Půjčka na dluhy bez nahlížení do registru

Máte dluhy a věřitelé se neustále hlásí o peníze? Nedají vám pokoj do té doby, dokud nedostanou co jim patří. Pokud nechtějí přistoupit ani na splátkový kalendář, zřejmě vám nezbude nic jiného, než si někde půjčit a všechny dluhy uhradit. Na druhou stranu je to i dobře, protože vy tím ušetříte peníze. Sankční poplatky a úroky z prodlení, případně náklady exekučního řízení opravdu mnohokrát několikanásobně převyšují původně vypůjčenou sumu peněz. Ta bývá zpravidla podstatně vyšší, než úroky z nově sjednané půjčky. Už vás napadá nejrozumnější řešení? Dluhy musíte zaplatit tak jako tak, stejně nikam před nimi neutečete  a nikam se neschováte. Najdou si vás kdykoli a kdekoli. Rozhodující je, zda je v tomto okamžiku necháte někde bujet a narůstat do astronomických rozměrů a nebo je jednou provždy utnete. Samozřejmě, že nejlepší je pro vás druhá alternativa. Své závazky splatíte do posledního halíře, tím se vyhnete případné hrozbě exekuce a současně zachráníte veškerý svůj majetek. Takže je nejvyšší čas poohlédnout se po vhodné půjčce. Je tu však jeden problém. Jako dlužník máte pravděpodobně záznam v registru dlužníků, což je pro některé finanční společnosti důvodem k tomu, aby vám půjčku zamítli. I když to na první pohled možná vypadá, že si můžete sjednat půjčku na každém rohu, není to tak docela pravda. Aby vám někdo půjčil, musíte naplnit předem dané podmínky, což se vám právě z důvodu zadluženosti nemusí podařit. Ale i přesto pro vás existuje řešení. Jaké?

Chci půjčit

Půjčí banka na dluhy?

Myslet si, že si v pohodě půjčíte peníze od banky a dluhy splatíte, je více než nerozum. Bankovní domy jsou v případě poskytování půjček a úvěrů velmi opatrné a každého žadatele o půjčku si důkladně prověřují. Jakmile zjistí, že máte záznam v registru dlužníků, je s půjčkou konec. Nezachrání vás ani ručení. Jednou jste označeni jako rizikový klient  a těm je stanovena velmi nízká bonita, která neodpovídá standardním podmínkám pro schválení půjčky. Proto nemá smysl se jakkoli zabývat bankovní půjčkou a lépe uděláte, když svoji pozornost upnete směrem k nebankovním subjektům. Zde se nabízí reálné řešení, i když i tady platí, že ne každá nebankovní společnost vám půjčí i se záznamem v registru. I nebankovní subjekty si musí dopředu ověřit platební schopnost žadatele, ale je zcela na nich, jakým způsobem to učiní. Některé dají jen na informace z registru, jiné přihlíží ke všem individuálním okolnostem klienta. Pokud máte třeba dostačující příjmy a záznam v registru, může vám být půjčka za určitých podmínek poskytnuta. Třeba za cenu vyšší úrokové sazby, ale to už záleží na vašem uvážení, zda vám taková půjčka vyhovuje či nikoli. Pokud penězi dokážete vyplatit případnou exekuci, určitě to je rozumné řešení, ovšem vždy se pohybujte v rámci svých možností a půjčte si jen tolik peněz, kolik také reálně budete moct splatit. Nikdy nevyhrajete boj s větrnými mlýny, na to myslete už dopředu a nečekejte, že to nějak dopadne. Věřte, že nedopadne, vytloukat dluh dluhem je cesta do dluhové pasti, z níž není úniku.

Nebankovní půjčka bez registru

Nebankovní půjčka nabízí určité řešení v případě, že chcete splatit své závazky a současně máte záznam v registru dlužníků. Nebankovní společnosti jsou všeobecně známy svým benevolentním přístupem ke klientům a mají pochopení pro složité životní situace lidí. Je jim jasné, že pokud už někde dlužíte, jen tak někdo vám nepůjčí. Z toho důvodu existuje zcela specifická kategorie půjček bez nahlížení do registru, která je prioritně určena lidem, kteří jsou v registru z nějaké důvodu vedeni. Jak už bylo řečeno, každá podaná žádost se posuzuje individuálně, a proto je rozdíl, zda jste zadluženi až po uši nebo sice dlužíte, ale dokážete své závazky splácet a nebo jste již veškeré své dluhy uhradili a vaše jméno je vedeno v registru jen z důvodu několikaleté evidence. Úspěšné schválení půjčky se tedy odvíjí od toho, v jaké konkrétní situaci se nacházíte právě vy. A pokud neuspějete u jedné společnosti, máte možnost to zkusit jinde a vyjednat si takové podmínky, které budou odpovídat vašim potřebám.

Sjednat půjčku

Online půjčka na účet nebo v hotovosti

Půjčky bez nahlížení do registru dlužníků jsou zpravidla malé půjčky do výplaty, pro nezaměstnané, pro ženy na mateřské, důchodce, studenty, atd., ale ani půjčky v řádu několika desítek či stovek tisíc korun nejsou žádnou výjimkou. Samozřejmě, že od požadované sumy se odvíjí podmínky, za kterých je půjčka poskytnuta. Pokud si vystačíte jen s tisícovkou, abyste dluh zaplatili, nikdo se nebude zdržovat kontrolou registru dlužníků a peníze vám, ovšem za cenu dost vysokého úroku, během několika málo minut přistanou na účtu. Případně si je můžete rovnou vyzvednout v hotovosti. K tomuto účelu slouží různé alternativní metody, například vyplacení peněz v trafice nebo na čerpací stanici. Přitom platí, že peníze máte k dispozici ještě týž den, kdy o půjčku požádáte. Nebankovní půjčku si v pohodě vyřídíte od začátku až do konce jen na internetu, nemusíte kvůli ní nikam chodit na pobočku a ztrácet tak svůj drahocenný čas. Máte-li internet v mobilu, pak si půjčku sjednáte i v parku na lavičce třeba v sobotu o půlnoci. Ano, tak akční nebankovní půjčky jsou a nikdy vás nenechají úplně bez peněz. Spolehnout se na ně můžete v jakékoli nenadálé finanční tísni. Nebankovní online půjčka se obejde bez jakéhokoli papírování, nemusíte skenovat žádné doklady, vystačíte si jen s mobilní telefonem, na který vám přijde SMS zpráva  s kódem, jež je nutný pro vyplacení peněz. Nikomu nemusíte sdělovat, jak peníze využijete, půjčka je bezúčelová.

Půjčka na dluhy je rozumným řešením pouze v případě, že penězi dokážete dlužnou částku splatit a novou půjčku následně uhradit. Pokud budete lepit dluh dluhem, záhy se ocitnete v bludném kruhu z něhož není úniku. Z toho důvodu řešte své finanční záležitosti zodpovědně a s rozvahou.

Komentáře jsou uzavřeny.