Půjčka na cokoliv bez registru

Potřebujete dobrou půjčku, ale narazili jste na problém v podobě záznamu v registru dlužníků? A kvůli tomu vám zamítli úvěrovou žádost? Pak na nic nečekejte a běžte jinam. Úvěrových společností, které nemají tak striktní požadavky na žadatele je pořád dost. Záznam v registru dlužníků má dnes kdekdo, neboť se do něj dokážete dostat ani kolikrát nevíte jak. Shodou náhod a okolností vám zaměstnavatel včas nepošle výplatu, případně čekáte na nemocenskou, podporu v nezaměstnanosti či výplatu sociálních dávek a díky tomu se vám začnou kupit složenky na lednici. Když nezaplatíte včas, nejenže vám začnou naskakovat úroky zprodlení, ale po třech měsících už jste v registru. Jenomže, když máte hluboko do kapsy, je to prostě dilema. Zaplatit nájem nebo energie? Z čeho pokrýt základní potřeby rodiny? A to je tedy důvod, proč v registru dlužníků nejsou jenom chroničtí neplatiči, ale i lidé, kteří se dostali do obtížné životní situace a nevěděli kudy kam. Proto je někdy taky lepší raději si sjednat půjčku, než nechat narůstat dluhy. I na úrocích zaplatíte podstatně méně, než nakolik vás v extrémním případě vyjde odměna exekutorovi. Pokud tedy vaše jméno přetrvává v registru dlužníků, není problém, abyste si sjednali půjčku. Jen o ni musíte požádat toho pravého poskytovatele.

Chci půjčku

Jste vedeni v registru dlužníků?

Pokud si nejste jisti, zda je vaše osoba evidována v centrálním registru klientských informací, máte vždy možnost požádat o výpis. Určitě je to mnohem lepší, než kdybyste bezhlavě podávali jednu úvěrovou žádost za druhou a čekali kdo ji schválí a kdo ne. Nezapomeňte, že i neschválené žádosti o půjčku se evidují, což vám v konečném výsledku na důvěryhodnosti nepřidá. O výpis z registru dlužníků můžete požádat na příslušných webových stránkách nebo prostřednictvím SMS zprávy, kterou odešlete v požadovaném tvaru na dané telefonní číslo. Poplatek za vyhotovení výpisu se vám v tomto případě odečte z telefonního tarifu a věřte, že těch několik stokorun opravdu stojí za to. Pokud budete chtít poslat výpis z registru v papírové podobě, není problém, doručí vám jej prostřednictvím české pošty. Dlužníci jsou v registru vedeni i několik let poté, co bezezbytku splní své závazky. Když pak chcete žádat o půjčku, dokáže i tato maličkost natropit nepěkný problém.

Půjčka bez kontroly registru dlužníků

Pokud zjistíte, že je vaše osoba stále na seznamu, je naprosto zbytečné ztrácet čas v bance žádostí o půjčku. Zde zcela nekompromisně prolustrují každého příchozího žadatele a jakmile zjistí, že máte na svém kontě vroubek z minulosti, žádost o půjčku vám zamítnou. To je tedy i důvod, proč tolik lidí přechází rychle k nebankovním společnostem, které jsou v tomto směru více benevolentní. I když některé nebankovní společnosti stejně jako banky nahlíží do registru dlužníků, přeci jen upřednostní individuální okolnosti klienta. Pokud zjistí, že už máte veškeré své závazky uhrazeny a vaše osoba zde přetrvává jen z důvodu nutnosti několikaleté evidence, dokážou nad malým prohřeškem z minulosti přimhouřit oko. Obzvlášť v případě, když doložíte i své příjmy a je zcela evidentní, že je ve vašich možnostech i další půjčku utáhnout. Kromě toho vždy si můžete sjednat půjčku u poskytovatelů, kteří se vůbec náhledem do registru nezdržují.

Rychlá půjčka bez registru

Nebankovní společnosti se snaží nabídnout takové úvěrové produkty, aby byly pro klienty opravdu pomocníkem v nouzi. Pokud si potřebujete velmi rychle sjednat půjčku, je právě nebankovní společnost zdela ideální příležitost. Jestliže si vystačíte jen s malou drobnou částkou v řádu několika tisícovek, pak si můžete úplně bez problému sjednat mikropůjčku, která vám peníze okamžitě převede na váš bankovní účet. Žádost o takovou půjčku podáte online, přímo na webových stránkách dané úvěrové společnosti. Zde k tomuto účelu je již pro vás připravený formulář, v něm uvedete jen své identifikační a kontaktní údaje a posuvníkem si nastavíte, kolik a na jak dlouho chcete půjčit. Jakmile žádost odešlete, o její zpracování se postará plně automatizovaný systém a vy jste obratem vyrozuměni o výsledku schvalovacího procesu. Je-li kladný, peníze hned odchází na váš bankovní účet nebo jsou připraveny k vyzvednutí v hotovosti. Přitom k půjčce není nutno cokoli dokládat, celý proces se obejde bez jakékoli administrativy. Nemusíte mít ani ručitele a už vůbec není nutno uvádět na co a jak získané peněžní prostředky využijete.

Sjednat půjčku

Velká půjčka se zástavou

Kromě malých mikropůjček se u nebankovních společností setkáte také s úvěry v řádu několika stovek či milionů korun, které mají své specifické podmínky splácení. Jelikož se jedná o poněkud vyšší částku, nebankovní společnosti většinou požadují adekvátní ručení. Podle toho jakou záruku splacení nabídnete, většinou vám pak nebankovní společnost nabídne individuální podmínky splácení. Pokud budete ručit třeba nemovitostí v odpovídající hodnotě, můžete si vyjednat lepší úrokovou sazbu nebo společnost nabídne i nějaké benefity navíc. Třeba odklad splátek na určitou dobu nebo možnost jednorázového splacení půjčky bez sankce či mimořádnou splátku bez poplatku. Velkou předností nebankovních půjček je totiž jejich individuální přístup ke klientovi, který vám umožňuje vyjednat si půjčku přesně dle svých potřeb a požadavků. I v tomto případě nemusí být případný záznam v registru dlužníků důvodem k zamítnutí úvěrové žádosti.

I se záznamem v registru dlužníků máte možnost vybírat z mnoha nebankovních úvěrových produktů, které nepřikládají evidenci v registru dlužníků žádný podstatný význam.

 

Komentáře jsou uzavřeny.