Půjčka na dluhy bez nahlížení do registru

Máte dluhy? Rádi byste se jich zbavili? Pak jistě najdete vhodné řešení. Stačí jen uchopit situaci pevně do svých rukou a nestrkat hlavu do písku. Člověk se kolikrát stane dlužníkem, ani neví jak. Jakmile se ocitnete bez práce, dlouhodobě onemocníte, zaměstnavatel vám nezaplatí včas výplatu, už se vezete. Splatnost složenek nepočká, termíny hoří a pokud je nedostatek financí na účtu, žádná platba neodejde tak, jak má. Bez příjmů nelze pokrýt žádné výdaje. To je jednoznačný fakt. Takže ne vždy lze házet všechny dlužníky do jednoho pytle a každého brát jako chronického neplatiče. Řada lidí by velmi ráda dostála svým závazkům, ale nenachází řešení. I když máte něco málo našetřeno, ani úspory nejsou bezedné a jednoho dne dojdou. Možná s nimi krátkou dobu vystačíte a pravidelné platby pokryjete, ale to nelze dělat donekonečna. Když se ocitnete na nule, je potřeba najít rychlé řešení. Jestliže vám vypomůže rodina, pak se to dá považovat za optimální řešení, ale ani na tuto možnost nelze spoléhat vždy. Většina lidí má dnes hluboko do kapsy. Proto je nejlepší spoléhat se na vlastní schopnosti a vypomoci si půjčkou. I když s dluhy na krku budou vaše možnosti omezené, přeci jen se způsob najde. Chcete vědět jaký?

Chci půjčku

Půjčka na dluhy

Máte-li nezaplacené závazky, které jsou již ve fázi exekučního řízení, pak můžete využít velmi efektivní služby různých oddlužovacích společností. Ty vám pomohou nejen celou exekuci vyplatit a tím pádem se jednou provždy zbavit dlužné částky, ale poskytnutou půjčku si můžete i navýšit a tím získáte požadované peněžní prostředky. Kromě toho můžete využít i jejich právní servis, který se ke zdárnému ukončení exekučního řízení vždycky hodí. Pokud ještě vaše nesplacené závazky nejsou předmětem exekuci, jen se ozývají netrpěliví věřitelé, pak je jistě dobré s nimi vejít do kontaktu a najít společné řešení. Buďto se můžete dohodnout na splátkovém kalendáři, případně odkladu splátek na určitou dobu nebo si můžete sjednat půjčku a tím svůj závazek zaplatit. V obou případech však počítejte s tím, že se vám dluh pěkně prodraží, jelikož budete muset uhradit i sankční poplatky a úroky z prodlení. V případě exekuce pak ještě navíc poměrně tučné náklady celého exekučního řízení.

Kdo půjčí zadluženým lidem

Dlužníci to nemají na úvěrovém trhu právě jednoduché, avšak to neznamená, že by si nemohli sjednat další půjčku. Jen samotný výběr a možnosti jsou značně omezené. Když ale o půjčku požádáte vhodnou úvěrovou společnost, pak máte poměrně velkou šanci na úspěch. Zadluženým lidem finanční společnosti přisuzují velmi nízkou bonitu díky jejich špatné platební morálce, a tím pádem je i důvěryhodnost snížena. Když přijdete do banky a budete žádat o půjčku, počítejte s tím, že si vás nejprve prověří v centrálním registru klientských informací. Vzhledem k tomu, že si na svých bedrech nesete nesplacené závazky, bude zde jistě o tom zmínka. Tím pádem vám banka přisoudí tak malou bonitu, že na žádnou bankovní půjčku nedosáhnete. A to ani ještě nepřišla řada na doložení vašich příjmů. Proto bude vhodnější, když se po půjčce porozhlédnete po nebankovním trhu, kde jsou ke klientům více shovívavější.

Nebankovní půjčka bez registru

Nebankovní společnosti se především zaměřují na klienty, pro něž je získání bankovní půjčky poměrně obtížné. Z toho důvodu mají u svých úvěrových produktů již předem nastaveny podmínky tak, aby jim žadatelé dokázali bez problému vyhovět. Poskytovatelům nebankovních půjček je celkem zřejmé, že zadlužení lidé budou s velkou pravděpodobností mít záznam v registru dlužníků, a proto se snaží tomuto faktu přizpůsobit. Na trhu existují společnosti, které do registru nenahlíží vůbec a pokud ano, pak každou podanou žádost posuzují z individuálního hlediska. Podle zákona o spotřebitelských půjčkách a úvěrech je totiž zákonnou povinností každé úvěrové společnosti předem si ověřit platební schopnost žadatele. Jak to učiní, je už zcela na ní. Pokud tedy náhledem do registru zjistí, že míra zadluženosti ještě není natolik vysoká, že z vašich příjmů dokážete zvládnout další půjčku, pak máte velkou šanci, že vám půjčku schválí. Samozřejmě, že větší pravděpodobnost je u nižších částek než u několikamilionového úvěru.

Sjednat půjčku

Malá půjčka pro dlužníky

Chcete-li si sjednat půjčku a neúspěšně podáváte jednu žádost za druhou, pak se raději zastavte a nejprve se porozhlédněte po nabídce úvěrového trhu. S tím vám může nejlépe pomoci online srovnávač půjček, kde po zadání vašich kritérií do systému okamžitě získáte dalekosáhlý seznam všech půjček a úvěrů aktuálně dostupný na trhu. Z něj už si snadno vyberete vhodný produkt pro sebe. Půjčku si můžete vybrat ze sekce půjček bez registru, půjček v exekuci nebo přímo z kategorie půjček pro dlužníky. Ve většině případů se jedná o malé drobné online půjčky, které mají za úkol okamžitě vyřešit nejen jakoukoli nenadálou finanční krizi, ale i třeba pomoci splatit dluhy. Tyto půjčky náleží do sekce rychlých online půjček, které je možno si velmi snadno sjednat jen na internetu. Nepotřebujete k tomu žádného ručitele, obejdou se bez jakéhokoli papírování a sjednáte si je pouze rychlou elektronickou cestou. Stejně tak rychle se vám peníze ihned připíší na váš bankovní účet. Není výjimkou, že u některých nebankovních společností je poskytnuta první půjčka zdarma bez poplatku, tudíž nezaplatíte navíc ani korunu.

Dlužníci to nemají na trhu s půjčkami právě jednoduché, ale to neznamená, že by si nemohli sjednat rychlou půjčku. Výběrem vhodného poskytovatele, který je ochoten akceptovat záznam v registru dlužníků se pravděpodobnost na úspěšné získání půjčky poměrně zvyšuje.

 

Komentáře jsou uzavřeny.