nikoli.

Sjednat půjčku

Rychlá půjčka online

Vzhledem k tomu, že se ženy na mateřské dovolené potýkají spíš s každodenním nedostatkem financí, dávají přednost malé drobné půjčce a nepožadují hned úvěr v řádu statisíců korun. Kolikrát jim stačí i pětistovka nebo tisícovka před výplatou, kterou dokážou během několika dní zase splatit. Pro tyto účely mají nebankovní společnosti zřízenu specifickou sekci půjček tzv. mikropůjček, které jsou určeny k tomu, aby okamžitě pomohly. Jejich rozsáhlou nabídku naleznete na internetu, kde si rovnou můžete kompletně celou půjčku vyřídit. Nemusíte tedy kvůli žádosti nikam chodit na pobočku a nejste omezeni žádnou otevírací dobou. Pěkně v klidu doma, kdy vám to vyhovuje si na příslušných webových stránkách podáte rychlou online žádost. V ní uvedete své identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem si nastavíte kolik a na jak dlouhou dobu potřebujete půjčit. Jakmile žádost odešlete, okamžitě je zpracována plně automatizovaným systémem a vy jste obratem vyrozuměni o jeho výsledku. Je-li vám půjčka přiklepnuta, na svůj mobilní telefon obdržíte SMSku s kódem, ten přepíšete zpět do systému a tím stvrdíte svůj opravdový zájem o půjčku. Následně poté peníze ihned odchází na bankovní účet a nebo jsou připraveny k vyzvednutí v hotovosti. K půjčce nemusíte vůbec nic dokládat, obejde se bez jakékoli administrativy a skenování dokladů. Jelikož vše probíhá rychlou elektronickou cestou, je vám půjčka k dispozici 24 hodin denně 7 dní v týdnu včetně víkendu nebo ve svátek. To znamená, že na takovou půjčku se můžete kdykoli spolehnout a nikdy nezůstanete bez peněz.

Půjčku na mateřské nabízí řada solidních nebankovních společností, které jsou pro vás zárukou kvalitních služeb a nevyžadují poplatky předem.

Komentáře jsou uzavřeny.